bugün

#5923505?? faşizan fikirlere karşı savaş, ama bu ne??

edit: hatta bu da ne #5923462?? faşist ol böyle olma kardeşim..
(#5959073) 0-3 yaş seviyesi teorileriyle ciddiye alınmayı haketmeyen yazar. bu ne lan ahahah!!
(bkz: kendine karşı lafını esirgemeyen yazar)
(#6089195)
enteresan yazıları olan yazar, insanı düşünmeye sevk ediyor. *
yazabilen yazardır eksilenmesi gayet doğaldır.
(#6693872) entrysiyle "bir adet daha terörist mi geliyor" diye düşündüren yazar. inşallah yanılırım.
öcalan başlıklarından sıkılan bünye.

nedense artık...
(bkz: #5830203)pkk lı itin annesi ile cefakar anadolu kadınını bir tutmuş yaratıktır. ne mal olduğu anlaşılıyor. 'öcalan mı sikti sizi' derken sikilmişliğinin acısını yansıtıyor aslında. *
(bkz: o değil de bir delikanlılık vardı)

götü boklu bi' kaç haddini bilmez tarafından pkk sempatizanı ilan edilen yazardır. bu zorunlu tanımdı.

peki ne yapmış bu yazar?

öcalan öldüğünde yapılacaklar başlığına, ''yas tutulabilir.'' yazmış. aman ne garip,
ne tuhaf bi' durum.
be hey yarrak kafalılar!
siz ne kadar inanmak istemeseniz de, bu ülkede apo seven bi' ton insan var, haksız mıyım? medya saolsun gözümüze gözümüze sokuyor, aleni delillerini. en son kanıtı için de:
(bkz: dtp lilerin izmir de arabayla adam ezmesi)

gelelim diğer noktaya:
sözlüğe girmiş bu yazar, bakmış ki sol frame öcalan'la sikişiyor. sıkılmış bu tür saçma başlıkları görmekten ve öcalan mı sikti sizi diye bir başlık açmış. ho ho ho ne kadar da ayıp bi'şey öyle değil mi?
iyi de anam bacım, önce bi araştırsanız, okusanız, açıp iki kitap karıştırsanız kötü mü olur?

haa bu arada benim hangi görüşte olduğumu ve kimseleri desteklemediğimi entrylerimi düzenli takip edenler bilir?

neyse canlarım şimdi sütlerinizi içip, yatağa girebilirsiniz.
bölücüdür... ve;

(bkz: ergen)
(bkz: #6698504) dolayısıyla (bkz: pipi)diyorum...

edit:evet, kültürümden dolayı dedim. doğrusunu sen biliyormuşsun en azından.
6. nesil anketör
karınca olununca yapılabilecekler diye başlık açıp, "farzedelim ki dünyaya insan yerine karınca olarak geldik.
ben şahsen ağustos böceğini domaltırdım."
diye rahatlıkla entarilerini girmekte.
-ne içtiysen aynısından istiyorum dostum.
(bkz: #6900966) beni tanıyanlar siyahi sevgilim olduğunu bilirler fakat bu yazarın basitçe beni adım adım takip etmesi nick altıma boşalması canımı sıkmaktadır.
ayrıca 6. nesil yazardır..
--spoiler--

gelip hepinizi tek tek sikerdim ama çohnemli işlerim var. her şeye rağmen belki de gelirim lan! saatlerinizi ayarlayın!

--spoiler--

girisiyle 15 gün çaylak yapılan yazardır. şimdi efendim ortada şöyle bir -ekşisel tabirle- sorunsal var. ne yazmış bu yazar? sevişmek fiilini argolaştırarak kullanmış. ben zannetmiyorum ki, bu ülkede saldıray abi tipi insanlar cirit atıyor.
gayet de sikişmek yaftasını bocalıyoruz, atmık cümlelere... hiç kimse "hacı geçen bi hatunla sevişiyorum" diye kerhane anılarının girizgahını oluşturmuyor öyle değil mi? çünkü sevişmek işteş çatılıdır. karşılıklı yapılır lan! karşındaki insan da seni severse eğer, sevişmiş olursun. bi' orospuyu ancak sikersin. orospuyla sevişemezsin. çünkü, hayatın hayalarını yalamış o kadın, buna zorlanmıştır. cebren de olsa ilmen de olsa zorlanmıştır. senin de onu yatakta zorlaman, onunla seviştiğin tezini teorileştirmez. sikişmiş olursunuz, olur biter.

şimdi bu yazarın yazdığı giriyi, birazcık deforme ediyorum:

--spoiler--
gelip hepinizi tek tek öperdim ama çohnemli işlerim var...
--spoiler--

siz sevgili okurlara soruyorum, sikmek fiili yerine öpmek fiili kullanılsaydı bu cümlede, yazarımız çaylak yapılır mıydı ya da bu giri silinir miydi? eğer ki cevabınız hayır ise, bu platformda mahalle baskısı vardır. sikmek eyleminin var olduğunun farkında olmayan bir yönetim vardır. vardır da vardır...

haaa bi' de aynı başlıkta, #no'lu id bu ne lan! diye bir giri vardı ve beni çok güldürdü. allah da onu yazanı güldürsün.
(#8089276)
her yaş grubundaki kadınlar ile seks yapabilecek bir bünyeye sahip olduğunu düşündüğüm yazar.

(bkz: #9228677)
(bkz: #9228634)
(bkz: #9228602)
(bkz: #6557080) entry bile zekasını göstermektedir.

(bkz: amsalak)

(bkz: liseli fantezileri)

ayrıca takip edilince

(bkz: peşmerge)
nicki ve entryleri birbiriyle müthiş uyum içersinde olan yazar.
basurlu bir yazar. acı içinde.
(#12237309) dalgın yazar. Güldürmüştür.
uludağ sözlük'ü özlemiş olandır.
anlaşılan bu gece biraz yaralı bir aslan. son 5 entrysinin 5'ide eski sevgililer üzerine kurulu.
o da benim gibi ''aşk yorgunu''

edit:

:0 alması üzerine,

ikimizin de son enrtyleri eski sevgili üzerine kurulu. ikimiz de aynı dertten muzdaripiz..
asur kavmi kürtlerin atalarıdır.
basur ise kürtlerin encümen azası olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar