bugün

eski dönem galatasaray yöneticisi.
(bkz: ibrahim polat)
erzurumlu iş adamı.
galatasarayi duzluge cikarmak icin yirtinan eski gs yoneticisi.
baskan olsa da bu dertlerden kurtulsak -ozellikle de özhan canaydin'dan- dedirtmistir.

edit: başkan olsa da bu dertlerden kurtulsak? dilim tutulaydı da konuşamasaydım, açsaydım kollarımı bööööle de gitme deyuverseydim. ve bir kez daha allah rahmet eylesin.
an itibariyle ntvde ropartaj veren gs başkan yardımcısı, taraftarın sevgilisi.* *
galatasarayın son umudu eger buda tutmazsa galatasaraya tmsf'nin el koyması kesindir.
öyle bişey oldugundada aziz yıldırım galatasarayı satın alıp,mısırda bir petrol seyhine satar kazı işlerinde kullansın elemanları diye.
dilenci galatasaray ın para işlerinden sorumlu yöneticisi
iş yapmasından korkan diğer takım taraftarlarının kara para aklayan, kaçakçılık yapan yöneticilerini görmezden gelerek ağızlarına geleni söyledikleri galatasaray başkan yardımcısı.

(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
fortis türkiye kupası 2. ayak sami yen'de ki maçtan çıktıktan sonra, ayaküstü sohbetimizde ben ve arkadaşlarıma "asıl acı olan ne biliyor musunuz arkadaşlar. bu ibneleri yenmemize rağmen, elenmiş olmamız." diyerek gözümde ki değerini yerle bir etmiştir. bir yöneticinin böyle konuşması çok yanlıştır *. Ha birde canaydın bu saatten sonra galatasaray takımının onursal başkanı gibi bir şeydir. Tüm yükler ve her karar adnan polat'ın olmuştur. bazı kağıtların altında canaydın'ın imzası olduğundan ve yarım kalmış, para harcanmış projeler olduğundan canaydın bir şekilde başkanlığına devam ettirilmesi gerekiyordu.
1996-97 sezonunda galatasarayda yöneticilik yapmayan işadamı (#165446)

adnan polat Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.