bugün

kime neye hizmet ettiğini (bkz: Masonluk) cok iyi açıklayan bücürük..

on cok tohbokoto godon oskorloro ozoldom..

yaa he he.

peki 249 şehidimiz.

eminim acunn agasiyla darbe. gecesi ingiltere veya abdye bilet almaya gitmistir.

(ki tüm kanallar olayin sene-i devriyesinde hatta fox tv ve KanalD bile canlı yayınlar yaparken bu tv8 ile tv 8.5 dalga geçer gibi boks maçı yayinladi..

(bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)...
çocuk. 40'ına da gelse hala çocuk.
Yine, yeniden arapçı yobaz götü yakarak ne kadar delikanlı ve yürekli biri olduğunu ortaya koymuş kadın gibi kadındır.

Seninleyiz tatlış kız.
her ne kadar popüler eserleri ile öne çıksa da, ses rengi güzel olan ve sanat bilinci olan ve eleştirel ve sorgulayan yaklaşımıyla sevilen sanatçı adayı.
sesi kaliteli fakat tercihleri yanlış. on numara rock yıldızı olma potansiyeli var ama inşallah pop ta devam etmez
aşktır aşk. cevapsız çınlama türkiye'nin en güzel şarkısı olmalı ki youtube'de bu kadar görüntülenmiş.
Bir şarkıyla ülkenin müzik dünyasında yer edinebilmiş şarkıcı. Bu elbette bir başarıdır. Ama devamının gelmesi için, yeni şarkılara ihtiyacı var gibi görünüyor.
görsel
Bacakları gerçekten düzgün olan şarkıcı. Evet.
Çok uğraşıldığını düşündüğüm ergen şarkıcı. Müzisyen veya sanatçı demiyorum farkındaysanız çünkü daha alması gereken çok yol var.
Sesi güzel ama daha yaşı çok küçük. Bir de 16 yaşındaki kızın fotoğrafını koyup bacakları çok güzel falan yazmışsınız. Yapmayın abi bunu küçücük çocuk.
torun olsa sevilmez.
şımarık zengin çipi.

ulan bu kızin babası asgari ücretli annesi ev hanımı falan olsa yada acunn ağbisi elimden tutmasa acaba böyle meshur olabilir miydi...
6 yaşında okula resmi kıyafet mi getirmiş ne yapmış çok anlayamadım ama anladığım ve bildiğim bir şey varsa o da bu kızın kesinlikle gerizekalı olduğudur.

ilgili video;

http://www.youtube.com/watch?v=gT0riXWHpt0
Sanki yeterince trajikomik değil ülke, bi de şu resmi kıyafet videosunu izleyince iyice midem bulandı lan. Açlık oyunları kitabındaki Capitol distopyası gibi bir şeye doğru gidiyoruz hadi bakalım. Böyle insanlara prim verip başarılı ve bu ülkeye bir şeyler katabilecek insanları çoğunlukla adam kayırma yüzünden körelten bütün bu insanların varya yatacak yeri yok. Acunu zengin eden popüler kültür itleri sizi, tatil deyince aklına anca kalabalıkta denize girmek gelen, popüler olanı yapmayanı dışlayan beyinsiz insan sürüleri, başımıza ne geliyorsa sizin yüzünüzden.
Şu kızdan ne istiyorsunuz? Bu yaşta ekmeğinin peşine düşmüş. Baba parası yiyen ergenler rahatsız.
bu ülkenin yetiştirdiği nadir sanatçılardan aleyna tilki'nin çıkaracağı 'sen olsan bari' yaza damgasını vuracaktır.
şarkinin nakaratini oturdum kendimce yazdım. aleyna söylüyormuş gibi okursanız siz de hissedeceksiniz.
tahmini nakaratı:

sen olsan bari
al kollarina yari
severim tende teri
sar beni gönlümün eri.
Şımartılmış şişirilmiş bir balon sarkıcı müsvettesidir bunun gibilerin paranın amına koyduğu bir dönemde neşet ertaş gibi bir ustanın borç içinde ölmesi hakikaten boktan bir olay

Saygılarla...
che şaşkın, fidel castro dona kaldı, böyle devrim görmedi bu gözler dediler.
gına geldi artık.
Neden kıskanıldığını bir türlü anlamadığım kız. Hande yener, demet akalın yerine bin kez tercih ederim kendisini.

Edit: Çünkü onun yerinde olmak isterdiniz. Değilsiniz.
başıma bir şey gelmeyecekse son şarkısını beğendiğim kişi.
(bkz: ergen)
Ağır hem de.
Saçma sapan cümlelerden müzik mi araklamışlar napmışlar...

Nedense son şarkısı bana onu hatırlattı...
ayıyı boğulmaktan kurtaran kız.

görsel
seni yedirmeyeceğiz altı yaşında giydiği kıyafeti üniforma olan reyis

(bkz: heybetin çakalları korkutuyor)

(bkz: biliyoruz çok yoruldun ama bu dava sensiz olmaz reis)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar