bugün

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

x havalimanı dış hatlarda calışıyorum. patlamayı duydugum andan itibaren kendıme gelememekle bırlıkte meslektaşımın ölüm haberıyle yıkıldım. Ataturk havalımanını pek bılmem fakat orasını da tav işletıyor. bızı Çakmakla almıyorlar tokayla almıyorlar adamlar keleşle nasıl gırmış yorumları en cok kızdığım yorumlar arasında. havalimanına gırmeden trafık aktıf işlıyor taksıcıler fırsat gozetıyor. yolcu bekleyenler yada personel sıgara iÇiyor. cafeler varsa vızır vızır dolu. hadi diyelım iÇerı gırmeye kalktınız karsınıza guvenlık cıkar ve guvenlıgın arkasında amirleri konumundakı polis. bombacı o sırada taramaya baslamıssa eger tam kaos ortamı...herkes kacmaya baslamıştır.güvenliğin hiÇbir yetkisi yok bi sıkıntı anında her zaman polis mudahil olur. salonun iÇ kısmında hava sahası denılen bolge yanı gumruklu alandan tarayarak körüklere bıle ulasmak kolay. salonda sayısızca polis onu beklemıyorki. varsa pasaport polisi vardır onlarda ekrana bakmaktan yorulmuştur. güvenlık tedbırı alınacaksa kesınlıkle otopark girısınden tum araclar aranmalı süphelı araclar alınmamalı yolcular ust valız her aramadan gecırılmelı. ne yazıklı havalımanı onune geldıkten sonra nıyetınde kotuyse aprona kadar bile taraya taraya gidilebılır. ölenlere rahmet dılıyorum.
güncel Önemli Başlıklar