bugün

gs'nin istediği iddia edilen rumen futbolcu.
Türkiye liginden bile daha kalitesiz 3-5 ligden biri olan romanya liginde, 8 yıl önce kurulmuş sikimsonik bir takımda 24 yaşına kadar kimsenin fark etmediği ama neyse ki gassaray tarafından keşfedilen dev yetenek. Ahahah, yıl olmuş 2021, romanya gibi artık bırakın futbolu futbol klüplerinin bile neredeyse olmadığı bir ligden ya tutarsa diye transfer yapılıyor. Adam gelmiş 24 yaşına, lazio, atalanta falan balkan coğrafyasında etkili cacık olsa şu an onlardan birinde olurdu zaten. Ne demiş nasreddin hagi - ya tutarsa, ahaha. Bir de bunlar sözde büyük camialar ha.
petre bratu gibi aynı haltı yeme fatih hoca bunları alacağınıza kendi altyapınızdan oyuncu yetiştirin o zaman üç yıl isteyin.
Sonunda orta sahada kız gibi oynamayan, sert oynayan, topu kapyırmayan ama teknik olan, iyi pas atan ve genç bir futbolcu transfer ettik. Uyum sağlarsa müthiş transfer.
Videolarını izlediğimde salih uçan’ ın daha skora yakınını görür gibi oldum. Uyum sağlarsa iş yapabilir. Bekleyip görelim.
görsel
görsel
görsel
görsel
Çikaldau diye telafuz edilen rumen.
Böyle transferler deneyelim. Bir şey kaybetmeyiz. Yüksek bonservisli ama düşük maaşlılari satmak kolay olur. Son senelerde hep düşük bonservisli ama yüksek maaşlılari alınca adam gitmek istemiyor. Elimizde kalıyor. Deneyelim. Genç olmasada orta-genç sayılabilecek bir transfer. iş yapar gibi. Umarım bizi büyüler. Hele genç sağ bek te beni heyecanlandırıyor. Bakalım ne olacak.
Sacha ilic kadar olsa yeter fazla bişey istemiyoz.
Galatasaray, Cicaldau için eski kulübüne 6.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

https://tr.sputniknews.co...onservis-bedeli-odeyecek/
bu çöpü bize iteleyen takıma helal olsun.
sahada yok gibi. az önce de boş kaleye direğe nişanladı.
Galatasaray'ın Rumen orta saha oyuncusu. Bir virtiöz olabilir. Modric etkisi yaratabilir.
ismi hoşuma gitti.
Çikaldaoooo.
Çikaldau diye telaffuz edilen topcu.
Yabancı özer hurmacı. Hatta özer daha teknikti.
takım oyunu için faydalı oyuncu ama 7 milyon etmez.
rumen özer hurmacı. hatta özer daha rumendi.
atanamayan sasa iliç, fazlasını bekleyen üzülür.
sasa iliç kadar topçu olsun öpüp başa koyulur.. keşke diyorum... ama hiç sanmıyorum.. sasa iliç'in oyun zekası yüksekti hiç değilse bir anda işi bitiriyordu...
ismi topçu ismi değil.
bi şey olmaz bundan.
carlos, datcu, rodrigez vb topçu ismidir.
görsel
ismiyle taşak geçenlere inat oynuyor beyaz çingenem. Aslanım benim.
şu anda değeri en az 20 m. euro olan topçu
sasa iliç'ten daha sert ve pas oyununda daha aktif. salih uçan'ın bir gömlek üstünde iyi bir oyuncu. gelişim de gösterirse lider oyuncu rolünü üstlenebilir.

not: skora katkısını kesinlikle arttırmalı.
maşallah deyin. sonra sakatlanıyorlar amq.
galatasaray orta sahasında oynayan futbolcu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar