bugün

8.nesil yazardır. hoşgelmiştir, bol entrylı yıllara efendım...
hoşgelmiştir efenim. nesildaş yazar.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(#14123046) adı talha can imiş. talha can söyle bakalım anneyi mi daha çok seviyorsun babayı mı? *
(bkz: #14125922) uludağ sözlük kızlarının dikkatini çekmiştir. iç ses: yapma be şampiyonus ne arıyorsun adriana lima mı?
(#14356914) dert ortağım yazardır. mevlam sabreden kullarından yapsındır.
bir yazarın nicki ilgimi çekti. ilgimi çeken yazarın nick altına bakarken nicki ilgimi çeken bir yazarla daha karşılaştım. işte burdayım. bu da böyle bir nick altı. iyi geceler efendim.
fen liseli ama psikolog olmak istiyor ya da olacak. enteresan. ayrıca blog'una baktım eğer çıkarmak istediği kitabı da blogu gibi olacaksa hiç kusura bakmasın şansı yok. dost acı söyler.
10. entry de benim olsun dediğim yazardır aynı zaman da ben olan yazardır.

Kendine "Nazist Deli Filozof" dese de vakti varsa kendi için "Zaman zaman idealist olmakla hayalperest olmayı karıştırırım. Sürrealizmi severim Freud'dan ötürü. Ben badesine votka katan aptal aşığım!" der. Ama özetle ve kısaca (anlatım bozukluğu yaptım) "feylesof tece"dir!
yeni hayatımda tanıştığım en özel ve değerli insanlardan, hiç unutulmayacak bir dost. kitabını severek okudum; çünkü düşüncelerini sade ve açık biçimde, cesurca kaleme almış. '' benim de söyleyeceklerim var! '' diyenlerden. nietzsche ağladığında adlı kitapta kendisinden bir şeyler buluyorum şu sıralar. bir okul arkadaşından çok daha fazlası. son olarak, onu seviyoruz.
bırakın biz daha ölmedik ben buradayım ahahahdsahdfsdfghfghnfghd malak.
beklentileri olan yazar. (#15922350)
HOYTT HAYIRLI OLSUNN YAZARI.

http://umumikalem.blogspo...eylesofca-miriltilar.html

başarılar dost.
çıkartttığı kitap ve geleceği konusunda başarılar diledğim nesildaşım.
kitabını alıp okuyacağım yazar.
hayırlı olsundur, başarılarının devamını dileriz.
Kitabını okuyan olursa bir zahmet bizlerle paylaşmasını istediğim yazar. Eleştiriler olumlu olursa kitabı almamak ve destek olmamak için bir neden göremiyorum.
blog'unda "nazist deli filozof" diye tanimlamış kendini. nazist nedir anlayamadım? nazizmle falan alakası varsa söylenecek tek şey -artık baysa da bu laf- var: (bkz: gerçekse çok komik şakaysa hiç komik değil) bazı şeylerin şakası olmaz!
sözlüklere üye olarak bir iki sene yazarak kitap yazma heyecanına dahil olup o heyecanı hiç kaybetmeden kitap çıkartan yazardır.

şimdi bir düşünelim. hani feylesof, kendisi felsefe.net forumunda modmuş vesaire. bir insan neden kitap çıkartır?

veya bu arkadaş sözlükte yazar olmasa ve kitabı çıkarsaydı kaç kişi kitabını okurdu?

ya da "geleceğin filozofu" olan arkadaşımıza son bir soru, tahmin ettiğim kadarıyla amacın para kazanmak değil kitabının okunması ve fikirlerinin eleştiri veya övgü alması. peki o zaman kitabı pdf yaparak nete atmak yerine neden gidip kitap olarak bastırdın?

eğer fikirlerinin cart ve curtun ya da ortaya sunduğun şeyin alacağı tepkileri ölçmek için giriştiysen bu işe sözlükte kitabı talep eden herkese bedava yolla. diyelim bizde adam para ve reklam peşinde değil. yok eğer bedava kitap isteyen herkese gönderemeyeceksen benim, onun, bunun kafasındakileri o kitaba döküp 3-5 ne alırsam kardır mantığıyla kitap çıkarıp yolunu bulma çabasındaysan bari kendine "geleceğin filozofu" deme. az mütevazi ol. ucundan azcık. fazla değil.
kitap yazan liselidir. takdir, tebrik ve desteğimi iletirim.
kitabı henüz çıkmış yazardır. kitabın kapağı müthiş olmuş. iyi ya da kötü olsun, eleştirileri hiç beklemeden kızılay'a indiğim zaman kitabı satın alacağım. başarılar diliyorum yazarımıza, umarım devamı gelir.
felsefeye gönül vermiş fen liseli yazar.

edit: mezun olmuş efendim hayırlara vesile olsun.
babasının muhtemelen matbaası vardır.
tebrik ederim, başarılar.
çoğu insanın düşünüp de başaramadıklarını gerçekleştirerek, bir eser üretmiş ve onu bastırıp yayınlatmış yazarımız. kendisine yayın ve okuma dünyasında başarılar diliyorum. yolu açık olsun.