bugün

sevdiği entry'ler

mel mel bakan gibson

Yetkililerin keşke gerçekten yetkisi olsa da ağzınıza sıçsa.

mel mel bakan gibson

sözlükteki birkaç iyi yazarlardan biri. selametle.

mel mel bakan gibson

Yetkili bi abiye benziyor.

mel mel bakan gibson

Adamlığın kitabını yazmış diyollaaa. *

iyesta sertkayan

Bu en son ataşehir de babasının adamlarına dövdürecekti beni, ne hikmetse brandium un önünden fotoğraf gönderince bir anda başakşehir e taşınıverdi. Gerci bunun kankası da suadiye den konum verince korkudan kastamonu dan foto paylAşmıştı.

Bunlar böyle işte özetle.

sözlük kızlarının elleri

Ev Amasya'da aile evi, müstakil.

mel mel bakan gibson nikli müthüş yazar

Ayrıca en fazla ulupuana sahip olan demirbaş yazardır. Herkese mermi sana gül lan dercesine. Akıllı olun efendiler. Evet.*

yazar sildimek için psikolojik baskı yapan yetkili

Söz konusu lucas salatalığı ise haklı yetkilidir.

Helal olsun. Durmak yok, devam. Swh.

yazar sildimek için psikolojik baskı yapan yetkili

Haksızlığa gelemeyen yetkilidir hiç şüphesiz ki. Milletin nick altına gidip kendi ideolojinizi benimsemiyor diye linç edin, sonra size karşı çıkan olmasın? Öyle bir dünya var mı ya?

Ulan bazı aktroller ekip halinde çalışıyor onu da gördüm burada ben. Bir aktroll muhalif bir yazarın nick altını kirletmeye başlayınca diğer aktroller de hemen müdahale ediyor. Buradaki düzgün yazarları sözlükten soğutmaya çalışırsanız illa ki yürekli bir insan çıkıp böyle olaylara dur diyecek.

istediğiniz gibi at oynatmak istiyorsanız moderatörlere daha çok yıkama yağlama yapın, muhaliflerin hesabını sildirin gitsin. Lakin böyle bir şey olur mu? Hiç sanmıyorum.

mel mel bakan gibson un yetkili olduğu sözlük

moderatör olması gereken bir yazarın sadece yetkili olduğu sözlüktür. bence de bir saçmalık var bu işte.

mel mel bakan gibson un yetkili olduğu sözlük

Sözlüğün tek iyi yanıdır. Lucas gibi omurgasızlara dert olmuş.

mel mel bakan gibson

iki kusuru dışında mükemmel bir yazardır. Birincisi fenerbahçe fanatikliğini abartması, ikincisi yetkili olduğu halde futbolda tarafsız davranmamasıdır. Frank lucas’a karşı format dahilindeki mücadelesini ise sadece alkışlıyorum. Çünkü ben de aynısını gandhi’ nin sessiz direnişiyle yapıyorum. Saygılarımı sunarım.

mel mel bakan gibson

" dağılın lan, ben onun dayısıyım ! " yazarıdır.

mel mel bakan gibson

Mel mele asabi diyen bana ne der acaba?
Ulan adamda allahtan peygamber sabrı varda Bu kadar dallamaya katlanabiliyor.
Ben onun yerinde olsam önce alayını siler, sonrada sokarım böyle sözlüğe deyip zall ın kapısını vurur çıkarım. zall ada vurabilirim o arada Bi tane.

sözlükte 7 li masa kursan kimleri alırdın

Mel mel bakan gibson
Kale3112
Yasak merve
Sütlü çilekli
Teflon
Giden gider
Simiago

Kadin ağırlıklı bir masa oldu ama olsun, bu zamana kadar erkeklerin yönettiği ülkenin hali ortada.

hangi yazardan hoşlanıyorsunuz

Hoşlanma derken birden fazla kişiyse o zaman arkadaş olarak denilmek isteniyor sanırım.

Mel Mel bakan gibson
Giden gider
Sari civciv
Puantiyelikedi
Erkeksi bayan buse
En asaletli duyguların adamı
Serdarsl06
Nelerde bilirmis bu bazılarıdır.

mel mel bakan gibson ın yargı dağıtması

sözlükte neredeyse her gün görülebilecek olan olay.

akıllarınca laf soktuklarını sanıyorlar, sonrasında mmbg'den lafı yiyip oturuyorlar.

bir de yetkili olmasına laf atıyorlar da, bu adama yetkililik hakarettir öyle söyleyeyim. moderatör olması gerekiyor ne yetkililiği?

şimdi beni mmbg'nin kankası diye suçlayacaklar, eğer doğru bir şeyi savunmak suçsa evet suç işliyorum.

allah başımızdan eksik etmesin. kimse kusura bakmasın.

mel mel bakan gibsonla yapılabilinecekler

Ayyy bu bik bik de hep ortalığı karıştırıyor. Hep fitne fücur mübarek. *

Gibson beyle kavgaya gidilir bak. O yanındaysa korkmazsın hiçbir şeyden, o kadar da Mert, adam gibi adamdır.

frank lucas kemalist olsaydı

Bak frank gibson’un entrysinde sıkıntı yok, adam yine iyi niyetli yaklaşıyor sana ama sen yine kibrine yenik düşüyorsun, saçma sapan konuşuyorsun ya. Gibson öyle burada kimseye durduk yerde saldıracak adam değil yıllardır tanırım ben onu.

Ne derler bilirsin; damarıma basanın kan akışını durdururum diye, gerçi bu keko sözü ama yine de bazı yerlere cuk diye oturuyor. Gibson’un da o hesap işte. Fazla uzatma, akışına bırak bazı şeyleri.