bugün

başkanın doğum günüymüş. bizde burdan doğum günün kutlayalım. iyi ki doğdun abdurrahim başkan.

ayrıca ;
Dogum gunu suprizi icin cocuklarima,personelime ve calisma arkadaslarima cok tesekkur ederim. süpriz doğum günü yapmışlar.

http://galeri.uludagsozlu...om/g/abdurrahim-albayrak/
doğan haber ajansına verdiği bilgiler ile taraftarı heyecanlandırandır.

--spoiler--
"YERiN KULAĞI VARDIR, YARINI BEKLEYELiM"
Ayrıca Albayrak, bir dünya yıldızı oyuncunun Galatasaray'a gelip gelmeyeceğiyle ilgili olarak, "Yerin kulağı vardır. Yarını bekleyelim" dedi. Daha sonra Abdürrahim Albayrak ve beraberindekiler, bir restoranda Yalova Galatasaraylılar Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı.
--spoiler--
amrabat transferinde kendi kaynaklarını kullandığı söyleniyor. helal olsun sana be abi. yürekten kutluyorum seni. bu taraftar seninle gurur duyuyor sempatik adam.
--spoiler--
nordin amrabat transferindeki paranın yarısını sponsor verecek.taraftarımıza birkaç müjdemiz daha olacak.
--spoiler--
saf ve has galatasaraylıdır. ne yaparsa yapsın, galatasaray taraftarı o'nu asla ıslıklamayacaktır.
+ saat kaç?
- allah fati hocamizi basimizdan eksik etmesin.

diyaloğunu yaşayabileceğiniz endemik tür. televizyonlarda görülebilecek en antipatik karakter.
ne zaman adı anılsa aklıma fener yenilgisi sonrası yaptığı açıklamalar geliyor. nasıl sağlam galatasaray'lı olduğunu o saman anlamıştım.
paranın nelere kadir oldugunun göstergesidir. bu adamın gündeme gelmesinin tek sebebi hayvan gibi parası olmasıdır, adam dedim yanlış anlaşılmasın, şahsını tanımam ama hal hareket itibari ile pek öyle durmuyor.
"böyle harika bir adam, üstelik karadenizli neden bizim trabzonspor'da yönetici değildir?" diye kendi lendime sormama neden olan sevimli insan.
o " fati hozam." demelerine de hastayım.
http://www.youtube.com/watch?v=QZuX5bM2thA&feature=player_embedded

sen ağlama dayanamam sen ağlama göz bebeğim sana kıyamam..

bu adamı seviyorum yaa.
hakkında çıkan 'melo transferi için farkı cebinden ödeyecek' haberleri, takımımızın resmi sitesi tarafından yalanlanan fanatik bir galatasaraylı.

başarılı bir iş adamı, enerjik, taraftar gibi taraftar, tam bir karadeniz insanı. o kadar değişik meclislerde bulunmasına rağmen -şaşılacak bir olay- şivesi stabildir. şiveli ya da şivesiz galatasaray'a gönül vermemişlerin de sevgisini ve sempatisini kazanmıştır.

haçen seviyoriz seni.
en değerli ağabeyimiz.
akp'yi yaladığını yazmış birisi. Bu adam MEsut Yılmaz'ı sırtında taşımıştı AKP'ye karşı, bilmeden konuşmayın amk.
pozitif enerjisiyle galatasaray'a çok şey katan hakiki adam.
şöyle hatırlanır: http://www.youtube.com/watch?v=QZuX5bM2thA&feature=related
galatasaray aşığı olan galatasaray yöneticisi. rakip takımların bile saygı duyduğu fanatik galatasaraylı. galatasaray'a kazandırdığı oyuncular birbirinden kaliteli, mükemmel oyuncular. bu adam messi'yi bile transfer eder. galatasaray'a böyle yöneticiler yakışır.

adam gibi adamsın abdürrahim albayrak.
Fenerbahçeli olmama rağmen sevdiğim yönetici. hiç kasmayan ve tamamen kendisi olan biri. yeri geldiğinde güldürende birisi *

geçen sezon süper final esnalarında kalp krizi geçiren gs taraftarının cenazesinde yaptığı "yakında benimde cenazemi kaldırabilirsiniz. Bu heyecana kalbim dayanmayacak" açıklamasıyla güldürmüştür. sempatik adam. *
en kral galatasaraylı.
galatasaray klasını aşağıya çeken adam.

yine zenginler yönetici oluyor ama köylü zenginleri yönetici oluyor.
galatasaray tv ye 'asıl çileğimiz sol bek, cris hayırlı olsun' diyen yönetici. bana hassiktir çektirmiştir. bekliyoruz reyiz.

edit: Ali Dürüst : Transferi kapattık.
----------alıntı----------------------------------------------------------------------------------------------

transfer müjdesi!
galatasaray yönetim kurulu üyesi abdurrahim albayrak, transfer açıklaması yaptı.

galatasaray transfer döneminin bitmesine saatler kala flaş transfer yapmaya hazırlanıyor! abdurrahim albayrak, "önümüzdeki saatlerde flaş bir transfer açıklayabiliriz. gstv'yi takip edin!" dedi..

-----------alıntı------------------------------------------------------------------------------------------------------

ne yani, bu kadar büyük bir heyecanla söylediği flaş transfer furkan özçal mı ?
çilek çilek diye inletti ortalığı 3 eylül gecesi, bu muydu başkan çilek ?
bizimle dalga geçtiğini düşündüğüm yönetici...
Ona Galatasaray de başka bir şeye gerek yoktur. Bir gün kalp krizi geçirip stadın orta yerine yayılıp kalmasından korktuğum dürüst bir işadamı, iyi bir Galatasaray taraftarıdır.
galatasaraylı olduğu için dürüst ilan edilen iş adamı. soy isme dikkat.
sempatiktir, iyi galatasaray lıdır, iyi adamdır.

eski patronumdur kendileri, allahı var yönetimde bulunan personelleriyle yakından ilgilenir.

ama kimse kusura bakmasın, her devrin adamıdır.

görsel

arkadaş sende nasıl bir yüzsüzlük var, iki sene önce adama canlı yayında küfür etmediğin kalmıştı. gücü yetene amk.

imparator, fenerden 6 yediğimizde çıkıp fatih hocaya böyle diyebilirmiydin. sanmıyorum.
galatasaray'ın heyecanlı ve fanatik yöneticisi.