bugün

entry'ler (2932)

okan bayülgen

star'da deri ceketiyle arz-ı endam etmekte. ya vatka var, ya da omuz nakli yaptırmış.

adolf hitler

türkiye'de özellikle kafa tokuşturan ergenlerin baş tacı ettiği, kavgam kitabı vakt-i zamanında en çok satan kitap olan şahsiyet.

http://www.radikal.com.tr...07.2010&CategoryID=79

metallica

memlekete 1 geldiler 2 geldiler 3 geldiler 4 geldiler gidemedim, skerim böyle işi bi dahakine tek de olsa gidecem aga. her konser sonrası haberlerde gördüğümde (ııeeehhh... m. ali birand'ın sunuşuna rağmen) heyecanlanıyorum.

ilk kez ortaokulda metallica istanbul'a geliyormuş diye sevinen ergen kalbim büyüsem de her seferinde kızların brad pitt'i görmesi gibipırpır ediyor.

seven kıskaaaanııır.

başlıkları üst üste okumak

tanrılar kurban istiyor
yazarların külot üstü yazıları

ben de kürdüm size mi kaldı hakkımızı savunmak

diğer taraftan bir kürt çıkıp da size mi kaldı bizi türk diye tanımlamak, bize kuyruklu demek, dilimizi yok saymak derse ne hissederiz?..

mesele pkk veya terör değil, kimse ölümü savunmaz, en azından marjinaller hariç. mesele pkk denilince türk ve kürt halkında beliren algılardır. bu algı batı'da o.ç.'ları olarak aksederken doğu'da hiç de öyle değildir gerçekçi olmak lazım bugün 4 veya 5 milyon kişinin abdullah öcalan için imza topluyor.

ahmet insel'in yazısından:

Kürt sorunu terör sorunu değildir. iki nedenden dolayı değildir. Birincisi, Türkiye'de Kürt kimliğiyle yurttaş olarak yaşamak isteyenlere bu hak tanınmamaktadır. Türkiye'de Kürt kökenli yurttaşlar Türkleştikleri oranda herhangi bir ayrımcılığa maruz kalmazlar ama bu Kürt kimliğinin tanındığı anlamına gelmez.

yazının tümü: http://www.radikal.com.tr...06.2010&CategoryID=98

imla düzeltildi.

not: size mi kaldı insanları yaftalamak? adam gibi siyaset, düşünce üretemeyen adamın başkasının düşüncesine de saygısı olmaz, tek silahı vardır yaftalamak.

istanbul tıp fakültesi acil kan ihtiyacı

geçmiş olsun, acil şifalar.

yaran başlık yönlendirmeleri

mi ye dikkat et *
keman öğretmeni

sonisphere nin iptal edilmesi

bu 'hassasiyeti' madenciler öldüğünde gösterdiler mi, ya da yazarları 14 yaşında çocukla cinsel ilişkiye girerken?..
--spoiler--
Para Akbanktan, organizasyon israilden, iğrençlik Almanlardan Doğu ve Güneydoğudan bir biri ardına gelen şehadet haberleri yürekleri yakarken, Beşiktaş inönü Stadyumu büyük bir rezaleti bekliyor..
--spoiler--
s*km sizin gibi demagoji yapan gazeteyi afedersin.

banyoda angelina jolie ile karşılaşmak

umut sarıkaya reise saygılarımla.

-enci abla, annem aradı çama... hımmpsss hıımmppss... fakat?.. içerdeki şampuan kokusuyla karışık bu kekremsi koku ne?
+beni anlayamazsın... sus ve ıslak sıç.
-sen devam et. merdaneye bakıcam, çamaşırlar birmiş mi diye.

http://img295.imageshack.us/i/islaksicsf5.jpg/

başlıkları alt alta okumak

an itibari ile (6)
banyoda angelina jolie ile karşılaşmak

112 acil'i arayın.

sosyalist örgütlerin pkk ya sessiz kalması

'ne mozaiği ulan mermer mermer!' diyen zihniyet için tek siyaset savaştır, yöntem de amaca giden her yol mübahtır...

sosyalistler beklediğinizi yapmayacaklar, çünkü sosyalistler sizin gibi ölüler üzerinden siyasi rant elde etmezler, insanları ölümle ajite etmezler, 1940'lardaki faşizmin sloganı gibi 'yaşasın ölüm!' demezler.

ne yaparlar dersen, terör sorunu ile kürt sorununu ayrı değerlendirilsin diye düşünürler. insanların hakları ortada terör de olsa ne olursa olsun engellenemez diye düşünürler. sosyalistler terör yokken kürtlere bu ülkede nasıl muamele edildi diye azıcık araştırın, bilin diye düşünürler... uzun konular, araştıranlar bilir diyarbakır cezaevi gibi durumları daha da öncesinde kürtlere verilmesi vaad edilen haklar... ortalama sosyalistler buna benzer şeyler düşünür.

peki milliyetçiler yani kürtlere dün kart kurt diyenler, ölen askerler haricinde ne zaman ağızlarını açarlar? şehit demedim çünkü 20 yaşında adamı eğitimsiz şekilde savaşa atarsan orada yanlışlık vardır, o yanlışı şehitlik mertebesi ile meşrulaştıramazsın...

milliyetçiler, hani o alevi katliamları sorumluları üşüyen reisleri haricinde ağızlarını ne zaman açarlar? ölen madenciler konusunda, g*te giren zamlar konusunda, abd konusunda, eşitsizlikler konusunda hiç ses çıkarırlar mı? ya da amaca giden her yol mübah ya, terörü çözmek için savaş ve ohal'den farklı politika önerileri var mıdır? veya ergenekon davasında hukuksuzluk var diye çığırtkanlık yapanlar şimdi ahmet türk'e yumruk atan vatandaşın serbest bırakılmasına da adaletsizlik derler mi? hrant dink'in öldürülmesi konusunda ne derler? hepimiz ermeniyiz cümlesindeki empatiyi anlamadan beyaz bereleriyle sktrin lan hepimiz türk'üz derler...

cezaevlerinden çıkışta tetikçileri çiçeklerle davullarla zurnalara karşılarlar. kürtlere sövmek serbesttir onlar için, ne de olsa 'vatansever' savcılarımızın hiçbiri 'Halkı sınıf farkı gözeterek ayrımcılığa teşvik etmek'ten dava açmaz. Ya da 'taş atan çocuklar' için samimi şekilde çözüm aramazlar, ne de olsa onlar için amaca giden her yol mübahtır, çocuk da olsa işkence edilebilir, uluslararası anlaşmalara aykırı şekilde yargılanabilir.

bu bahsettiğim konular bugün daha önemsiz görüldüğü için terör de dahil g*tümüze giren şemsiyelerin haddi hesabı yok.

nazım'ın dediği gibi sosyalistler, 'ölmüş babamdan ileri, doğmamış çocuğumdan geriyim.' diye düşünürler. sorun varsa çözmek için aynı yöntemi 30 sene uygulamazlar.

uludağ sözlük karma hesaplama formülü

10 artı oy: karma 1 puan düşer,

1 eksi oy: karma 2 puan düşer.

sonrasında
15 artı oy: karma 5 puan artar.
1 eksi oy: karma 3 puan düşmüş.

devlet dairesine çevirdiniz.

ırkçı kürt ve ırkçı türk arasındaki farklar

türk ırkçılığı daha güçlüdür, medya, para, nüfus, eğitim sistemi falan.

kürt ırkçılığı, türk ırkçılığından doğmuştur. ermenilerden, gayrimüslümlerden sonra sıra kürtlere gelince kürt ırkçılığı azıtmıştır.

benzeri:

nazi faşizminin yahudileri ezmesi üzerine bugün israil devleti'nin politikasının ebesinin şeyi gibi sağcı ve ırkçı olması.

yedinci neslin ülkü ocaklarından kaçması

sözlük akıllı olsun !

http://www.penguen.com/content/Kapak/kapak263.jpg

pkk nın taşeron olması

çelişkiler yumağı cennet vatan türkiye'den çelişkiler yumağı bir açıklama daha. hemi de ülkenin 2. adamından.

taşeronsa onu kullananla ilişkiyi kes, ya da açıkla elinde kanıt varsa. baktın oy kaybediyosun, şehitler ve askerler üzerinden siyaset yapanlara küfrederken şimdi sen başladın aynısını yapmaya.

fırsatçılığı bırakıp düşünceni temelli savunucan, batıya gidince 'ya sev ya terk et' doğuya gidince 'hepimiz kardeşiz' yemezler.

iyi uykular türkiye, bu mesele böyle gider, insanlar ölmeye devam eder...

bansokakdugunu com

vuvuzela sesi 90 dakika, sokak düğünü 4 saat sürüyor. sokak düğünü yasaklansın aga, ne menem bir ritüeldir 4 saat sürer mi arkadaş. bizimki de örs, bizimki de üzengi.

ismail y.k.'dan feysbuk şarksı dilime dolandı, zurnanın sesi aklıma kazındı.

sosyo ekonomik seviye diye başlamayın ayranı yok içmeye, 'kına, düğün, nişan' üçlüsü yapar her gece derim. o parayla gidin tatil neyin yapın, hanimun'a çıkın, yeter bizi s**tiğiniz.

biraz faşizm gereklidir

this is türkiyaaaa !

http://www.penguen.com/content/Kapak/kapak263.jpg

gün gelecek sivilcesini sıkmadığım her ergen için bana söveceksiniz.

kürtleri lazlardan çerkezlerden üstün kılan şeyler

--spoiler--
pkk'yı kastediyorum lütfen kürt arkadaşlar yanlış anlamasın tabi.
--spoiler--
diyorsan çelişki var, o başlık olmamış, baştan yaz.

yine de bi kaç şey yazayım:

geçen gün kürtlerle konuşuyoruz ha kürtler derken neyi kastediyorum bilemedim. neyse sordum hepsine ne bu sizi üstün kılan? dediler ki üstünüz çünkü dünyaya bedeliz, çalışkanız, zekiyiz, ahlaklıyız. sonra bi tanesi 'madem ki kürtsün göster ürksün' deyince iyicene kıllandım, n'oluyo lan faşo musunuz dedim, yoo dediler bu bizim demokratik hakkımız, başladılar demokratik haklarını kullanmaya işte bizi rus karıları şöyle seviyor, işte şöyle seksiyiz yatakta, şöyle büyük penisimiz var, viyana beklesin hepsini s*icez, kapılara dayanacaz, çin seddi duvarlarına tırmanacaz.

hay dedim susun lan aq. ama susmadılar başladılar bir gün bütün dünya kürt olacak, tanrı kürtü korusun.

hay dedim s*kim sizin zihniyetinizi.

ha şimdi ben de kürtler yazarken derken kürtleri kastetmedim...

yeterince açık oldu mu?

kürtlerden nefret etmek

tanım: ırkçılık.

(bkz: kafa siken troll başlıkları)

ey türk demokratik tepkini ortaya koy

hani kürt yoktu aga ? ne oldu bi dağ türkü tezi vardı ?..

önce düşüncenin temeli sağlam olacak, sonra demokrasiden bahsedeceksin.