bugün

galatasaray' a yakışmayan yönetici.

bugün bütün fenerliler bir fener maçı sonrası bu adamın ağlamasıyla dalga geçerler. haklılar mı? yerden göğe kadar haklılar.

bizim vizyonumuz avrupa biz tek maçların takımı değiliz diyoruz ama yönetici çıkıyor ^^ne zaman yeneceuk^^ diye ağlıyor.

^^real madrid pizum çocukları taniyor^^ diye seviniyor.

schalke maçından sonra melo ile pitbull sevinci yapıyor.

iyi niyetlidir tamam ama bunlar galatasaray' a yakışmıyor. adam galatasraylıymış. amk o galatasraylı da ali dürüst beşiktaşlı mı? ben yararlı olup olmadığına bakarım. adam imajı zedeliyor işte.

şu mantık da bir bitsin artık ya. sabri kötü oynar ^^o galatasaraylı yeaea^^ biz neyiz amk. ben de galatasaraylıyım, para alıyor muyum kulüpten? aksine para harcıyorum takım için.
futbol tarihinin en sempatik yöneticisidir.
ntv spor'a yapmış olduğu açıklamalarda;
ben yönetimde olmasamda çimleri süpürürüm, gerekirse burada ki misafirlere çay getiririm diyecek kadar yüce gönüllü bir abimizdir.
http://www2.sporx.com/fut...tiririmSXHBQ328217SXQnull
- abdurrahim bi çay getir.
- i love you hocam diyorum...
daşşağı tartıya koyunca en az on kilo çeken galatasaraylıdır. taraftarın yönetimde vücut bulmuş halidir.
sanırım taraflı tarafsız herekesin sempatiyle baktığı bir ademoğlu. adam deli gibi seviyor yapacak birşey yok.
icimizden birisidir 369. entrydeki yazarin dedigi gibi biz galatasaray taraftarinin yonetimde vucut bulmus halidir.
hayatta ki en büyük hayali galatasaray'a uçak almak olan, futbolculara kendi cebinden prim veren bir iş adamının hiç gocunmadan çayda dağıtabileceğini gösterir. galatasaray üzerinden para kazanmaya çalışan adam hiçbir futbolcuya kendi cebinden prim vermez.
(bkz: pozitif enerji)
bu sezon galatasaray'dan ayrılacak olan yönetici.
hiçbir şey yapmayıp boyuna fenerbahçe'ye sallayan yönetici. yarın takke düşünce keli saklamak için ilk seni harcarlar. o zaman fener şöyle böyle yeaav dersin.
Amatör takım yöneticisi gibi davranan sevimli bir adam. Öyle hiç milyon dolarlarla oynayan bir işadamı ya da galatasaray gibi türkiye nin en büyük markalarından birinde yönetici gibi bir duruşu yok. Amigoya benziyor daha çok. Bunu eleştirmiyorum ya da beğenmiyorum demiyorum. Sadece ünal aysal tarzında bir adamın böyle birini yeni yönetimine almaması çok doğal diyorum.
yönetim dışı kalmasına sevindiğim adam. Bu boyuttaki bir takıma yakışmıyordu.
albayrak grubunun yıldırım demirören'idir.
bayrağı devretmiştir. yaptıklarıyla büyük bir teşekkürü hakediyor. güzel insan.
rizeye gelsin onun gibi insana ihtiyaç var.
toprağına saygısı olmayan insan. Rize'si, trabzon'u varken başkalarına yaranmaya çalışması ne kadar ilginç.
nihayet yeni yönetimde görev almayacaktır. hep söyledim yine söylüyorum adamın insanlığına galatasraylılığına lafım yok ama ciddi hatalar yapan bir yöneticiydi. schalke' nin sahasının ortasında melo ile pitbull sevinci yapmak nedir ya?

alper olayında kameralar karşısında ağlamak nedir. çocuğu kandırdılari çocuk galatasraylı demek nedir? al çıktı alper ben femerliydim dedi ve abdürrahim albayrak sağolsun bir kez daha küçük düşürdü bizi.

yönetici olacaksa bunun bir tek şartı olmalı: susacak! ama susmuyor. sus denildiğinde de trip yapıyor bu adam.
hayatım boyunca fenalık geçirdiği sahne ile aklımda kalacak olan adam.
ünal aysal'a ateş püskürmüş...

http://skornet.net/2013/0...agir-konustu-planladilar/
Yokluğu ciddi ciddi hissedilen hasta cimbomlu eski yoneticimiz.
http://www.google.com.tr/...d=0CCsQ9QEwAA&dur=425
harbi galatasaraylı, adamın hası.
bugün katıldığı fatih altaylı'nın programıyla bir kez daha çok iyi bir galatasaray'lı olduğunu göstermiştir, belki de en iyisi. net.
galatasaray tarihinin en faydalı 3 yöneticisinden biridir. bakın, en iyi galatasaraylı falan demiyorum, en faydalı yönetici. diğer ikisi; (bkz: ali dürüst) ve (bkz: adnan polat)