bugün

entry'ler (249)

aletli pilates

Yaklaşık 6-7 aydır düzenli olarak haftada 2 yada 3 yaptığım spor çeşidi. Hocayla birebir çalışıyorum. Her seferinde farklı bölgeyi çalıştırmaya çalışıyoruz. Hala daha önce hissetmediğim yerler ağrıyor. Burda da mı kas varmış diyorum. Ayda 1 ölçümlerim yapılıyor. Kilom 3 kilo azaldı. Karnım 10 cm sıkılaştı. Diğer yerlerimde sıkılaşıyor. Devam etmeyi düşünuyorum. Önceden kambur duruyordum. Artık istemdışı dik duruyorum.

ayakkabı dünyası

Lütfen sitesinden ayakkabı almayın. Aldığım ayakkabı 15 günde geldi. Sadece ups kargo ile çalışmaları cabası. iade ettim hala ses seda yok. Ulaştı mı ne durumda 5 gün oldu. Telefonları açan yok maille cevap veren yok. Almayın.

umut sakaroğlu

Gümrük muhafaza memuru olup 28.06.2016 tarihinde Atatürk havalimanı patlamasında terorıste ates ederek katliamın artmasının önune geÇmıştır. Kendısı vurularak sehıd olmuştur. Mekanı cennet olsun. Bu ismi unutmayın...

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

x havalimanı dış hatlarda calışıyorum. patlamayı duydugum andan itibaren kendıme gelememekle bırlıkte meslektaşımın ölüm haberıyle yıkıldım. Ataturk havalımanını pek bılmem fakat orasını da tav işletıyor. bızı Çakmakla almıyorlar tokayla almıyorlar adamlar keleşle nasıl gırmış yorumları en cok kızdığım yorumlar arasında. havalimanına gırmeden trafık aktıf işlıyor taksıcıler fırsat gozetıyor. yolcu bekleyenler yada personel sıgara iÇiyor. cafeler varsa vızır vızır dolu. hadi diyelım iÇerı gırmeye kalktınız karsınıza guvenlık cıkar ve guvenlıgın arkasında amirleri konumundakı polis. bombacı o sırada taramaya baslamıssa eger tam kaos ortamı...herkes kacmaya baslamıştır.güvenliğin hiÇbir yetkisi yok bi sıkıntı anında her zaman polis mudahil olur. salonun iÇ kısmında hava sahası denılen bolge yanı gumruklu alandan tarayarak körüklere bıle ulasmak kolay. salonda sayısızca polis onu beklemıyorki. varsa pasaport polisi vardır onlarda ekrana bakmaktan yorulmuştur. güvenlık tedbırı alınacaksa kesınlıkle otopark girısınden tum araclar aranmalı süphelı araclar alınmamalı yolcular ust valız her aramadan gecırılmelı. ne yazıklı havalımanı onune geldıkten sonra nıyetınde kotuyse aprona kadar bile taraya taraya gidilebılır. ölenlere rahmet dılıyorum.

birsen tırtar

Dedem yaşındakı adama ,odasına kendısinden once gırdıgı iÇin demediği laf kalmamıştır. Bide kameraya cekeninde yargılanması ıstenılmektedır. Once birsen hanım tum turkıyeden ozur dılesınde vıdeoya cekme olayı devede kulak kalmaktadır.

teravih zamanı

Senede bir ay yatsı namazı kılındıktan sonra ve vitir namazından önce kılınır. 20 rekat kılınır. Makbul olanı, her 2 rekatta bir selam vermektir. Ancak 4 rekatta bir selam verilerek de kılınabilir.

izmir sıcağı

(bkz: hiç esmiyor abi)

küçükken sanılan şeyler

"mahallenin muhtarları" dizisinde sezon sonunda fadime'nin içinde bulunduğu araba, denize uçunca fadime ölmüştü bende fadime gerçekten öldü zannetmiştim. başka bir yerde fadime'yi görünce kafamda deli düşünceler...

apolyon

"Neden ruh halimden bihaber DJ'in seçtiği şarkıları dinlemek zorunda kalayım ki." dedirten site. Kendi radyomu kendi ruh halime göre kendim yapıyorum. Mis.

(bkz: su çok güzel gelsenize)

devlet hastanesinden heyet raporu almak

eskıyle şimdi karşılaştırıldığında şuan gerçekten zordur.uğraştırıcı ve zaman alıcıdır.
en az 3 gününüzü alır hele bir de ufak bir sorun olup heyet karşısına kalmışsanız eğer 2 haftayı bulur almak.
ücret olarak 100 ile 160 arası değişmektedir.

uzun boylu hatunların topuklu ayakkabı giymesi

(bkz: kısa boylu hatunların spor ayakkabı giymesi)

büşra cansu

voleybol 1.liginin final maçında ezcacıbaşı, vakıfbankı serinin ikinci maçında da 3-2 yenerek şampiyon olmuştur.

maçla ilgili anektodlara gelince, büşra cansu bloklarda neredeyse tüm toplara değerek, ya direkt blok sayısı ya da blokta topu yavaşlatarak, efansın işini kolaylaştırmıştır.

maja poljak la aynı takımda oynamasının faydasını ben izlerken hissettim. hırsıyla, bloklarıyla, servisleriyle gerek defansıyla komple orta oyuncu olma yolunda ilerliyor.

bireysel ödüller kısmında da en iyi blokör ödülünü sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

başarılar, tebrıkler...

uçurum

tamam izliyorum, salı günlerinin gelmesini beklıyorum ama bu kadar da olmaz....şule nin maşallahı var yaman dan hiç korktuğu yok.

yaman işine gelince yenı evlenen çifti falan hemen bulabiliyor, kuşkulandığı berberin evine bidaha hiç bakmıyor...şuleyle berbere gitmişler, birileride eve gitsin bari.

şu hamile olduğu için karnına sıcak su dökülen kadının hikayesi de acıklıydı...dişlerinde tel olan kız, ayrı bir üzüntü vakası...

velhasıl 8.bölüm frangamına şöyle. http://www.youtube.com/watch?v=XMR6R0Gw-II

bulgaristan dan gelen cevapsız çağrı

tamam hepiniz örgütsünüz, arada bi çağrı atıyosunuz henuz hiçbirinize karşılık vermedim ama gecenin bi yarısı ya da sabahın köründe bari çağrı atmayın. uykumdan zıplatıyosunuz.

kitapsec com

http://www.kitapsec.com/ adlı kitap satan internet sitesidir. dün keşfettim siteyi. en geç 24 saatte evine teslim diyordu.

dün akşam şipariş verdım bu öğlen geldi. şaşırdım, şaşırttırdı beni.şimdilik bu siteyi önerebilirim. bikaç sipariş daha verdikten sonra anekdotları buradan paylaşmaya devam edeceğim.

not 1: salı günü verdiğim sipariş hala yolda görünüyor. bu sefer 4-5 günü bulacak gibi...

feridun düzağaç

onuncu ayın onuncu günü saat on buçukta yanmış mumu.

sözlük yazarlarının itirafları

öyle yazarlar var kı, sadece yazmakla kalmayıp mizahıyla , düşündürücü öğeleriyle yazarken döktürüyolar. kıskanıyorum sözlük.

feylesof tece

8.nesil yazardır. hoşgelmiştir, bol entrylı yıllara efendım...

adını feriha koydum

feriha'nın babası rıza, feriha'ya tokat attığında feriha'nın yüzündekı yara izi koskoca bir bolum devam etmişti.

emir'le levent'ın o kavgasından sonra, emir'in yüzünde ne yara kalmış, ne bir şey...

türkiye nin başına gelmiş en büyük talihsizlik

(bkz: akasya durağı)