bugün

görsel
Arkadaşımın ilk okul'dan sınıf arkadaşı olur. Eskiden'de hep böyle şarkı felan şöylüyormuş sınıfta. Hani sınıfta garip kızlar olur herşeye önden atılır. en güzel benim veya sınıf benden sorulur cinsinden'miş. eskiden'de ukalaymış yani anlıyacağınız.
7 den 77 ye parmak ile gösterilen ender kişilerden. yaşı kaç olursa olsun hiç yaşlanmayan usta sanatçı.
son klibi "Sen Olsan Bari"nin Pedofili Öğeler içerdiği iddia edilen çocuk şarkıcı.

flamingo imgesi pedofili ile suçlanan lewis carrol'un alice harikalar diyarında adlı kitabında da kullanımış

görsel

ardından uzaylıya dönüşen bu flamingolar kızın röntgenlendiği hissini oluşturuyor

görsel

şu sahnede koşan bir küçük kız çocuğu var ve bu esnada da bir kız çocuğunun çığlığı duyuluyor. çığlık atan kız çocuğu pedofililerin arzularına hitap ediyor

görsel

klip boyunca görülen ayıcık pedobear küçük kızların peşinde dolaşan bir pedofil imgesiymiş.
sen olsan bari..

görsel
Yeni klibiyle ergenlik havalarını tam manasıyla doruklarda yaşayan ve bunu da an be an kafamızda zerk eden şarkıcıdir efendim. Artık bir dur aleyna baba...
Ergen sozde sarkici.
Olum sizin hic işiniz gucunuz yok mu lan? Bir klip cekersin, klibin surasinda şu mesaj var burada bu anlatilmak isteniyor. Film cekersin yok illuminati ile ilgili semboller barindiriyor, bu film izlenmemeli. Kitap yazarsin bilmem ne görüşünü savunmuş hemen toplatilmali.
Sizin gibi bos adamlar da anca milletin arastirip, okuyup, izleyip ortaya koydugu eserleri eleştirir ama kimse icraata gelince bir sey uretemez çünkü kendileri ancak elestiri yapmaya programlanmistir. Mahalledeki kapi onunde cekirdek citleyip milletin dedikodusunu yapan karilardan farksizsiniz. Sizde bir seyler ortaya koyun da biraz da baskalari elestirsin.
Bunu kim şöhret yaptıysa onun da ben amk.
Son şarkısı iyidir. Dünya çapında fanları var bu kızın. Ben 17 yaşında okuldan kaçıp internet cafefe silkroad oynuyodum amk. Kız benden daha başarılı bu kesin.
bende kızın akıllı olduğunu düşünüyorum.önce şarkıyı yayınladı.sonra benim 1. sınıftan fanlarım var dedi dikkat çekti ülke üzerine çullandı şarkısı tık almaya başladı ardından hülya avşarın programına çıkıp kendini sevdirdi arada da Aleyna çok başarılı diye ünlüler övmeye başladı.(tabi ben hala sevmiyorum o ayrı mesele).bakıyoruz 2. şarkısında bi numara yok ama herkes dinlemiş.önce sevmeyenler burda över olmuş.e sonra derler türkçe pop neden gelişmiyor diye
Meyve veren ağaç. Taşlanır elbet. Lakin Yedirmeyiz.
ağır eleştirmeyi gereksiz bulduğum kişi. britney spears çok mu iyiydi
bu popçu degil mi ? övülsede yerilsede ederi ne kadar allasen ? 3 gündür başlıgı up layıp duruyorsunuz.

pop lan bu ? cafe , restourant vb. arkası insanların konuşmaları birbirine duyulmasın diye icat edilmiş zırva bir tür , buda sanatçısı olan hede.
yok yedirmeyiz yok dünya listesi diye vik viklemeyin kardeşim böyle egolu bir kız isterse ilah olsun Z Ü K Ü M D E O L M A Z.
Ben "kızın bi suçu yok sadece ergen hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Bikaç gün sonra unutulur zaten" vs vs diyordum ama kızı dünyaya duyurmak için çok güzel taktik. Daha önce hiç başarısız oldu mu acaba bu yöntem? Böyle bok gibi sünliminal mesajlar koyarsanız fark edilir tabii? Araya bi de küçük penisvari şeyler sıkıştırmışlar. Kötülük yapamayacak kadar salak mı klibi yapanlar yoksa bu kadar göz önünde yapacak kadar beyinsiz mi geliyor insanlar? bunun rahatlığıyla açık seçik penisler, yok pedofili bilmem nesinin sembolleri, pedobearlar bilmem neler, çocuk çığlıkları, bi şeyler yerleştiriyolar klibe?

Demişler ki "esas suç pedofili bu klip değil" öyle mi ya? Pedofili malzemesi çıkartmak bu alanda tüketimi artırma çabasına girmek, küçük kızlar için idol bi karakter yaratıp sonra bu karakteri bir de seks objesi haline getirip böyle bi klip yapmak normal mi? Pedofili böyle beslendikçe azalır mı?

Ve demişler ki "abartıyorsunuz kadınsı giyinse seksi yapmaya çalışıyorlar, çocuksu giyinse başka bi bok. Ne giysin? Nasıl bi klip yapsın? "

Ne çocuksu ne kadınsı giyinsin. Ünlü olmayan 16 yaşında kızlar çocuksu da giyinmiyor kadınsı da. Bayağı normal giyinsin işte. Hayır ben karar vermiyorum ama 16 yaşında bi kız seks objesi gibi gözükcek şekilde giyinmemeli bence. bu demek değil ki kapalı giyinsin. ama neyse bu seks objesi gibi giyinme konusunda çok açıklama yapmıcam yanlış anlamak isteyen her türlü anlayacaktır zaten çünkü bayağı kritik bi laf.
Nasıl klip çekmekilerdi kısmına gelince de içinde penis sübliminalleri konulmaya çalışılmamış, zorlama bi çocuk pijaması giydirilip zorlama çocuksu tavırlar yaptırılmamış, araya çocuk çığlıkları bilmem neler sokuşturulmamış bi klip olabilirdi.

ayrıca bu kızın bunun farkında olmaması için beyinsiz olması gerekiyor. Hele ailesinin fakında olmaması için hiçbi açıkşama olamaz. Ama heralde şöhret cazip geliyor.
Yarak gibi bi şarkıyla tekrar popüler olabilmiş gereksiz ergen. Önceki şarkısı birazcık da olsa güzel denilebilirdi. Yeni şarkısı ciddi ciddi yarak gibi.
Hakkında bu kadar entry girilince orospu oldu sandım. meğer sözlük ergenleri tilkinin yeni şarkısını tartışıyorlarmış, midem bulandı amk.
Şarkısını dinlemedim bu Çağatay gibi boş beleş tiplere ayıracak vaktim yok.
Parti kur oy verelim aleyna babaaaaa.

görsel
yaşıtları altına kaçırırken türkiyenin büyümesi ve iyi yere gelmesi için çalışan kız. ayrıca yeni nesilin örnek alması gereken ilim bilim sahibi bir insan.
şu youtube yorumlarında aleyna'yı destekleyelim türkiye'm, daha 17 yaşında, justin bieber gibi bir dünya starı çıkarabiliriz falan yazanlar yok mu uyuz oluyorum. zerre umurumda değil bu kızın star olup olmaması ya da ne halt olacağı. niçin bu veledin ultra zengin olmasını dileyecek mişim ki? cızıldak sesiyle bunu hak da etmiyor, orasını burasını açan herkes dünya starı olsun o halde. egosundan bahsetmiyorum daha şimdiden böyleyse, dünya yıldızı olduğunda kibre dönüşmesi kaçınılmazdır.
Bu kız çirkin olsaydı klip bile çekemezdi vesselam. Şimdi bu kız ergen olmasaydı mesela 30 yaşında filan olsaydı yine bu kadar konuşulmazdı. Bu kadar lafının dönmesinin nedeni iyi bir vücudu ve orta derece bir yüzü olan bir ergen olması. Yani ortalık ergen sever dolu bea.
18 oldu mu?

olduysa;

tilki gibi moşşolleh.

ben bahmiyim ebdestim kaçar.
Emrah Karadumanla ilişki yaşaması, ne bileyim amk 32 yaşında adam, bu her ne kadar büyük görünmeye calissa da veled.
Kliplerinde çok fena subliminal dönen çocuk.