bugün

beygirlere özenme durumuyla alakalıdır.
(bkz: yeaahhh)
bak şimdi yoruma... görünen köy dağdan aldım kereste misali bir durum. Boyun kısa ise kızın da uzun ise sana göre giyinmesi için de bir şart yoksa(sevgilin nişanlın gibi) uzun boylu erkeklere hoş görünüp piyasa yapmasının sakıncası nedir şimdi... Tabi ki bu kişisel yorumum. işinize gelirse...
geneli uzun boylu olmayan Türk kızlarının pek de hoşuna gitmeyen durum.
uzun boylulara da gayet yakışır bence. hatta boyum 1.78 ben de giyiyorum. *
kısa boylular, genelde uzun görünmek için; uzun boylular ise; seksi görünmek için giyerler. (bkz: türk ve rus kızları arasında ki farklar)
Adım atıldığı esnada dizin tam açılmamasından dolayı nahoş bir görüntüye neden olur sanki diz kapaklarında ekstradan bir kapak daha varda açılmasını engelliyormuşçasına.
(bkz: merdiven yardımıyla öpüşmek)
komplex yapmaya gerek olmayan durumdur. kendine güven ister bir kadın işe yarıyorsa isterse apartman topuk giysin. yanındaki kişinin de kendine güvenmesini ister, bu şekilde başıklar olumsuz neticeler verir yazar adına.
(bkz: seksi)
(bkz: çekici)
sadece türkiye'de görülecek olaylara örnek teşkil eden durumdur. türk kızlarının mallığınını ve gösteriş meraklısı olduğununu en büyük kanıtıdır.
At gibi görünmelerine sebep olur...
sexy gösterir. at gibi de diyenler var ama tercih etmiyorum o benzetmeyi.
çok güzel durur ayaklarında.birde topuklu değil de, çizme giyseler tadından yenmez
topuklu ayakkabı hepten itici gelir bana. ne öyle takur tukur adamın kafasını oyuyorlar resmen.
harika olur. bunları itici bulanların pipi boyuyla sorunları var büyük olasılıkla .
kısa boylu kadınlar tarafından hoş karşılanmayan durum.
uzun boylu hatunların, boyu bir elli olan hatunlara adeta fatality çekmesi durumudur. sen ki zaten uzun boylusun. üstüne bir de topuklu ayakkabı giymek ne demek lan!
(bkz: devekuşu)
topukluyu 1.60 boy ve altı giyince ve 1.80 boy üstü giyince abest duran, saçma bir şey spor ayakkabı dururken sopa gibi bir şeyin üstünde yürümek.
insanların anlamadığı şeydir, sonra birde neden giyiyorsun sen topuklu ayakkabı zaten boyun uzun gibi cümleler kurunca tam fıtık olunulur.

kardeşim topuklu ayakkabı sadece boy uzun görünmesi icin giyilmez ki. topuklu ayakkabının ayrı bir seksapilitesi vardır, cok güzel bir histir. zaten uzun olan bacakları daha da uzun gösterir ince gösterir. bir kadin uzun boyluysa durmaksızın babetlerle mi gezmek zorundadır?

topuklu ayakkabı sadece bir boy uzatma methodu değildir! * *

edit: erkekler neden bu kadar takıyor bu boy olayına anlamış değilim. tüm mankenlerin eşleri sevgilileri kısadır veya tüm zengin erkeklerin eşleri, sevgilileri uzundur. takmayın bunlara.
(bkz: gökdelen)
topuklu ayakkabıyla yürümesini bildikten sonra nahoş olmayacak durumdur.

topu topu 1 adet topuklu ayakabım var, onuda en son giydiğim zamanı hatırlamıyorum bile.

ama giyince 180 olan boyum kimseye batmıyor eminim.
gayet iticidir. zaten 1.80 sin, 10 cm lik ayakkabıyla 1.90 olmanın ne alemi var.
bakış açısı(1) : ben topuklu ayakkabıya karşıyım arkadaş. kimse giymemeli bence. hem ne o öyle, daha seksi gözükmeliyim havaları. boşver, rahat ol lan..

bakış açısı (2): uzun, muzun giyilmeli. bir kadını kadın yapan kadınsı giyim kuşamıdır. bir erkeği erkek yapan da yine kadınsı giyim kuşamıdır. bir dakka.. özür dilerim. bi erkeği erkek yapan şey o değil. çok pardon. siz biliyorsunuz cevabı ve neyi ima ettiğimi. her neyse. topuklu ayakkabı iyidir.

herkesin modayı nasıl yorumladığı farklı. bu insan şoo şekil giyinir, bu adam bu şekil giyinir. herkesin hayatına kimse karışamaz. eyyorlaması bu kadar olan abime hak veriyorum. karışamaz !
ayak fantazisine de zemin hazırlayabilecek bir hadise. ayrıca genelde hoş görüntüler ortaya çıkmasına yol açar.

(bkz: çağla şikel)