bugün

aldığım 7 kilo ile yok olmaya yüz tutmuş sahip olduğum kastır, iyidir, güzeldir, harika görünür.
askeri uniformayla şahlandırıldığında erkeği 12 kat daha seksi yapan kastır.

görsel
kücük sevimli göbeğimden dolayı, bok atmak istedigim kas. ama spora başladım.
En zor cikartilan kaslardan biridir. Cok duzenli ve disiplinli bir calisma ister. Gunumuzde kiz tavlama dusuncesiyle cikarilmaya baslanmistir
çok belirgin olmasa da bende de bulunan ama bir sike yaramayan kastır. her gün plajda oturup çıplak vücudumuzu sergilemiyoruz amk. normal insanların yaptığı gibi giyinip işe gidiyor akşam olunca pijamaları çekip yatağa giriyoruz.
(bkz: baklava tanrısı adonis)
insanı kış günü, hatta karda kışta çıplak gezdiren kastır. sebebi belli, monttan gözükmüyor. sırf bu kası göstermek için bir bahane yahut iddia bulup üzerini çıkartırlar. şayet arkadaşım iddiaya girip adonisini kızlara göstermişti ama karın içine atlamadan önceydi. tabii karın içinden çıktığında ömrümde gördüğüm en titrek kas grubuna sahipti.
yağ oranı düşük olanlar için doğru egzersizlerle yapması en fazla 1 ayı alacak kastır.
görsel
türk erkeklerinde de sanıldığının aksine çoğu kişide bulunan kas. bir vucudun en çekici yeri olma ihtimali yüksek olan bölge.

kız halimle bende bile fazlasıyla bulunmaktadır.
tek ben mi iğreniyorum acaba? yapmayın erkekler yakışmıyor valla.
her insanda bulunan kastır. kimileri belirginleştirmek için spor salonlarına gider.
biz erkekleri en seksi gösteren detaylardan zirveye oynayabilir herhalde.
bu arada bu kasın adı aynı zamanda: "apollo's belt"tir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
çıkarabilmek için üçbuçuk hafta uğraştığım kas kütlesi.

çıkardım koydum kenara huzura kavuştum aga, cıbılken gayet rahat gezeleyebiliyorum. hee lazım olursa gene takarım sorun değil bence.

fındığın filizleri şimdi alınmaz hasattan sonra alıcan her kökte üç dört tane burakın ki seneye taze dal yetişsin. bu da benden size kıyak.
fetişi olan kastır.
beğenmeyen de olur heralde ama çoğu kızı kendinden geçirir ayrıca erkeğin en seksi yerinde zirveye oynar.
Adonis kası = Rafael Nadal. *
kezbanların bayıldığı ama göremediği kas.
sözlükte polis kıyafetli fantasy yapan orospuların sevdiği kas çeşidi.
oldu da ne oldu yine zengin kaptı kızı götürdü!
Iğrençlik.
çok belirgin ve abartılı olmazsa çekicidir. abartıldığı zaman itici bir görüntü oluşur. abartılmadan yapılan kasın her türlüsü çekicidir.
Zordurdur, çok uğraştırır, disiplin ister. Belirginleştiği zaman mutluluk hormonu salgılatır.
(bkz: kendimden biliyorum)
ekseri türk erkeklerinde musculus abdominus gobekus kası şeklinde gelişmiştir. gerçeğini yapması çok zordur o ayrı.
(bkz: erkekleri çekici yapan detaylar)

Baklavalarla birlikte, erkeklere aşırı bi çekicilik katar.
kas ın dibi *
baklava gibi görünmeyi yanlış anlayanlar da olabiliyor.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/adonis-kas%C4%B1/