1. 1.
  arctic monkeys grubunun vokalisti ve gitaristi.
  2 ... yat yat yat ahlak polisi
 2. 2.
  sevimli kelimesinin 1. 2. 3. anlamlarını ve tüm çeğrışımlarını dahi bünyesinde toparlamış ademoğlu.
  gencim güzelim seni üzerim edaları pek yerindedir zira yüzü ucundan fareyi andırsa da sahne performansı, bi kaç doz hap almış gibi bir tavırla soruları cevapladığı/cevaplayamadığı röportajlarıyla ve tabi ki gönlümüzde taht kuran şarkılarıyla pek sempatik bir şahsiyettir. taze kızlarımızın ağzından, dertlerinden bunalıp sıkıldıkları zamanlarda alex kurtar bizi bu hayattan * nidalarını duymak mümkündür. birinci elden biliriz efendim.
  3 ... frank hoenikker
 3. 3.
  evet. arctic monkeys cd'si takılır. sonra google'a still take you home yazılır ve şarkının liriği bulunur. büyük bir hevesle alex'e eşlik etmek için şarkının giriş kısmının bitmesi beklenir, ve nihayet başlar. fakat o da ne ? janie kişisi birinci cümleyi okurkene alex 3'e geçmiştir bile, allah belanı vermesindir, o nasıl bir aksandır, o nasıl bir sestir, onlar nasıl triplerdir öyle.

  sözlük, laubaliliği, "canım bebişim bitanem aşkım oyyy yirim ben onuuuğ" muhabbetini sevmem, bilirsin beni. ama bu herif belaltı vuruyor resmen lan. utanmasam youtube'a girip tüm alex turner videolarının altına "he is sooooooo adorable (:" yazıcam, o derece. ingiliz aksanı zaafım yüzünden mücrim gibi istikbalime bakarken titriyorum. hayır, ingiltere'ye gidip gördüğüm ilk ingilizle nikah masasına oturucam, o olucak. olmaz ki ya.

  +oğğ spendin al ov yor manii.. oha noluyo oğlum. haa.. en yoğr probabli olreyt.. hmss.. yetişemedim la dur bari nakaratta yakalayalım.. vat duu yuu noov yuu donnov natin..

  tanım: feci bir şey.
  5 ... janie jones
 4. 4.
  submarine filminin soundtrack'ı olan piledriver waltz şarkısı ile yine sevenlerinin gönlünü fethetmiş arctic monkeys'in solisti.
  1 ... basketbol asigi
 5. 5.
  nesildaşım olan bir yazarımızdır. Entrylerin aranan adamıdır.
  2 ... gunese yuruyen adam
 6. 6.
  indie ilahı.
  2 ... antisocial
 7. 7.
  şarkılarını şu an beynimde çınlatan insan. hoş ve duygulu.
  1 ... nolie
 8. 8.
  seneye 27 yaşına girecek insan. aman sen ölme nolur.
  2 ... littlevanilla
 9. 9.
  eski alex ailemizin efendi cocugu iken yeni alex yakisikli pictir. ama hala seviyoruz, takip ediyoruz kendilerini.
  3 ... woah mona lisa
 10. 10.
  son saç stili hayal kırıklığı, 18. entry'e katılma isteği verdiren türdendir.
  -1 ... moshimedo