bugün

https://twitter.com/akpli.../1337861122846826497?s=09

sabitin linkini bıraktım, çok eğleniyorum bu sayfada
Admini ifşa olmuş

görsel
ibne olurum

hatta kestirir boynuma asarım

gene de akabeci olmam.
Hakaret kabul ederim, ben size akepelisin desem hoşunuza gider mi, gitmez.
birisi bana akabeli dese

o an intihar ederim.
Himm canim ya bu akşam işim var , baska bir zaman görüşelim. Diyebilir kiz arkadasiniz.
kahrolsun pkk diyince akplisin yani diyecek kadar gerizekalı olanlar da var.
Küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan cümlelerin başında gelir efendim, evet.*

Kılıçdaroğlu'nun adaylığını desteklemediğinizde, ince'ye oy vereceğim dediğinizde, HDP'ye laf ettiğinizde de duyabilirsiniz.
Z kuşağı IQ turnusolü.

+Abi iETT otobüsleride saatlere uymuyor yaaa.

-akepelisin yani
- "kılıçdaroğlu 2010 dan beri başkan. Kaybetmediği seçim kalmadı. 75 yaşına geldi koltuk sevdasından başka bir amacı yok. Muharrem ince yi kendisine rakip olacak diye partiden tasfiye etti. Atatürk ve değerlerini benimsemiyor. Erdoğan'a karşı aklı başında mantıklı tek aday Muharrem ince'yi destekleliyiz."

+ Akp'lisin yani.
Kemalistlere söylediğim söz. Bunlar aynı lacivertin tonu değilse ben de bir şey bilmiyorum.
"kılıçdaroğlu 2010 dan beri başkan. kaybetmediği seçim kalmadı. 75 yaşına geldi koltuk sevdasından başka bir amacı yok. muharrem ince yi kendisine rakip olacak diye partiden tasfiye etti."

muharrem ince defalarca kurultayda kk'nın karşısına çıktı, kaybetti. en sonunda kendisi istifa etti chp'den. sallarken biraz destekli sallayın.
CUHAPELiLERE seçim yenilgilerini hatırlatan söylemdir. bunlar olmasa kimle dassak geçicez amk.
ben akp li değilim akpartiliyim.
görsel
aynı mantığın ters tarafından bakılırsa erdoğan'a oy vermeyen herkes istisnasız hdplidir anlamı çıkar.
yani oy verip vermemekte hâlâ kararsızım. kararım hiçbirine vermemek galiba ama emin de değilim. kılıçdaroğlu da pek sinirli gibi. imamoğlu olsa oy verirdim de o ibb başkanı.
bu muhabbetin son seçimi. bundan sonra kimse kimseyi akpli ya da chp hdp li diye ayıramayacak. bir sonraki seçimler türkler ve türk milletine ait hissetmeyenler arasında olacak.
ikinci tur oy kullanmayacak tipitiplere söylediğim şey şüphesiz.. Özdağ dedeyle oturmuş anlaşmış daha ne burun kıvırıyosunuz ben gitmem oy vermeye diyosunuz.. açık açık söyleyin ben akpliyim diye o halde delikanlılar gibi..