bugün

pipiye giden yolu gösteren tabela gibidir. pipinin yerini bilmeyen kız manitalar tarafından tahrik edici bulunur. özellikle ekşici kaşarlar nutella sürüp yalıyomuş adonisleri.
nazarımda "ayy aman aman çok seksiii" olmayan olsa da olur olmasa da olur öyle kastır. ha ama hafiften olanı erkek vücuduna bi zarafet katıyor olabilir belki de baya baya çıkmış olanı bi garip duruyor bile denebilir.

ayrıca asla ama asla biçimli sırt kasları ve omuz olamayacak kastır. *
her erkekte olan, yağ altında gizli kalmış cevherdir.
Plajları süsleyen kas. *
hanım kızlarımızın eriyip bittiği kasmış.
zayıf olmanın dayanılmaz hafifliği ile kendini gösteren kas
türlü türlü fantaziler kuranların çoğu neye benzediğini bilmiyor orası ayrı tabi.
önemli olan aşağısındakidir.
adonisin yanı sıra bir de bel gamzesi olursa tadından yenmez.
(bkz: adonis haslem)*
bir adedine sahip olduğum kas çeşidi. *
Bana nedense pek çekici gelmeyen kastır.
Hafif göbekli erkekleri daha sevimli ve çekici buluyorum.
Ben mi manyağım acaba?
6 ay robot gibi günde 2 kere çalışmalısınız. bu şu demek.
1. düzenli dinleneceksiniz.
2. düzenli besleneceksiniz.
3. düzenli spor yapacaksınız.
bu üç kuralında kendi içinde detayları vardır. gelelim adonis kasının nasıl çıkacağına. tam bir şizofrenik olaydır. 7-8 farklı mekik hareketi çalışmalısınız. birileri 200 mekik falan demiş. * o 200 mekiği her antrenmana başlarken çekersin. yada antrenman bittikten sonra sana kalmış.
o kası belirgin bir şekilde çıkarabilmeniz için antrenmanlarının 1 gününü sıf karın için ayıracaksınız. buda o gün için yaklaşık en az 1000 mekik demek ! en az... haftada ortalama 1800 ile 2200 arası mekik çekerseniz o kas çıkar.

ve 10 gün düzenli dinlenmez, düzenli beslenmez ve düzenli spor yapmazsanız hemencecik pırr diye yok olur...
biz lisedeyken erkeklerin hiçbirinde olmadığı için, hatta erkeklerin tümü 1. 65 ve pantolonlarını kalplerine kadar çeken tipler olduğu için, parklarda sigara içmemize sebep olan kas.

adonis mi vardı? sigara içtik, başka napıcaktık?
Taşak isteyen kastır efendim.
bende var dicem inanmıcaksınız ama var.
haftada 150 mekik yetiyor. Tecrübelerle sabittir.
kas olan vücudumda tek.
(bkz: devrik cümlenin kralları)
Kasimda ask baskadir.
götüme kaçan tek cas.
yakından şöyle görünür.

görsel
Görünebilmesi için başta, %8'lik yağ oranının altında olması gerekli.
En önemli husus bu, ayrıca ışık önemli ters ışıkta belirginliğini koruyor bu kas grubu.
olanlar tarafından her an her yerde gösterilmesi sevgiyle karşılanan kas . *

görsel
brad pitte yan gel yat üstünde şarap kadehi dursun tarzı olmakla beraber türk erkeklerinde oryantal showa çevrilecek bir tür göbek şovudur.
itici durandır, erkek dediğin azıcık göbekli olur. bu adonis kası sadece erkek mankenlerde kalmalıdır.
karın kaslarıyla birlikte olunca kızların taptığıdır.
ifşa yapamayacağımdan buraya atmıyorum fotoğrafını, özelden atabilirim.
güncel Önemli Başlıklar