bulunduğu sektöre genç yaşta girdiği, yeteneğini günyüzüne çıkarttığı için linç yiyen şarkıcıdır. kimse ceylanın, ebru gündeşin veya ibrahim tatlısesin küçük yaşta meşhur olup yeteneklerinin keşfedilmesine gıkını çıkartmıyor fakat bu kız keşfedildiğinde kısa sürede yükselip iyi yerlere geldiği için insanlar tarafından kötü yorumlara maruz kalıyor. kıskançlık mı desem hasetlik mi desem bilemedim. sesleriyle oynanmadan şarkı söyleyemeyen, etrafta şarkıcıyım diye gezinenlere bin basar diyorum. ileriki hayatında başarılar diliyorum.
Yaptığı açıklamalarda cahil cesareti bu galiba dedirten şarkıcı. Evet.
linç edilmesinin sebebi başarısı değil daha bu yaşta kezbanlığı tüm damarlarına, sinir uçlarına kadar yaşamasıdır. hali hareketleri söylemleri irrite edici. en son shakiraya sallayacak kadar coşmuş. 20 bin kişiye konser vermiş ben 100 bin kişiye konser veriyorum demiş. lan senin konserine pepsi kapağı toplayanlar bedavadan geliyor shakiranın bir bileti kaç para haberin var mı ? sen kimsin ki shakira gibi dünyada belki milyar tane hayranı olan birisi ile kendini bir görüyorsun. sonra diyorlar ki neden sevmiyorlar bu kızı. çıksın şebnem ferah gibi ne bileyim aklı başındaki diğer şarkıcılar gibi işini yapsın yeni yeni besteler yapsın performans göstersin kim ne der tebrik etmekten başka. bu toplara girerse seveninden çok nefret edeninin olması normal.
başıma bir iş gelmeyecekse madonna'nın yerini alacağını düşündüğüm yıldız açık ve net.
izlemiyorum, izlenilmesine tahammül edemiyorum.
Sesinin kalitesi ve tınısı güzel olan eleştirileri haketmeyen insandır.
Of yeter aq ülkesinde bıktırdınız şu kızı övmenizden. Beyni yok abi beyni sesi olsa ne olacak? O zaman her sesi iyi olan ünlü olsun diyeceğim de bi şekilde oluyor zaten o ayrı. Shakira’ya benzemeye çalışması yetmediği gibi bi de kadını yermesinden sonra iyice ayar olduğum insan müsveddesi. Oh be.
gayet başarılı sanatçı şarkıları milyonları buluyor yaşına rağmen itin götüne sokmaya gerek yok diye düşünüyorum.
Az içmesi gereken şarkıcı. Bu yaşta zarar.
Spastik taklidi yapan sağlıklı insan.
arkadan görünüm;

görsel

http://www.hurriyet.com.t...l-mi-yapilir-40913036?p=7
sırt çantası güzel olan ünlü.
topuklu spor ayakkabı giyen; şişirme şarkıcı.
Anlamsız şekilde vajinasını merak ediyorum.
18 yaşındaki başarılı sanatçı.
Burnunu emmek istediğim kız.
(bkz: ilgi budalası)
Hem kendisi güzel, hem de sesi güzel olan şarkıcı. Zaman zaman absürt açıklamalar yapıyor olsa bile hemencecik yerden yere vurmanın anlamı yok. Kız başarılı işte, özellikle hemcinslerinin bunu kabul etmesi icap eder. Daha 17 18 yaşlarında olan bir kişinin karakteri oturmamış olabilir. Bunu hesaba katmalıyız.
Güzel değildir; ama gençliğin verdiği bir çıtırlık vardır kabul... T.e.t.t. azami 10 yıl...
görsel

https://www.haberturk.com...berleri-2091358-magazin/2
görsel
Mininin yakıştığı kız. Maşallah şeker gibi inşallah.
Cevapsız çınlama, o sen olsan bari, yalnız çiçek ile başarılı işlere imza atmıştır.
Bu kıza haksızlık ettiğimi düşünüyorum artık. Tesadüfen canlı bir performansını isledim sesi gerçekten çok iyi ama tarzını hala sevmiyorum belki zamanla değişir.
büyük kaşar olma yolunda ilerleyen lolita.
Sarı tahta.