1. 1.
  "yüce allahım benım canımı al" ya da "şuradan bir çıkayım 5 vakit namaza baslıyagım" denilen zamandır. insanlar prosedür manyagı olmuslardır. hacca gidilse daha az ezilme tehlikesi gecirilebilir. işlem gerçekleştirildikten sonra,daha doğrusu gerçekleştirilebildikten sonra nafile namazı kılınması vacibtir.
  3 ... martyns
 2. 2.
  1 ay öncesinde askeri hastanede(!) bu işleme tabi tutulmanın verdiği tecrübeyle yazıyorum "Allah düşanımın başına vermesin"
  1 ... tribalenfeksiyon
 3. 3.
  işe başlarkan sağlam olduğuna dair belge almak için gittiğin halde o mahşer-i hasta yumakları arasından sağlam çıkma ihtimalinin nerdeyse sıfır oluşundan dolayı hiç bir zaman alamayacağın durum bildirir rapordur.muhtemelen ya gözün çıkar ya dalağın ağzına gelir,en iyi ihtimalle parmakların kopar.en iyisi sen hiç işe başlamadır.
  2 ... strabismus
 4. 4.
  bir zamanlar aobp nedeniyle zorunlu ve alınması kolay olduğundan fen liselilerin yarısının manik depresif raporu bulunur.
  1 ... berhudarolyavrım
 5. 5.
  (bkz: bile bile ölüme yürümek)
  3 ... armyy
 6. 6.
  allahım yarabbim bu nedir boyle dedirten hede.allah kimsenin başına vermesin.
  ... dave mustaine
 7. 7.
  Devlet hastanesine atandığımda tamamlamam gereken evraklardan en korkulu gözle baktığım allahın belası işti. Keşke öyle kalsaydı, şimdilerde bu aciz yazar atandığı diğer devlet hastanesinde sağlık kurulu bölümünde allah tarafından görevlendirilmiş ve "devlet hastanesinden heyet raporu vermek" başlığını açmaya bile mecali kalmamış.
  1 ... oldu
 8. 8.
  kapsamında sizin iç hastalıkları, genel cerrahi, kulak burun bogaz, göz, psikiyatri, nöroloji ve ortopediden herhangi bir hastalıgınızın olup olmadıgını gösteren rapor. ayrıca kan tahlili, idrar tahlili, akciger röntgeni ve ekg çektirmeniz gerekir. almanız normal koşullarda birisi koşuşturmayla geçmesi zaruri olan 3 gün sürer. yaklaşık 100-200 ytl arası para verirsiniz. tabi yanınızda doktor bir tanıdık varsa hayat daha kolaydır.
  ... quasi modo
 9. 9.
  -selamlar, öss için rapor alacaktım
  +* buyrun!!!
  -dayım ilgilenmişti geçen hafta ama.
  +hatırladık!!!
  -biraz gecikme oldu sanırım.
  +hallederiz!!!
  -bir de kulak için rapor alayım. lan hep bir ağızdan konuşmasanıza siktiniz belamı.
  +nıhahaha!!!
  -anam, gitti ya kulaklar.
  1 ... sadirvan mehmet cadiroglu
 10. 10.
  (bkz: işkence)
  hatta,
  (bkz: çin işkencesi)
  ve hatta,
  (bkz: intihar)
  ... cupid