bugün

entry'ler (748)

yaz mevsiminin en iğrenç yanı

sivrisinek.

sarp akkaya

oyunculuğuyla gönül fetheden adam. suskunlarda yine oyunculuk hünerlerini göstermektedir.

ötanazi hakkı

yaşamak acı veriyorsa kullanılması gereken hak. ne üzeceksin canını arkadaş, kimim kimsen de yoksa kullan gitsin.

inşaat şantiyesinde yanarak ölen işçiler

ihmalden ölen ileri demokrasi işçileridir. malzeme olmuştur yine muhaliflere ama öldükleri için değil sadece ve sadece akp iktidarda olduğu için. insan hayatının ne önemi var değil mi dostlar?

leyla ile mecnun

47. bölüm ile bir kez daha sosyal mesajların dibine vuran dizi. 'kemal dermişim' ile yine kahkahalara boğmuş, görüncek adam ile gebertmiştir.

haluk tatar

solidworks un çevirmenlerine içinden ana avrat küfreden kişi. güzel bir anlatımı vardır.

walk off the earth

cover fenomeni olmaya aday grup. çok iyiler ve bence farklılar.

solid cam

Solidworks altında çalışan bir katı modelleme programı. Kalıp tasarım programı da diyebiliriz.

cüneyt türel

sesiyle ve oyunculuğu takdir edilen tiyatro,sinema ve dizi oyuncusu. reklamları da seslendirmektedir. bu arada sözlüğün bir ayıbıdır bu kadar az entry olması.

aşk

üç beş ay hissedilen zamazingo.

erkeklerin ilişkilerde kaçtıkları şeyler

dırdır vırvır ya da siz adına ne diyorsanız ondan.
edit: sözlük formatına uygun olmadı ama çok dertleyim be sözlük.

can bonomo

eğlenceli bir adam ve bu yarışma için iyi seçim. Kıraç falan diyenler oldu en çok ona güldüm. Dizi müziğiyle mi başarı kazanacaktık arkadaş.

leyla ile mecnun

dizinin hasıdır. net.

sırrı süreyya önder

sığ beyinlerin algılamayacağı kadar geniş bir ufku olan bdp milletvekili. daha önce de entry girmiştim kendisi hakkında ama mehmet metiner ile ilgili son olaydan sonra bir kez daha takdir ettim. sırf metiner olduğu için bu destek orası başka. sonuçta barış için meclise gönderilmiştir ve kavga, kaos ortamı ülkede bu kadar canlıyken onun böyle harekette bulunması pek hoş olmadı esasında. ne kadar zor olsa da o pişkinle konuşmak yine de konuşmak, konuşabilmek gerek. sen tatlı tatlı ayar ver millete boşver kavgayı, gürültüyü. bu ülkede barışa olan inancını kaybetmeyenler için en azından bunu yapmalısın, zorundasın.

elimde belgeler var

komik yazar vesselam. kimin neci olduğunu çok iyi biliyor da kendisinden bir haber bunun farkına varır umarım.

tabutu pkk bayrağına sarılı masum köylüler

ölülerin üzerinde pkk bayrağı olan köylülerdir. olması da normaldir. o bölgenin insanı kendisine devletin değil pkk nın sahip çıktığını düşünüyor ve bu şekilde hareket ediyor. 35 gencecik insan ölmüşken üzerindeki bayrağın ne olduğunu sorgulayanlar insanlıktan nasibini almamış olanlardır. ölümün dili,dini,bayrağı,ırkı olmaz. bunu kavrayabildiğimiz zaman gerçek birer insan olacağız, daha doğrusu olacaksınız. umarım olursunuz.

türk polisinin işkenceci olması

işkence tekniklerini her gün bir adım öteye taşımalarıyla da ünlüdür kendileri. (bkz: to be continued)

kırmızı tuborg

belalı birası.

büyük türk istihbaratı

her haltın en iyisi bizdeyken ne yazık ki taşak oğlanı olmuş istihbaratımızdır.

sözlükte hiç sosyalist olmaması

vardır efendim ama gizlenirler çünkü sözlük yozlaşmış durumda.aslında buradalar ama sözlük şakirt ve ulusalcı papazların aptal didişmeleri yüzünden pek görünmezler. gerek de yoktur esasında yesinler birbirlerini saman kafalar.