bugün

(bkz: herkes sığınaklara)
eski bir yazar. adam hesabını sildirmiş gitmiş. bu kadar zaman sonra hala sataştığınıza göre bayağı sağlam ayar vermiş size ki unutamamışsınız. başka bir açıklaması yok.
artik silik olduguna gore bi itirafta bulunucam. anneme sovmustu durduk yere kiz degilim dedigimde. agzibozuk abaza bi yazardi.
Silik yedikten sonra kendini köprüden aşağı attığı ama şansına Madagaskar’a giden bir gemiye düşüp hayatını doğal yaşam alanında sürdürdüğü söylenen silik ezik yazar. Evet.
Ruh hastası olan tip. iyi ki silik yedi. Evet.
yemek tarifleri özlenen yazar.
(bkz: Elmander Vs kewell)
uzun süredir ortalıkta gözükmeyen yuzır.
Dün 5 yedikten sonra nickini (bkz: elmander vs kewell) olarak değiştirmiş 6s lı yazar.
Yogun bakima kaldirildigi aciklanan gassarayli yazar. Ahahahajhaha..
görsel
https://twitter.com/1907g.../1204866630834102272?s=19
Tek başına sözlükteki haddini bilmez tüm fenevlilere kafa tutan yiğit taraftar.

(bkz: Aslan kükrerse atın ayağı kösteklenir)
benim hissettiğim https://galeri.uludagsozluk.com/r/1946483/+

gerçekte olan : görsel
Bir de böylesi var tabi..
görsel
görsel
görsel
Tam bir fiyat-performans ürünü. 1 sezon botunca işini göreceğini düşünğyorum. Bence hemen sipariş etmelisin cicim. *
görsel
Beni donuza eklendiğini iddia edip hala nickaltımı kirleten yazar.

Fenerbahçe liyim, fanatik değilim. Geçen sene bok gibi oynadığımızı kabul ediyorum.

Siz bu zamana kadar 1 sezon kötü oynadınız mı? iyiye iyi, kötüye kötü demesini öğrenin. Tüm takımlar için diyorum.

Geçen sene nasıl şampiyon olduğunuz belli, eğer o kadar iyi be takımsanız Avrupa da da gösterirsiniz iyi olduğunuzu.

Ama malesef değilsiniz.
Gene bi 6 mı geliyor yoksa? Yoksa? Yoksa? Aman allahım?? Gene mi 6 oluyor yoksa? Ühühühü.

Favori takımı sigma olomouc olan ağlak yazar. Muhahaha.
favori rakamı 6 olduğunu düşündüğüm galatasaraylı user.

zaaaaaaaaaaaaa.
susar misiniz beyler adam agliyor su an sshdhd.
Allah şifa versin arkadaş sıkıntılı. Evet.
hayırdır bugün liverpool başlığını uplamadın? bitiş düdüğünü mü bekliyosun *
görsel