bugün

Tuvalet kağıdı gibi işini bitirince kullan-at mantığıyla harcanmıştır. Yazık olmuştur tabi.
Bu yapılanlar elbet hatırlanacak ey nankör taraftar.
akapeye yaptığı yalakalıklar nedeniyle 1 yıldır sevmediğim yöneticidir.
altur' un sahibi, ünal aysal tarafından kapıya konulan eski galatasaray yöneticisi, bir çok galatasaray taraftarinin sevgilisi. asla galatasaray başkanı, yardımcısı gibi rutbelere erisebilecek yetenekleri olmayan kişi.
galatasaray eski yöneticisi ve galatasaray aşığı kişi.

çok severim ama teke tek'te futbolcuların eşlerinin ve sevgililerinin hediyelerini bile biz aldık dedi ya... bu futbolcuların götlerinin kalkma nedeni anlaşıldı. sen bu kadar abartırsan işi böyle olur. senden yılda milyon dolar alan adamlar bu işleri için bir çalışan tutmayıpta galatasaray yöneticisi olan sen yapıyorsan adamı götü kalkar.
33 yıllık evli olmasına rağmen, sevgili yapıp üstüne bir de çocuk yaptığını öğrenince, zaten az olan sempatisini ve olmayan imajını tümüyle yıkmıştır.
Yazıklar olsun, tüüü senin kalıbına. Bir de düğün yapmış.
insan 33 yıllık karısına bunu yapar mı? Ah'ı çıkmaz mı ah'ı? Allah'tan kork.
adam gibi adamlardan biridir. öz be öz galatasaraylıdır.
galatasaray ın sadece elitist bir yapıya sahip olmadığının en büyük simgesiydi bir aralar. harcandı ne yazık ki.
gerek insanlığı gerekse yönetici kimliğiyle tam bir galatasaray sevdalısı. galatasaray için çalıştığı dönemde de tek amacı galatasaray'a yararlı olmaktı. ancak kurumsallaşmadan nasibini alan sevdiğim galatasaraylılardandır.
candır. ne zaman yönetimde yer alsa takımla birlikte olur, her yere gider canını verir, topcu antrenmanda ıslanıyorsa şemsiye altına girmez, topçunun morali bozulmasın diye cebinden verdiği para yetmezmiş gibi bir de ekstraları verir. ne zaman yönetimde olsa takımın motivasyon ve dayanışması on numara olur, ne zaman gitse kaos ortamı olur en azındna gruplaşma söylemleri çıkar. gerçek bir galatasaraylıdır, galatasaraylılığıyla severiz ama gerisini tanımayız, bir insan, bir patron bir aile ferdi olarak lanet biri olabilir onu ben bilmem *
taraftara sempatikliği ve gs aşkı ile kendini sevdiren kişi.

dün gece tek-tek proğramında yaptığı konuşmalar ile ünal başkanın onu ve arkadaşlarını, arkasından fatih terimi takımdan göndermek ile ne kadar doğru bi karar aldığını göstermiştir.

proğram başladı: ben çok çalıştım, sabah aksam çalıştım, otel odalarında çok ağladım,hoca çok iyi insandır cümleleri ile bitti yine aynı cümleler ile. hee aaya sıkıştırılmış bi kaç da camiaya zarar vermek istemem, yarın önemli bi maçımız var vs vs...

yakışmadı abdurrahim reiz...

ayrıca konuşmalarından fatih hoca ve etrafındakiler hocanın gitmemesi için bayağı bi uğraş vermiş.
yönetimin harcadığı altın gibi adamlardan birisidir. altın gibi adamdı bee.
mışlı haberlerle saldırılmaması gereken kişi.
http://youtu.be/I10n0vxj8z4

yıllar onu hiç değiştirmemiştir. bu takımın bir yöneticisi değil çalışanı temizlikçisi elemanı gibi. helal olsun be sana da kazandığın parana da !
muhtemelen ali dürüst'le beraber geri dönecek yakın zamanda. aysal hakkındaki son açıklamalarında bunu görüyoruz.
hakkında sempatik denilen kişi. Ulan kim diyor iyice beyniniz boka batmış ya yok artık valla.
adam has galatasaraylı fan gitmeseydi güzel olurdu ama ünal başganımız yaptı yapacağını bu adam galatasarayda olsaydı güzel olurdu.
galatasaraylı, güzel bir abimizdir lakin bazıları kıymetini bilememiştir.
dün akşamki maç sonrası takımın uçağına alınmayan yönetici.

http://www.fanatik.com.tr...-ucagina-almadilar-384169

gerekçeler de eften püften.
adamın dibi. Derhal yönetici kadrosuna ger dönmesi gerekir
belki komik gelecek belki eksileyeceksiniz ama benim için metin oktay'dan sonra galatasaray'ı karşılıksız seven nadir galatasaraylılardan biridir. bana gösterin fatih terim'i , bülent korkmaz'ı , hakan şükür'ü daha niceleri. hepsinin kırgınlığı oldu camiaya. abdürrahim reisin de oldu tabii. ama hiçbir zaman kimseyi kötülemedi. aman galatasaray'a bir şey olmasın da ne olursa olsun der tarzında cümleler kurdu. tekrar yönetime girse keşke. girse sahaya melo ile kutlama dansı yapsa. galatasaray'ın lise kültüründen kurtulup böyle halk içinden yöneticilere ihtiyacı var soğuk nevale adamlara değil.
Galatasaray yönetim kurulunun sabrisidir.
temiz kalpli görünüşü olan koca kafalı gs yöneticisi.
renklerine gönül vermiş karşılıksız seven insanları ne olursa olsun seviyorum. sıkı bir fenerbahceli olarak bu adamın çıkarsız sevgisine saygı duyuyorum. o camiada sempatik bulduğum tek insan diyebilirim.
futbol aşığı bir adam. eğlenceli kişiliktir.
yıl olmuş 2014, bu kadar takımına içten gönül vermiş taraftar ruhlu yönetici başka yok.