1. 2060.
  izlemiyorum, izlenilmesine tahammül edemiyorum.
  1 -1 ... lady first dont
 2. 2059.
  bu başlığı sürekli hortlatan sensin?
  senden başka bu kızı takan yok gibi ha, ne dersin? hahahahah.
  -1 ... bilgisiz zeki
 3. 2058.
  başıma bir iş gelmeyecekse madonna'nın yerini alacağını düşündüğüm yıldız açık ve net.
  1 -3 ... public agent efsanesi
 4. 2057.
  kıskanç kezolar tarafından çamur atılan dünya starı. kız popüler diye nedir bu kudurmanız yani. sen bunlara bakma aleyna abla aynen devam et. umarım ben de büyüyünce senin kadar başarılı olabilirim. hadi eyv.
  4 -4 ... aklakara
 5. 2056.
  linç edilmesinin sebebi başarısı değil daha bu yaşta kezbanlığı tüm damarlarına, sinir uçlarına kadar yaşamasıdır. hali hareketleri söylemleri irrite edici. en son shakiraya sallayacak kadar coşmuş. 20 bin kişiye konser vermiş ben 100 bin kişiye konser veriyorum demiş. lan senin konserine pepsi kapağı toplayanlar bedavadan geliyor shakiranın bir bileti kaç para haberin var mı ? sen kimsin ki shakira gibi dünyada belki milyar tane hayranı olan birisi ile kendini bir görüyorsun. sonra diyorlar ki neden sevmiyorlar bu kızı. çıksın şebnem ferah gibi ne bileyim aklı başındaki diğer şarkıcılar gibi işini yapsın yeni yeni besteler yapsın performans göstersin kim ne der tebrik etmekten başka. bu toplara girerse seveninden çok nefret edeninin olması normal.
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 2055.
  Yaptığı açıklamalarda cahil cesareti bu galiba dedirten şarkıcı. Evet.
  4 -1 ... oytunkaran
 7. 2054.
  bulunduğu sektöre genç yaşta girdiği, yeteneğini günyüzüne çıkarttığı için linç yiyen şarkıcıdır. kimse ceylanın, ebru gündeşin veya ibrahim tatlısesin küçük yaşta meşhur olup yeteneklerinin keşfedilmesine gıkını çıkartmıyor fakat bu kız keşfedildiğinde kısa sürede yükselip iyi yerlere geldiği için insanlar tarafından kötü yorumlara maruz kalıyor. kıskançlık mı desem hasetlik mi desem bilemedim. sesleriyle oynanmadan şarkı söyleyemeyen, etrafta şarkıcıyım diye gezinenlere bin basar diyorum. ileriki hayatında başarılar diliyorum.
  4 -1 ... vallabilmiyorum
 8. 2053.
  Turkiye'nin yeni megastar adayidir. Tarkan'in megastar vasfiyla nitelendirildigi bir ülkede aleyna'yi yermek hiç mantıklı bir hareket değildir.
  2 -3 ... beni vurup yerde birakma
 9. 2052.
  merak ediyorum ne olacak bu kızcagıza. küçük olduğundan lafta söyleyemiyorum çünkü çocukluğuna veriyorum hareketlerini.
  2 ... atakankan91
 10. 2051.
  Bu gidişle sonu bir otel odasında aşırı dozdan ölü bulunmak.
  5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda