bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
eregli li oldugundan suphelendiğim yazar. eger oyleyse hemseri cıkıcaz.*
entry gireyim derken gördüm ki 10 saniye önce aklımdaki entry i giren yazardır. helal olsundur.
zenci kardeşim denilesi yazar. james white ın baba tarafından yeğenidir kendisi.*
genç air20'dir kendisi.
(bkz: adamım)
basketbol oynayıp 20 numara forma giydiğine bahse girebileceğim yazardır.
sadece nick tahminidir.

edit: doğru tahmin yapmışım, aferin bana.
20ler'in kadrolu basketbolcularındandır kendisi.
kaybettiğimiz yazardır.allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.
sözlüğe sarı sayfalar bırakmış yazardır. ailesine ve çevresine büyük sabır diliyoruz.
hiç muhabetim olmamasına rağmen şuan bi akrabam ölmüş gibi hissettim kendimi.Ailesine ve tanıdıklarına sabır dilemek dışında bir şey gelmiyor elimizden.
ailesine ve tanıdıklarına sabır dilediğim tanımadığım ama ölümüne yakınım ölmüş gibi üzüldüğüm yazardır.

allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin, çok genç ve çok acı bir kayıp...
mekanı cennet olsun.
"durun lan!" dediğimdir.
ne ölmesi biz daha 2 gün önce konuştuk bu adamla.
"biri sizi kafaya alıyor" demek istediğimdir.

insanın aklına bir acaba da gelmiyor değil, umarım yanlış bilgidir.
embesilce yapılmış bir şakadır.
tanımıyorum, şurda nicklerin ardında durmadan geyik yapıyoruz. ölmeyecek gibi yazıyoruz, nicki ilk defa görsem de tanıdıklık hissediyor insan, adını bile bilmese de insan baya düşünüyor, üzülüveriyor. huzur içinde yatsın.
içimi acıttın lan.
şu gece vakti öküz oturttun içime...
trafik canavarına kurban verdik seni, canım yandı.
belki görmedim seni önce, ulan daha 3 gün önce "aynı takımda top oynucaz pro ligde" demedik mi seninle?
ölüm allah' tan biliyoruz hepimiz ama ne bileyim 20 yaşında bir gence gelince insanın içi yanıyor.
allah rahmet eylesin kardeşim...
mekanın cennet olsun.

ailesine sabır versin yaratan.
http://www.milliyet.com.tr/asiri-hiz-olum-getirdi/turkiye/sondakika/15.08.2010/1276809/default.htm
haber doğruymuş air20 kubilay yüksel isimli merhum...
şaka gibi ama gerçek. sadece birkaç kilometre ötemde yaşanan bir kaza yüzünden üzüntüye boğmuş herkesi.

şahsen hiç tanımadım. ama aynı dershaneye gitmişiz. hatta üniversitelerimiz bile yanyanaymış. belki de görmüşümdür de daha önce. sözlük olmasa tanımazdım büyük ihtimallede.

hayat denen şey cidden çok garipmiş. benimle yaşıt bu çocuk. henüz 19 yaşında. ama trafik canavarı yaş filan tanımıyor işte.

kepez yolu nice canları yaktı. sıra sana ve sevdiklerine gelmiş. umarım huzur içinde uyursun.

ailene ve tüm dostlarına allah sabırlar versin. mekanın cennet olsun.
(#8971863)
5 gün ya 5 gün önce yazmış bunu.
güldük birlikte, ne bileyim böyle olacağını....

adaletini sikeyim dünya.
hayatın ne kadar gerçek olduğunun göstergesi. başımız sağolsun. allah rahmet eylesin.
uludağ sözlük mezarlığında, 20 numaralı kabirde ikamet ediyor artık..

mekanın cennet olsun kardeşim.

önceki kaybettiğimiz yazarlar için söylediğim ve moonlight sonata ile de uzun uzun bu konu hakkında konusmus olduğum gibi, kaybettiğimiz yazarlar için bu sözlük bir şeyler yapmalı..

şahsen ben hayatımın yarısını sözlükte entry girmek veya sözlükteki yazarlarla muhabbet ederek geçiriyorum, nick altına bir başımız sağolsun çok kuru geliyor.

bir şeyler yapılmalı.

sözlük moderasyonuna tekrar sesleniyorum, biz yeni yönetim biçimi veya yeni moderatör değil, duyarlı bir moderasyon istiyoruz sadece.
allah rahmet eylesin..sevenlerine sabır..
televizyondan izlemiştim ben bu kaza haberini..koy götüne rahvan gitsin dercesine el hareketi yapmıştım..ama böyle olacağını ne bilirdim..acıttı be içimi sahur sahur..
genç yaşta kaybettiğimiz, hayat dolu bir insandı. mekanı cennet olsun...

üzülmemek işten değil yahu...gece gece kahroldum...
son girdiği entry zamanı 3 gün önce.. (bkz: kadir has üniversitesi/#9008473).. belki de bu benim son girdiğim entry.. hayat böyle işte.. hayat garip arkadaşlar.. en önemlisi de boşu boşuna acıtılan canlar ve kırılan kalpler geliyor insanın aklına bu tür durumlarda..aman dikkat..