bugün

entry'ler (207)

cübbeli ahmet hoca nın belaltı görüntüleri çıkması

(bkz: cübbesiz ahmet)

eski kafa

mevlana idrisin çay ocağı. sanırım eşi tarafından dekore edilmiş. takdir etmek isterdim ancak; sadece tencere kapak aklıma gelen kelimeler. efendim kendileri her hafta gerçek hayat dergisinde posterimsi bir sayfaya imza atar ki sayfada bir cümle bilemedin bir kaç kelime vardır.. parayı böyle haftada bir yanyana getirdiği bir kaç kelimeyle kazandığından olsa gerek, eski kafa denilen mekan, müşteri dediğin kişide ne kadar para vardır ne kadar yoktur nerden kazanmıştır nasıl kazanmıştır gibi konuları hiç tahmin edemediğinden fiyatlandırmayı viyana kahvehanelerinden esintilemiştir. gözden kaçırılan nokta fatih'tir. çay ocağı * müslüman mahallesindeki salyangoz satıcısıdır. yanlız istisnası var mevlana müslümandır ve salyangozlar doğal üretimdir.

makyaj hatası

şair yavuz altınışık'ın ebabil yayınlarından çıkmış kitabıdır. ilk kitabıdır. lezizdir.

yavuz altınışık

erzurum doğumlu izmitte ikamet eden bursalı yeni dönem türk şairi. evli mehmet ve akif adlı çocukların babası. ebabil yanınlarından çıkan makyaj hatası adlı şiir kitabı okumamızı beklemektedir

güzelyalı

eski adı burgaz olan bursa beldesi

pkk hakkindaki kufurlu entrylerin silinmesi

(bkz: bu memlekette göte göt denir)
(bkz: can yücel)

chp nin seçim otobüsünde fuhuş yapılması

atatürk ve cumhuriyeti kendine perde olarak kullanmayı farklı bir boyuta taşıyan olaydır. atatürke ayıptır, cumhuriyete ayıptır. (bkz: chp bunu hep yapıyor)

bu kadar kişi lost izliyorsa kesin dandiktir

(bkz: lost ne lan)

dua etmekle hastanın iyi olacağını sanan insanlar

biz allaha inanlar * altı temel maddeye iman ederiz * * allaha, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, ahiret gününe, öldükten sonra dirilmeye, kadere hayrın ve şerrin allahtan olduğuna. (bkz: amentü) son maddede hayrın ve şerrin yani hastalığın ve şifasının allahtan olduğuna kesin bir imanımız vardır. kul olarak her türlü iyileşme yolları dener ve bu yolların birini allahın bize şifa vesilesi olarak göstermesini bekleriz. çünkü o ol dedimi olur. verir yada vermez ama bize düşen istemek yani duadır. ne mutlu duası kabul olana.

başlıkları alt alta okumak

wellcome to hell..
tuvaletin deligine dusmek..

cahit zarifoğlu

(bkz: orası neresi burası bir adam)

oral sander

ismiyle insanı komik durumlara düşürebilecek, türk yazar.. geçen gün bir kitapçıda "orıl sendır'ın dış politikası var mııı" şeklinde bir cümle duydum *

ortaklaşa başlık açmak

(bkz: feridun)

irc ttnet net tr uludağ sözlük

işyerinde patrona msni faxtan tasarruf ediyoruz bahanesiyle ancak kabullendirebilmişken mirci asla açıklayamayacağımızdan gündüzleri katılamadığımız ulan ne muhabbet döndürüyordur cocuklar şimdi diye hayıflandığımız hede.

feridun

1. Eşi olmayan, tek.
2. iran'da Pişdâdiyan sülâlesinin hükümdarı (M.Ö. 750). * *

ukte

kelime anlamı düğümdür. anlaşma, nikah durumlarında da kullanılır.

allah in varsa

gittin o gece ardından iki kadın uyanık ağlayacak, biri annem diğeri ben, benim biraz ahım kalacak... sözleri ile dağıtan sezen şarkısı

blacksoul

rivayet odur ki; cennetten bir taş yer yüzüne düştü.. ve cennetten düşmüş bir taştan beklendiği gibi bembeyaz parlak bir taştı bu taş. insanlar bunu aldılar ve kabenin bir köşesine yerleştirdiler. sonra cennetten geldin sen deyip taşa o pis günahkar ellerini yüzlerini sürttüler ve o bembeyaz taş bu pislik ve günahlardan karardı karardı karardı. adı karataş oldu çıktı. blacksoul'un da o canım ruhu biz ve bizim bibi insanların dertleri sıkıntıları ve acıları yüzünden karardı karardı ve blacksoul oldu. oysa cennetten inmiş bi ruhtan beklenebileceği kadar beyaz ve parlaktı.

bir moderatorde olmasi gereken ozellikler

sabırlı, sağlam bi bilgisayar, internet bilgisi, sözlük formatı*, genel kültür de fena olmaz hani ne demiş lan bu uuser dememeli..

kuzey irak a iran gucleri kiliginda girelim

irana atlamak için bahane arayıp duran amerika için bulunmaz fırsat olacak fikirdir. bölgede gücünü kabullendirmek, pkklı o* ç*ndan kurtulmak için bunu türkiye kendi askeriyle kendi üniformasıyla yapmalıdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.