bugün

Nick altını yine kendisi gibi aynı takımı tutan birisinin açması gerekirdi. Şans getirir umarım.

Kendisi kadar fanatik olmasam da, gs lehine girdiği entry leriyle mutlu eden. 12 . Nesil renktaş ve eski bir dost yazar.
inşallah kızdır.
iyi bi yazara benziyor. koştursun efendim sözlükte.
takım elbisesini giyip, saçını yana tarayıp ciddiyetle daktilosunun başına geçmiş.

selam olsun.
Bir aya kadar donuza aldığı köftelerden çay istemeye başlar.

Eski bir yazar. Sevilen cinsten. Hoşgelmiş...
eskilerden bir dost.

uludağ'ın serinletici rüzgarları gelmiştir, güneye.

(bkz: abberline)
görsel
aksiyonun ve maceranın tadına kaldığı yerden devam eden (tecrübeli) yeni yazar. tekrar hoşgelmiş.
Kırıcı çıkışlar yapan şikeci fanatik köftelere inat kalemine kuvvet yazarı. *
Saygıdeğer rakip takım taraftarı yazar. Anlayışlı da. Sağ olsun.
lokantada burnuna kürdan sokan adamdan dayak yemiştik, ne günlerdi...
Türkiyenin en büyük ve kaliteli takımını tutmaktadır.
üstüne çay dökülen omlete salça sürüp yiyen acımasız...
görsel
akil sorunlari olan birisi. koyu gs trollu ama tüm yorumlari nesnelmis gibi davranıyor.
kendisine birşey denildiği zaman benim hakkımda atıp tutamazsın diyen ama millet hakkında sürekli atıp tutan ikiyüzlü bir yazar.
boş zamanlarında istanbul'dan trabzon'a kadar yürüyen maceraperest yazar.
Sevdiğim bir yazar. Fenerlileri bu aralar kudurtuyor. Devam et kral
psikolojik sorunların olduğunu burada 3 yıldan fazladır yazarlık yapan herkes biliyor.

sürekli nick değiştirip ben abberline değilim demelerin yok mu * beni benden alıyor.

bu sefer abberline back diye nick almış * güler misin ağlar mısın?
Katılıyorum ruh hastası sallamyin gider.
Asil sana yazıklar olsun yazarı eskiden san tek kelime etmeden hadsiz hadsiz konuşan nick6 na dadanan kim??
Futboldan bu kadar anlamayıp da bu kadar futbol konuşan başka biri daha yoktur heralde.
bu sözlük yıllardır aslolan fenerbahçe diye bir futbol özürlüsünü çekiyor ve kimsenin çıtı çıkmıyorken, bu adama fazla yükleniliyor.
http://www.uludagsozluk.com/e/42076441/

rica ediyorum objektif olunuz efenim..

sen bir ihsan kalkavan diyebiliyorsun ancak..

halbuki himmetsarayla alakalı bir çok insanı içeren pek çok yayın mevcuttur..

objectivity nedir bilin mi?

twiti?
ben de diyorum ki neden fenerli olmamdan hoşlanmıyor meğer adam has cinconluymuş.

iyi yazar.
güncel Önemli Başlıklar