bugün

bu aşkın ızdırabını adlı nurtopu gibi bir albümleri olan, 9 kişilik, tarzlarının ise ne olduğu belli olmayan canavar gibi bir grup.
http://www.camur.org
kadıköyün 'bu aşkın ızdırabını' adlı albümü geçtiğimiz haftalarda çıkmış olan süper grubu...şiddetle tavsiye edilir...tükenmeden alın!!!
dervis zaim bu film ile venedik'te ödül almistir.
hara isimli parçlarının klibi müzik kanallarında boy göstermeye başlamış olan grup. gayet iyiler.
halim öyle isimli klipleri haradan daha önce yayına girmiş neden bilmem kanallarda pek yer bulamamıştır. kalabalık olmaları devamlı olamayacklarına bir işarettir. üzülmek lazımdır.
sakarya'da kurulmuş ve demolarını yine sakarya'da hazırlayıp müzik piyasasına akmış,ilerde büyük işlere imza atacağına inanılan grup.
tarzları; anadolu rock gibi görünmesine rağmen henüz tam bir kalıba oturtulmamış, sağlam grup. yara ve hara parçaları çok hoş.
geçen hafta grubun nadide bir üyesinden, kakava şenliklerinde sahne alacakları ve son kliplerini orada çekecekleri bilgisini aldığım, iş yerinde herkesi dinlemeye ve gerekirse "halim öyle"de oynamaya mecbur bıraktığım albümü şahane grup.
(bkz: haricten gazelciler)
ilk albümleri olan bu aşkın ızdırabını ile önümüze çıkan,çok kişilik olan güzel grup.*
Serguzest adlı muhteşem parcayı icra eden sağlam bi gruptur kendileri.
çirkef insanlara takılan lakaplardan biri.
normalde, yeni nesil türk rock müzisyenlerine karşı bünyemde haiz olan önyargı sebebiyle dönüp bakmayacağım bir gurupken, vokalistinin sahne duruşunu, gurubun tevazusunu fln gördüğümde beni etkileyen, benzerlerinden açık ara ayrılan hoş guruptur, iyi ki önyargılarımın kurbanı olmamıştır, iyi ki dinliyorumdur
hara şarkıları gizli ve emin adımlarla ilerleyen grup.
talihsiz bir kaza eseri ayakkabınızın alt kısmını kaplayıp hay a....k...m diyerekten tepki verdiğiniz şeydir.birde milyon kere yayınlanan keloğlan film serilerinin birindeki şevket isimli kabadayının lakabı.Çamur Şevket.
bu aşkın ızdırabını isimli albümle müzik dünyasına girmiş grup. tarzları arabesk rock'tır.* parçalarında sıkça eski türkçe kullanan, meyhanelere rock kültürü getirecek sağlam grup.
ayakkabının üzerinde kurudugu zaman boka benzer.
SERGÜZEŞT

Bırak anlatayım sarhoşum öyle
Sarhoşu da geçtim n'olacak böyle
Hayatlar içinden hayat seçmişim
Hiç bi şey fark etmez kendimden geçmişim

Şair giden geminin ardından bakar ya
Bakar da kendini zora sokar ya
Bazen bi itin duası tutar ya
Çok uzaklarda o gemi batar ya

Ah beni unut bitir beni gidiyorum
Ya unuttum ya vazgeçtim bilmiyorum

Yarim ateş olmuş içinden geçmişim
Kim ektiyse ekmiş ama ben biçmişim
Hiç boşalmadıki bardak hep dolu
Her şeyin bi sonu yok başka yolu
26 Aralık 2006 Salı akşamı Avcılar-Barış Manço Kültür Merkezi'nde konser verecek olan grup.
bazılarının yan gelip yattığı yer.
5 ocak 2007 de taksimde konserleri olan grup. zirve yapayım diyorum. nasip kısmet.
Son zamanlarda ayrılmaların yaşandığı gruptur.Yeni elemanlarla yoluna devam ediyor.Aynı zamanda "Deli" nin abisi konumundaki gruptur...Yara isimli şarkıyla güzel şarap içilir..
ilk albümlerinin internetten ücretsiz olarak indirilmesine izin veren gruptur.
çocukluk yıllarının vazgeçilmez oyun malzemesi, annenin giydirdiği yeni giysileri kirletip, azar işitme nedeni.

(bkz: kirlenmek guzeldir)
hara adlı şarkıları süper olup tekrar tekrar dinlediğim gruptur. hakıkaten canavar gibiler.