1. 1.
  testament ve savatage gibi gruplarda gitar calmistir.ayrica cok iyi cover yapar.en sevilen gitaristler arasinda daima olmus asmis gitarist.
  2 ... hexagram
 2. 2.
  (bkz: attention deficit)
  ... ditty
 3. 3.
  testamentta çaldığı zamanlar boyunca hayvan gibi sololar atmış ,the ballad ,musical death gibi şarkılarla gitar çalmanın ötesine geçmiş bu insancıl daha sonra metale olan ilgisini kaybeder ve blues takılır kısa bi süre önce yine testamenta döndü. icraatlarını bekliyoruz.
  2 ... monolith
 4. 4.
  joe satriani nin öğrencilerindendir. bunun eskiden bir ibanezi vardı belki hala vardır ama sanırım les paul kullanıyor artık.
  1 ... jaymz
 5. 5.
  tek telde geniş perde sololar atan ve halen testament'de bu görevine devam eden sentoryan*.
  1 ... kackelacka
 6. 6.
  sahnede criss oliva'yı taklit ettiği gerekçesiyle savatage'dan şutlanmıştır.
  -1 ... thor
 7. 7.
  kendisi bir hayvandır. bildiğiniz hayvan. jazz da çalar bu manyak. 21 haziran da park ormanda testament ile göreceğimiz hayvandır.
  ... selfless
 8. 8.
  hızlı ve anlamlı soloların sahibidir. Return to Serenity de gitarı öttürür. evet, öt-tü-rür.
  1 ... david addison
 9. 9.
  herhangi bir metal gitaristinden çok daha fazlası. müzik konusunda bilgili, harika bir gitar tekniği olan, metal dışında aynı zamanda da çok iyi bir jazz/fusion gitaristi. alex skolnick trio ve attention deficit'deki çalışmaları dinlenince ne olduğu anlaşılabilir. melodik minörü de çok sever.
  ... randy
 10. 10.
  2007'de türkiye'ye sığınan ve oradanda amerika'ya geçen ıraklı death metal grubu (bkz: acrassicauda)'ya prodüktörlük yapacağını açıklayan testament gitaristi.saçının beyaz perçemi,dimebag darell'in kırmızı sakalı ile beraber metal müziğin en belirgin sembollerindendir.
  2 ... viki portmanto