bugün

Ölümünün 18. Yılında saygı, rahmet ve bir diyarbakırlı olarak minnetle anıyorum. Yeri doldurulamaz. Diyarbakır insanına yaptığı fedakarlıklar da görmezden gelinemeyecek kadar büyük.

"Diyarbakır Halkına Eziyet Edeni Yakarım."

Toprağı bol olsun.
24.01.2001 tarihinde suikast sonucu hayatini kaybeden diyarbakir il emniyet muduru. Ruhun şad olsun mudurum. Senin gibi polisler maalesef yok artik.

Edit: eksi veren o... cocugu senin taaa amk.
uğur mumcu ile beraber bugün vefatının ( gene haince, kahpece bir suikast sonucu ) yıl dönümü olan bir başka milli değerimizdir. böyle insanları unutmak bu ülkeye en büyük ihanetlerden bir tanesidir. ruhun şad olsun toprağın bol olsun mekanın cennet olsun müdürüm.

ocak ayı bu millet için bu topraklar için hep böyle kahpelikler ile anılıyor. ülkesine ve milletine yararlı olabilmek için çalışan, yaşayan vatanseverler belli ki bilerek ve planlayarak birbirine çok yakın günler içerisinde ve aynı zaman diliminde hayattan kopartılmışlar.
Şehit edildiği makam arabası vectra’da korumaları ceketlerinin önü ilikli olduğundan silahlarını çekip karşılık verememişlerdir. Bu olaydan sonra koruma polisleri kimsenin yanında önünü iliklemez.
Gece gece akla gelendir, çok iyi bir insandı, diyarbakır halkı onu bağrına basmıştı, mekânı cennet kabr-i nur olsun inşaallah.

Ruhuna fatiha.
islamcı terör örgütü hizbullah tarafından öldürülmüştür.
görsel
ilk defa çocukluğumda o selam durduğu meşhur fotosu ile şehit edilişinin yıldönümünde tvde görmüştüm kendisini; polis mi subay mı olduğunu bilmiyordum o zamanlar. o fotoğrafı ne zaman görsem içim burkulur.
"Bize kar kalacak olan arkamızdan edilecek dualardır." Diyen, Halkı kendisinden korkutan değil sevdiren adam. Hukuken öyle bir yükümlülüğü bulunmadığı halde en büyük hayalinin "uğur mumcu cinayetini çözmek" olduğunu söylerken, tam 8 yıl sonra aynı ay ve günde filmlerdekinden bile daha ustaca tasarlanmış bir suikaste kurban gitmiş olup islami terörün yok ettiği bir dolu kıymetli insandan sadece biridir. her daim emniyet halk birlik ve beraberliğinden ve özde halka hizmetten yana olan birisiydi, allah rahmet eylesin.
iyileri yaşatmazlar. Kahpe dünyanın itleri bırakmaz. Mert insandı.
Sadece ölüm yıldönümünde değil, her zaman hatırlamamız gereken kahramanlardan.
Şahsi kanaatim, bizim kürtler’le bir sorunumuz yok, ülkemizde yabancılar tarafından beslenen teröristler ve destekçileri var.

iyi bir bürokrattı, allah rahmet eylesin.
işini liyakatle yapan
Vatansever bir polisti
Mertçe yaşadı
Kahpece öldürüldü
Bu adamın katilleri şuan serbestler.
“3310'dan tüm birimlere, ben Ali Gaffar Okkan. Bu size ilk ve son uyarımdır. Diyarbakır halkına eziyet edeni yakarım!”

Katillerini meclise soktular! Yazıklar olsun!
ölümüne en çok olayın faili hizbullah örgütü ile bağlantısı olup onlarla ittifak yapanlar sevinmiştir.

allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun vatan evladı ali gaffar okanın. pkk sı hizbullahı ışidi dhkp-c si bilmem nesi. bu vatan evlatlarını pusuya düşürüp şehit eden tüm teröristlere lanet olsun. birileri hala burada failleri ile bağlantısı olanları aklamaya çalışıyor ayıptır günahtır. adamın kemiklerini sızlatmayın daha fazla..
-bilinenlerin dışında bir gaffar okkan-

''her ölüm yıldönümünde bir gaffar okkan güzellemesi alır başını gider medyada. kemalist, faşist, ulusalcı/hain, islamcı, sağcı, solcu, merkez, paralel medya 2026 tüm medya tek ses tek nefes okkan güzellemesi yapar.
türk medyasının yeknesak bir şekilde ittifak ettiği tek şey okkan'ı tazim etme ayinidir.

solcu, kemalist, merkez, fetullahçı, ulusalcı ve faşist sistemden beslenen tüm cüruf takımının meslek hayatının tümünü Müslümanlara işkence ve zulüm etmekle geçiren gaffar Okkan'a güzelleme yapmaları çok normal.
çünkü okkan, onların ölüleridir.

fetullahçısından en marjinal sol akıma kadar tümü mevcut sistemin bir parçası bir sacayağıdır.
ancak islami ya da günün moda tabiri ile muhafazakar kesimin gaffar okkan seviciliğini teşrih masasına yatırmak gerek.''

kaynak: milat gazetesi
haberin devamı linktedir.

https://www.milatgazetesi...a-bir-gaffar-okkan-77797/
Az önce bir videoya denk geldim. Gaffar Okkan diyor ki; Diyarbakır halkına eziyet edeni yakarım.

Altındaki yorumlar şu şekilde, bu adamı neden pkk'lılar seviyor vb vb hep kötülüyorlar.

Siz şaka mısınız? Dalga mı geçiyorsunuz?

Midem bulandı ulan! Ne kadar aşağılık varlıklarsınız. Şehit olan polis amirine bile bunları diyen mahlukatlar var.
ahahahah ha şöyle yola gelin.

gaffar okkan ile uğur mumcu'nun ölüm yıldönümü aynı. ne hikmetse bizim solciş medya ve taraftarları, o gün geldiğinde gaffar okkan'ın adını ağzına bile almazdı. niye alsınlar ki uğur mumcu'yu anmak varken dindar gaffar'ı anarlarsa laiklik elden gider sonra.

yine ne hikmetse birden gaffar okkan sevgisi zuhur etti bu tayfada. kim bilir neden(!)
Unutmayacağız!!!
görsel
Şimdi de Sinan Oğan seni katleden adamlarla aynı masada oturuyor
Çok üzgünüm Gaffar Okkan
Keşke bu kadar saf olmasaydık.
Boşuna ölmedi diyeceğim; ama... Allah kula tapınanlarla beni aynı yere koymasın! Cehennemde yanmak bile daha evladır.
Diyarbakır halkına iyi davranıyor diye akplilerin düne kadar öve öve bitiremedikleri, bugün ise duymak bile istemedikleri hizbollahçılara operasyon üzerine operasyon yapmış şehit emniyet müdürü.
madem bu kadar seviyordunuz ölüm yıl dönümünde neden sadece uğur mumcu konuşurken bir kelime bile gaffar okkan'a etmiyordunuz? (aynı ölüm yıl dönümleri)
Uğur Mumcu konuşurken değil konuşulurken olacak...
Konuşulmadığını nereden biliyorsun arkadaş diyeceğim ama bizim genel zihniyetimiz bu "bilgi" sahibi olmadan fikir sahibi olmak.
Herhangi bir 24 Ocak pragramına katıldın mı? At çamuru yeter ki izi kalsın. Ama ayıp artık. TV haberlerinde bile arka arkaya anılıyor. Siz ikisini de anmayan programları seyrediyor olmalısınız.

Bunların hepsini sallayın. Daha bir hafta önce bir paylaşım yaptı Ahmet Şanlı. Kim Ahmet Şanlı derseniz AKP'den milletvekili aday adayıydı. Seçildi mi bilmiyorum. Genç bir adam. Temiz yüzlü, düzgün konuşan, sizi kolayca ikna edebilen. Bu arkadaş daha bir hafta önce yaptığı paylaşımda rahmetli şehidimiz Gaffar Okkan'ın PKK sempatizanı olduğu ve onlara destek verdiği için Jitem tarafından oluşturulan 34 kişilik bir askeri suikast timi tarafından öldürüldüğünü, bunlara hizbullah'a kayıtlı silahlar verilerek Hizbullah'a suç attıklarını, dolayısı ile Hüdapar'a suç attıklarını, Aslında Hüdapar'ın kendilerinin de söylediği gibi Hizbullah ile hiçbir ilişkilerinin olmadığını anlatıyor. Gaffar Okkan'ın katlinden sonra da bu 34 kişilik tim sözüm ona olaylar yatışana kadar Kuzey Irak'a gönderiliyor, 4-5 ay sonra çağrıldıkları Diyarbakır'a uçakla giderken Malatya'da uçakları düşürülünce de hepsi ölüyor.

Yalan söylemiyorum, montaj da değil. Gidin Ahmet Şanlı'nın sayfasında bakın. Yalancı durumuna düşmemek için şimdi baktım. Evet, orada.

Siyasi menfaatleri sağlansın diye şehitlerimizin arkasından bu şekilde konuşabilecek, kendini savunamayacak ya da anlatılanları yalanlayamayacağı için iftiralarda sınır tanımayacak kadar alçaldı işte siyaset. Ya şu adama gerçekten atılan bu iftiraya karşı, ölen 34 askerimize karşı şu gırtlağınızın altına gerçekten bir yumru oturmuyorsa, bu kadar yapılmaz ama diyemiyorsanız ölelim, yok olalım biz de kurtulun siz de. Yahu biz bu tip insanlar değildik. Ne ara bu kadar boka battık? Yahu içiniz nasıl sızlamıyor da bu adamı Gaffar Okkan'a dedikleri yüzünden alkışlıyorsun videodaki abla? Ya bir kalkın silkinin ya...

Kimin cumhurbaşkanı olacağı önemli değil. Ülkemde böylesi yalanlar atılması, bu yalanlara hiç bir vicdan sahibi kişinin karşı koymaması içimi parçalıyor ya.
hizbullah terör örgütü tarafından genç yaşında şehit edilen diyarbakır emniyet müdürüdür. diyarbakır'da çok sevilirmiş kendisi. huzur içinde uyusun.
güncel Önemli Başlıklar