Uyuşturucu kullanma gündemiyle karşı karşıya gelmiş şarkıcı. Yalnız çiçeğin subliminal mesaj olduğunu bilemedik maalesef...
çalışanları olan kişi.

vay anasını.
görsel
sesinin güzel olduğunun kabul edilmesi gereken kişi.
yüzünü çabuk eskitmese diye düşündürür.
Soyadından kaybeden şarkıcı.
Umarım popüleritesini kaybetmez.ki kaybederse,en son yerde otururken saçmaladığı videosundaki halinden daha bitik bir halde olabileceğini düşünüyorum.allah göstermesin.
Soğan olmuş 6 tl hala Aleyna Tilki derdindesiniz...
Son şarkısıyla video çekmeyenler gelin iki muhabbet edek. lafa gelince ıyyy ılıynı tılkı diyorlar şarkıları ağızdan düşmüyor.
akp muhabbetine döndü anasını satayım.
kimse yazmamış ama lolitadır.. kudurun kızlar
yeni imaj yapmış.

görsel
madonna olucak diye beklerken gülşen olan müzik çığırtkanı.
--spoiler--
gülşen saçlarını geri istiyor..
--spoiler--
soyadı gibi kız ama yanlış ülkede.
Aklakara mübarek karın sanki bununla Hande Erçel, durduk yere neyin savunması bu anlamıyorum?
amına kodumun kekoların arabalarında bunun yalnız çiçek şarkısını bangır bangır dinliyorlar ya harbi ülkeden kaçasım geliyor.
görsel

şaka maka kıvama geliyoo.
müzik tarzı benim ilgi alanıma girmediği için dinlemediğim şarkıcı.
Sözlük kezolarının kıskanmadığı şarkıcı demeye bin şahit isteyen şarkıcı.
nazarımda her daim sivilceli ergen gerisi olarak kalacak türkücü.
Dünyalıların beynini incelemek için uzaylılar tarafından kaçırılan ancak somut bir delil bulunamadığı için geri bırakılan şahıs. O günden beri ufo uğramaz oldu dünya gezegenine.
youtube'a her girdiğimde en üst sırada bu veledi ve bunun sikimsonik şarkılarını görmek istemiyorum artık. sadece türkiye'de bilinen 16 yaşındaki bir velet nasıl oluyor da diğer şarkıcılardan ve dünyaca ünlü starlardan daha çok dinleniyor anlayamıyorum.
şu kızın bu kadar dinlenip yılıdz tilbe sezen aksu gibi sanatçılarımızın bu kadar ilgi görmemesi büyük ayıp.
merak ediyorum ne olacak bu kızcagıza. küçük olduğundan lafta söyleyemiyorum çünkü çocukluğuna veriyorum hareketlerini.
Turkiye'nin yeni megastar adayidir. Tarkan'in megastar vasfiyla nitelendirildigi bir ülkede aleyna'yi yermek hiç mantıklı bir hareket değildir.