bugün

Bir kerecikte Gargamel kazanamaz mı?
filmi çekilmeye başlanmış çocukluğumun çizgisi. 2011'de gösterime girmesi planlanıyormuş. ayrıca katy perry hanım kızımız da seslendirme yapacakmış.

(bkz: the smurfs)
(#7521393)
-şirin baba nerde?
-cumaya gitti.*
-sen niye gitmedin
-ben cenabet şirinim*
amerika'nın bir çok eyaletinde yasaklanan,gargamel ve şirin babanın tatlı sürtüşmelerini gösteren,güzel bir çizgi filmdir.
film uyarlamasında Neil Patrick Harris ve sofia vergara seslendirme yapacak.
sex yapmadan türemiş olan yarı hayvan yarı insan çizgi karakterler.
kominist sistemde yaşayan mavi olmalarıyla tanınan yaratıktır.
şirin köylerinde kendi hallerinde, mantara benzer evlerde yaşayan, şirin çileğini çok seven, gargamel tarafından sürekli taciz edilen, küçük mavi yaratıklar. hiçbir bölümünü kaçırmazdım. hep birgün gargamel in de mutlu olacağına inanarak izledim. ama ne gargamel mutlu oldu ne de azman. hogata ve baltazar karakterlerini de çok severdim. gargamel le ortak yaptıkları işler şirinler yüzünden hep bozulur kabak gargamel in başına patlardı. ne olurdu birini yakalayıp altına çevirebilse. ama olmadı işte. filmi sabırsızlıkla bekliyorum.
sınıfsız ve sömürüsüz toplumun en net hali.
şirine yi katy perry nin oynayacağı film*.
bartın ilinin Ulus ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Ulus)
sadece bir dişi şirinin* bulunduğu bir topluluk olarak nasıl çoğaldıklarını merak ettiğim mavi yaratıklar.
konusu komünizm olan çizgi film. ama velakin biz çocukken hiç anlamazdık. komomuş momomuş. dikkatimizi çeken tek nokta yüzlerce abazanın arasında ki şirine idi.
çocukluğumda oturup izlediğim çizgi film.
en sevdiğim karakteri uyuz şirin olan çizgi film. somurtkan mıydı yoksa?
şirine'sine kaç posta gittiğimi hatırlayamadığım çocukluğumuzun çizgi filmi. evet beni tanıdınız, şakacı şirinim ben.
çocukluğumuzda ve hala çok sevdiğimiz; ama komünizmi özendirdiğinden dolayı batıda komünist damgası yemiş, batı ve abd televizyonlarından soğuk savaş esnasında yasaklanmış çizgi filmdir. yani batılılara göre şirinler gomünisttir.

ama öte yandan döneklerin ve iktidar yalakalarının baş tacı edilediği şu günlerde; onlar da modaya ayak uydurmuş, cemaat hayatı yaşayıp, cuma namazına gidiyor olabilirler:

(bkz: http://www.cnnturk.com/20....oldu/490463.0/index.html)
(bkz: komünist şirinler)
şu bir gerçek ki biz çocuktuk ve de onlar şirinlerdi. aslında onlar hala şirinler ama biz artık çocuk değiliz.
aslında o kadar da şirin değiller.
eskilerde kalmış çizgi film karakterleri.

özetle; sarışın bir şirin vardı, hepsi ona yazıyodu. he birde gargameli şamaroğlanı etmişlerdi, son gördüğümde götünden soluyordu gariban.
çekilecek 3d sinema filminde şirine'yi katy perry'nin seslendireceği çizgi film.
bir sürü ibne ve bir iki orospudan oluşan şirin ve mavi topluluk.
(bkz: laik şirin)