bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kurt-tilki arası asalak bir hayvan.
    salak ve asalak bir hayvan olmasına rağmen sıfat olarak kullanıldığında cin gibi anlamına gelen kelime.
    1 -4 ... aabi
  2. 2.
    sinsi, tehlikeli, zarar gelebilecek insanlara takılan lakap.
    2 ... arjen robben
  3. 3.
    bruce willis in kılıktan kılığa girdiği epey sürükleyici bir aksiyon filmi.ayrıca richard gere nin performansıda gayet iyidir .
    ... isibilenisegitmeyen
  4. 4.
    argoda; Kurnaz, yalancı, düzenci, aşağılık kimse.
    halk ağzında; Titiz, huysuz, görgüsüz.*
    2 ... yasakani
  5. 5.
    iki kere düşünebilen tek hayvandır.
    kaynak: national geographic
    4 ... serander
  6. 6.
    kendine has bi karizması olan köpekgil...
    (bkz: kime göre neye göre)
    (bkz: bana göre bana göre)
    ... dom dom bullet
  7. 7.
    Frederick FORSYTH tarafından yazılan gerçeklerden yola çıkılmış harika bir kitap. suikastin en ince ayrıntıları, katilin soğukkanlılığı sonundaki olaylar, kurgusu herşeyiyle mükemmel bir eser.
    Bruce Willis ve Richard Gere'in başrollerinde oynadığı Çakal filmini izleyenler kitapla baplantı kuramayabilir. ama kitapta o anı yaşıyorsunuz adeta bir suikastçinin bütün inceliklerini ,kıvraklığını öğreniyorsunuz ve bu sende bir iz olarak kalıyor.
    (bkz: anne ben büyüyünce suikastçi olmak istiyorum)
    ... kacak kelebek
  8. 8.
    avını yakalamak için türlü çakallıklar yapan köpek hayvanı.
    ... maydanoz
  9. 9.
    (bkz: coyote)
    ... kalp kerizi
  10. 10.
    bu tarz insanlardan uzak durulması birinci noktadır.Nitekim bu tarz insanlar sağ gösterip sol vurmakta, saman altından su yürütmekde, entrikanın kralını yapmakta, kendi çıkarları için karşısındakini bir saniyede satabilmektedir.Bu insanlardan uzak durulması, iletişim kurulmaması bünyenin ruh sağlığı açısından önemlidir.
    2 ... manik depresif