1. 1.
  mükemmel bir cizgi film karakteri. filmi de cekilmis, charlize theron aeon flux karakterini canlandiriyor. izlenesi bir film ve cizgi film.
  1 ... jusenas
 2. 2.
  filmin konusundan çok charlize theron'dan bahsedilecek filmdir, zira o bir afet olmuştur, inanılmaz olmuştur, kendine aşık ettirecektir, beladır, dikkatli olunmalıdır. yüksek gerilim hattına sahiptir çarpabilir.
  ... andromedian
 3. 3.
  izledigim en kötü cizgi roman / cizgi film uyarlamalarindan biri. berbat, igrenc, rezil bir film. hikayeyi dogru dürüst, olmasi gerektigi gibi anlatamamis, efektler falan cok kötü. izlemeye degmez. zaten charlize theron'u da hic sevmedim.
  1 -1 ... aftermath
 4. 4.
  charlize theron un kendisine asik ettigi dogrudur.her ne kadar film de gotik yerler guzel olsada izledigim en boktan cizgi roman uyarlamasi.cizgi roman olarak kalsaymis cok daha guzel olurdu.o kamerelari,o tesisatlari bana versinler o karyn kusama denen adamdan cok daha iyi yaparim o filmi.mumkunse bu yonetmen bir daha film cekmesin.ayrica o filme tekno muzikleriyle doldurdun ya bir daha film cekmek nasip olmaz diyerek,esefle kiniyorum.charlize theron a seytanin avukatindan sonra bir daha asik oldugumu itiraf etmeliyim.

  ayrica senaryonun cizgi roman la hic bir alakasini bulamadigim film olmustur.
  ... hexagram
 5. 5.
  charlize theron'un her sahnesinde daha da güzelleştiği film. kalite açısından vasat kelimesi bile övgü sayılacağından, film hakkında söylenebilecek tek şey charlize theron.

  ayrıntılı bilgi:

  http://www.imdb.com/title/tt0402022/
  1 ... fth
 6. 6.
  aresten bir güzel v for vendetta yüklüyorum sanıp, açtığımda karşılaştığım, madem yüklemişim izleyeyim bari hem bak charlize theron da oynuyormuş diyerek izlediğim çizgi romandan bozma bir filmdir.

  --spoiler--
  onların hepsi klonmuş klon!!! **
  --spoiler--
  -1 ... bettyboop
 7. 7.
  charlize theron'a kısacık siyah saçın ne de güzel yakıştığını kanıtlayan filmdir. aslında kopya mıyız değil miyiz tohumları serper bir de insanın aklına..
  ... vera
 8. 8.
  aslı æon flux'tır.
  ... mta88
 9. 9.
  (bkz: peugeot flux)
  ... pyndemonium
 10. 10.
  geleceğin dünyasında geçen bir çizgi roman ve aynı adı taşıyan fantastik film. konudan monudan çok charlize theron denen hatuna kaymıştır dikkatler. sen de konunun ön planda olmasını istiyorsan başrolde bu kadar güzel kadın oynatma kardeşim.

  normal şartlar altında nasıl bilmem ama kısa siyah saç ve tek gözün bir kısmını örten emomsu saç modeli feci yakışıyor bu kadına.
  ... dulgerbob inciryapragi