bugün

durmadan sesi çıkan,şikayeti olan grup onlar gibi duruyor,

peki lazların,çerkezlerin hiç mi şikayeti yoktur?

ya da kürtler seçilmiş ırk mı diye artık merak etmeye başladığım konudur.

pkk destekçisi kürtleri kastediyorum lütfen kürt arkadaşlar yanlış anlamasın tabi.
daha kolay gaza gelmiş olmalarıdır. Üstün mü alçak mı kılar bilinmez.
(bkz: kanını taşıyandan başkasına inanma) *
ne çerkezlerin , ne de lazların bölgesinde faili meçhul cinayetler, işkenceler yoktur.

ulan çoluk çocuk yazar olmuş be.

sorduğu soruya bak.
(bkz: laz kürdün deniz görmüş halidir)
bu gruba arnavutlar ve boşnaklar da dahildir. Bütün kürtleri kapsamasa da, kendilerini ayrı gören gruba sormak lazım tek azınlık kendilerini zannediyorlar diye?

Biz yıllardır gül gibi yaşıyorken size ne oluyor diye sormak gerek bu8 gibilere? Nedir bu haramzadelik?
"kürt" ile laz'ı çerkez'i bir tutmamak gerekir çünkü kürtlerden başka herkes bu vatanı sever.
(bkz: bahar sigarası)
kürtler ayrıcaklı,üstün,über ırktır.

ülkenin içine eder,yine baş üstünde üstündür,elittir onlar.olsundur istedikleri kadar kalleşlik yapsınlardır,kardeştir,candır onlar.

lafta din kardeşidir.amma din kardeşine yapmadığını bırakmaz.3-5 çapulcu toplandıklarında taş üstünde taş bırakmayan ortadoğu'nun şımarık çocuğudur onlar.

kaçak elektrik kullanır,onun parasını benim saf vatandaşım öder.

defol topraklarımdan faşist türkiye der,ama bilmez ki o türkler isteseydi şuan kürt diye bir varlık kalır mıydı ortada ?
(bkz: yediği çanağa sıçma geni)
--spoiler--
pkk'yı kastediyorum lütfen kürt arkadaşlar yanlış anlamasın tabi.
--spoiler--
diyorsan çelişki var, o başlık olmamış, baştan yaz.

yine de bi kaç şey yazayım:

geçen gün kürtlerle konuşuyoruz ha kürtler derken neyi kastediyorum bilemedim. neyse sordum hepsine ne bu sizi üstün kılan? dediler ki üstünüz çünkü dünyaya bedeliz, çalışkanız, zekiyiz, ahlaklıyız. sonra bi tanesi 'madem ki kürtsün göster ürksün' deyince iyicene kıllandım, n'oluyo lan faşo musunuz dedim, yoo dediler bu bizim demokratik hakkımız, başladılar demokratik haklarını kullanmaya işte bizi rus karıları şöyle seviyor, işte şöyle seksiyiz yatakta, şöyle büyük penisimiz var, viyana beklesin hepsini s*icez, kapılara dayanacaz, çin seddi duvarlarına tırmanacaz.

hay dedim susun lan aq. ama susmadılar başladılar bir gün bütün dünya kürt olacak, tanrı kürtü korusun.

hay dedim s*kim sizin zihniyetinizi.

ha şimdi ben de kürtler yazarken derken kürtleri kastetmedim...

yeterince açık oldu mu?
tek farkları seslerinin çıkmasına izin veren bir türkiye iktidarına sahip olmaları. onların eline nimeti tutuşturupda neden tepemize çıktılar diye düşünmekde bize kalıyor tabi, onlar işlerini el birliği ve oy birliği ile hallederken...