bugün

büyü be abberline büyü be olm. şu ilkokullu gibi yazmaktan bıkmadın amk.

umarım hepimizle taşşak geçiyorsundur. umarım bunları şakalar komiklikler için yapıyorsundur. umarım..
sözlüğümüzün gassaray taraftarı, son derece kibar ve onjektif bir beyefendi..

himmet abisiyle omuz omuza verdi mi kimse önünde duramıyor..

ne taraftar be abi ya..
omlete salça sürüp kızarttı diye demediğinizi bırakmadınız adama.
kanatlıları ciddiye almaması gereken aslan kral. bizimle uğraşanın cocuğu olmaz.
insanları tuttuğu takımlara göre ve kendi takımına karşı yapılan eleştireler dahilinde kalıba sokan yazar. sen beni sevsen bana ne katabilirsin veya sevmesen benden ne eksilir.
O değil de ne koydu falcao..
espritüel bir okçudur aynı zamanda.
görsel
yazdığı iğrenç yazılarla nick altımı kirleten seviyesiz yazar sevmiyorum kendisini açık ve net.
sözlükteki en kibar insan. net.
Değişik ve yeni lezzetler peşinde koşan amatör ve idealist aşçı.
nasıl cinconlu bilemedim.
yenileceklerini anlayınca dostluk felan demiş.
terim'in yerine bugün yedek kulübesinde olacak.
görsel
Oldukça cool bir nicki olan yazardır.
Genel kültürü yüksektir. 4 yabancı dil bilmektedir.
Müfettiş abberline, bir Scotland Yard dedektifi. Geri dönmüş. Sözlükte sıkı bir polise (başkomiser) ihtiyacımız vardı. Umarım boşluğu doldurur. Kanıtçıyız evet. iyi yazmalar..

--spoiler--
Frederick George Abberline (8 January 1843 – 10 December 1929) was a British Chief Inspector for the London Metropolitan Police

https://www.wikizeroo.org...GcmVkZXJpY2tfQWJiZXJsaW5l
--spoiler--

görsel

An 1885 illustration of Abberline
kafayı gaysarayla bozmuş sözlük içi konusundan başka girisi olmayan vasatın altı yazar. yok jimmy tudeski gaysaray direktörü olması yok serdal06 beşiktaşa direktör olması olm senin başka girin yok mu lan bu kadar mı yıkık ezik birisin.
Sözlüğün aksiyon adamı yazarlarındandır.
serdarsl06 nick'ini doğru yazıyor en azından.
Şahsen tanımam ama burada tanıdığım kadarı ile iyi bir cim bom taraftarı kendisi.Ortalama yazar işte.Saygılar.
görsel

Booring.
(bkz: kral)
fenerli yazarların pek sevmediği galatasaraylı yazar kardeşimiz. evet.
Galatasaray başkanı olsa tutar.
görsel

"kendisinden nefret etsem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. neticede sözlükte herkes için yer var".