entry'ler (14)

masumiyet

--spoiler--
-içip içip çocuğu orada unutma.
+çakmak mı bu lan!

-herkese var da bize niye yok?
+benim lan bu, benim. ortağı mısın?
--spoiler--

repliklerine sahip zeki demirkubuz filmi. izlenmeli.

seks oyuncakları

dünyada üretilenin yüzde yetmişinin çin tarafından tüketildiği söylenegelmektedir. bunu duyunca: 'ne yapıyorsunuz o kadar oyuncağı, götünüze mi sokuyorsunuz?' gibi bir tepki verilebilir. evet öyledir.

http://bit.ly/PshpYY

casablanca

aşk filmi olmadığı halde bu şekilde nitelendirilen film. defalarca izleyebilir, her defasında aynı tadı alabileceğinize emin olabilirsiniz. tüm zamanların 'en iyi aşk filmi' değil ama, 'en iyi filmi' olmaya adaydır.

the shawshank redemption

imdbdeki yerini hak etmeyen film. evet, prison break gibi bilmem kaç sezon süren diziye ilham vermiş, izlenmesi gerekiyor; fakat bu özellikleriyle dahi birinciliği hak etmiyor.

batman la karşılaşan türk

büyük bir ihtimalle "....anaa batman lan bu..." tepkisini verecek türktür. gelenek ve göreneklerinin devamını sağlamayı bilir.

harry potter

çocukluğumun filmi, sinema salonunda izlediğim ikinci film bu film serisinin ilkji olan felsefe taşıydı. hey gidi.

guus hiddink

para için geldiği çok açıktı, artık bunu değil ondan olan kazanımlarımıza bakmalıyız. tabi varsa. bütün bunları unutup bir kenara atmak vicdansızlık olacaktır.

1991 doğumlu efsane nesil

ergenlik dönemleri ve sonrası hala ak parti iktidarına maruz kalan efsane nesil. çok uzun süreler daha bu etki süreceğe benziyor.

asur krali basur

1994 doğumlu olmaktan tatlı tuğ duyan yazar. sevmeyi ve sevilmeyi çok sevdiğini düşünüyorum. ayrıca çok ballı olduğunu da söylemeliyim.

14 şubatta beni iyi sik yeter diyen sevgili

kanaatkardır . tek taş pırlanta isteyeydi iyiydi değil mi? size iyilik yaramaz oğlum.

can bonomo

eurovision'a katılmasının benim için tek yararı soyadının anlamını öğrenmem olmuştur. Hakikaten 'bonomo ne lan?' demekten alamazdım kendimi. 'iyi adam' demekmiş.

sevişirken vuvuzela çalan sevgili

gösteriş meraklısıdır . tamam anladık canım sevişiyorsun .

çocukken edilen ilk küfür

(bkz: mal) 5.sınıfa kadar ağzına kötü söz almamış kız için ağır bir küfürdü.

beybi beybi beybi uuu

bu karikatürden etkilendiğini düşündüğüm yazar : http://galeri.uludagsozlu...etlenme-oldu-bende-18085/