bugün

entry'ler (25)

annelerin ortak özellikleri

temizlik yaparken ayaklarının altında dolaşılmaması gereken, aksi takdirde ciddi tepkilerle karşılaşılacak insanlar. tanrıçalarımız.

bir kıza söylenebilecek en kötü söz

-alo. nabıosun hayatım
-iyiyim canım sen?
-bende iyiyim. yarın görüşelim.
-pekala,aynı yerde ok?
-anlaştık canım.NEYSE KAPATIYORUM BEN MAÇ BAŞLIYOR.(tam olarak bu cümledir,sonuçlarına katlanılır)
-maç benden daha mı önemli
-ne alakası var
-e o zaman konuş
-ama hayatım
-bıdı bıdı bıdı bıdı...
,şeklinde süregelen diolagların oluşmasına sebebiyet veren sözlerdir,dediğim gibi sonuçlarına katlanılır.genellikle ertesi günkü görüşme tarihe karışır. hatta uzun bi süre gerçekleşmez...

kupon

insanın eline geçtiği anda umut kapısı olan nesne...

hamileyi yuklu diye tanimlamak

kadına resmen scanıa tır muamelesi yapmaktır.

yusufçuk

gece gelen,soyutluğu ya da somutluğu ispatlanmamış nesne...

jt international

philip morris'in bir numaralı rakibidir kendileri...

ege agzi

gırk gaymeye götüverceksen götüver,götüvermiceksen götüvercek var.

türkçe çok esnek dil birader yaw...töbe töbee:)

balgam cekmek

böyle bazı amcaların yolda yürürken topluma açık-kapalı farkı gözetmeden(çok objektifler)gerçekleştirmiş olduğu eylem.bu eylemin tamamlanma aşamasında eylemin ikinci safhası girerki bunun vakti saati geldiğinde genelde yine ağaç altı-kaldırım dibi farkı gözetmeden(hakkatten bak çok objektifler)eylemin ikinci safhasını da büyük bir keyifle gerçekleştirirler.

meyve cayi

her içtiğimde hulayn yine en güzeli bizim ıhlamur dediğim çaylardır kendileri.

sağır oda

bu dizideki kişilerin ve kurumların hiçbiri gerçek değildir.

biri hariç...

sizce kim?

liselere çince dersi koyulması

önce liselerdeki grammer'e dayalı ingilizce eğitimine yapılması gereken reformları işine gelmediği için görmezden gelen sayın meb bakanı çelik'in son hevesi.puhah

yavrum

istanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın usta oyuncusu olan ve "Cilalı ibo" karakteriyle gönüllere taht kuran Feridun Karakaya'nın filmlerinde karşı cinse "yawyuuuummm" şeklinde ithaf ettiği kelime

yanlış telaffuz edilen isimler

eeeeeeeee!Amiz bey
höö! Amiz mi?
Ben böyle saçma isim şaşırma görmedim...

organize işlerden bir replik...

polemik

medyatik insanların gazetelerin 2.sayfalarına (hatta çok kasarlarsa anasayfalarına;hatta farklı ıkınma metodlarıyla manşetlere) yerleşebileceği en gözde reklam biçimidir.

mesut barzani

lunaparklardaki dönen salıncaklara tek başına bindirilip orda unutulası insan.

bayram namazinda vaazi bitirmeyen imam

insanı allahtan bayram namazı iki rekat dedirtecek duruma getirip dinden soğutmasına neden olacak şahıslar.

nihat hatipoğlu

türkiyeye lazım olması gereken tarzda ilahiyatçılara örnek olacak babacan tavırlı bi amcamız. eli öpülesi şahıs. allah uzun ömürler versin ne diyelim.

zulum ile abad olanin akibeti berbad olur

teyzesi şalvarla gezen faytonla damda dolaşır tarzı bişey geldi aklıma ama gönlümden koptu huleyn kabül görün ya da beni mazur görün...

ver odunu ver odunu

bu ver coşkuyu kolonlara ver coşkuyu gibi cehennemde bizim fırınlarda zebanilerin ver odunu fırına ver odunu şeklinde tekrarlayıp duracağı nakarat diyelim sen sağ ben selamet bitirelim bu cümleyi.

başarısız reklam denemeleri

denizli yerel radyosundan
"tahsildaroğlu dıdıtdıdıtdıt
tahsildaroğlu dıdıtdıdıtdıt
tahsildaroğlu benim peynirim
güvenle alır lezzetle yerimmm...

TAHSiLDAROĞLU PEYNiRi AiLENiZiN PEYNiRi"

abi öztürkçe tamamdırda buda yani hay allam yarabbim ya

laf açılmışken bide turkcellin bir adam vardıııı canı sıkılannnn canı sıkılannnn

düşünmeden edemiom turkcell bütün reklam bütçesini okan bayülgene yedirdi ki böyle bi vasat durumla karşımızda.buda dipnot olsun.