bugün

entry'ler (1400)

norm ender

piyasaya ayar vermiş disscidir kendisi. rep dinlemeye ezhelle başlayan tayfanın yadırgaması normal. bu canavar arada bir görünür, inandığınız herşeyi yıkar ve kaybolur. dissin muhattabı arkadaşlar da iyi repçiler bu arada, ona lafım yok. Ama norm ender saplar bro, öyle loloyla, arkadaşının şarkısını açıp şov yapmakla kalkamazsınız altından. mekânın sahibi geri geldi beyler, bebeleri pistten alalım

parti kurup sülaleni siksem bana oy verir misin

Yeni Türkiye'de konsept bu bu zaten. Lider dediğin önce bir güzel kanırtmalı halkını ki takdirimizi kazansın.

yazarların sorguladıkları şeyler

Doğumla ölüm arasındaki o anlamsız süreç. Hayat diyor kimisi.

sözlük yazarlarının itirafları

ne de çok yakışırdı yeşil, amına kodumun ağaçları.

eşini öperek uyandırıp kahvaltın hazır diyen erkek

entryleri okuyunca gay gibi hissettim kendimi. ne var oğlum bunda ? yıllarca birlikte oluyorsunuz amk, hiç mi ondan önce uyanmadınız ? ne var lan bi çay koysanız, 2 yumurta kırsaniz?! ha ama götü kalkmasın diye kendini tutan vardır, ona saygı duyarım. kimisi kaldıramaz prensesliği, babasını gerçekten kral sanar.

sözlük yazarlarının sevmediği şeyler

kos koca, uçsuz bucaksız, sonu olmayan şu evrende, birkaç milyon atomun, rastgele bir şekilde Türkiye'de bir araya gelerek beni oluşturması. ben tanrının beni sevdiğini düşünmüyorum. şanssızlık degil bu, bildiğin ibnelik.

sözlük yazarlarının itirafları

bırakmam gereken cok şey var sözlük. hangisinden başlasam bilemiyorum.

semtinde bim olmayan insan

ankara çayyolu-konutkentte oturan insandır. varsa da bilmiyorum, denk gelirdik herhalde.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

"bu kadarına razıysan, yaşa gitsin"

benim yerime de sev

namus bacak arasında değilse nerededir sorunsalı

ya kendi ortalama 50-60 yıllık hayatınız üzerinde çok etkili, çok başarılı oldunuz, kontrolü hep elinizde tuttunuz da, 20-25 sene varlığından haberiniz olmayan bir kadının, o 20-25 yıllık süreçte seks yapıp yapmadığını mı sorguluyorsunuz? derdinizi sikeyim lan. yani kendi boktan hayatlarınızı mükemmel yaşadınız da, size gelen kadın huri olacak ha ? be amk ezikleri, bu kafalar yüzünden yanlız ve mutsuzsunuz.

ben bu yazıyı esraya yazdım

Şu an dünyada onlarca esrayi akşam simidi gibi çıtır çıtır yiyorlar. To the window to the wall.

gecenin köpeği

görsel

Babasının Aslanı, mahalleyi kesiyor inceden.

türkler

Irkçılıkla bir yerlere gelebilmis bir tanıdığınız var mı ya gerçekten? ya da tarihte Irkçılıkla çözülmüş bir örnek falan ? Salak mısınız olum siz ?

sevdiğiniz insanların müslüman olmasını istemek

Ateisti Afyon'da yiyeceksin asıl. Batının ateistini çayırda çok yürütürler, eti sert olur.

kürtler

Bu başlıktan da anlıyoruz ki, sistem amacına ulasmis. Aralarında en fazla 1000 km olan yerlerde doğan, kısacası öküz gibi dünyada aynı bölgede yaşayan 2 kişi birbirinden nefret ediyor. Neden ? Oda bilmiyor ya da bildiğini sanıyor. Artık kolayca yönetilebilirler. Kendini vatan sever zannederken, vatanina zarar veren bir avuç salaksiniz. Kendi ellerinizle kapitallere veriyorsunuz ülkeyi. Bir laz olarak Beyninizi sikeyim

tek erkek kalsanız soyu nasıl devam ettirirsiniz

Bir erkek kaldık diye, soyu devam ettirmeyi niye misyon ediniyoruzki ? Ne hayrımız var dünyaya?

allah ı kim yarattı sorunsalı

Ben yarattım ulan.

türk olduğu halde pkk destekçisi olanlar

Yani kürt olsa normalde türk olunca mı anormal? Yani hala şu terörü bir ırkın kişisel nefretine bağlayabiliyorsunuz ya, o fındık içi kadar beyninizi sikeyim. Fındık içi de çok iyimser oldu ama neyse. Ulan bu terörün ekmeğini kim yemiş bu güne kadar ? Lan başı sıkışan her hükümet yakmış bir terör sigarası, uydurmuş bir din-laik masalı, onlarca insana basmış pandiği birine demiş o bastı, diğerine demiş bu bastı. Herkesin birbirinden nefret etmek için bi sebebi var siktiğimin ülkesinde. Millet birbirini kırıyor, tepedekiler emekli olana kadar ilik sömürüyor. Beyninizi sikeyim beyninizi.

dışarı çıkmaya korkmak

Bu gün ümitköyde bir kahvecide oturuyorum arcadiumun karşısında. Bir tane corvet aniden gaz verip, pat diye bir ses çıkardı. Ben dahil herkes altına sıçmakla beraber, yere yatanlar oldu. Çetinemeç migrosun tam önünde trafik skıştı, insanlar korka korka etrafına bakıyor hangi araba patliycak diye. Yine ümitköy gordiounun otoparkında bulmuşlar bomba yüklü araç, ora da kapalı. Sinir minir kalmadı yeminle

biscolata erkekleri

(bkz: victoria secret kızları)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.