bugün

entry'ler (156)

2018

görsel

izmir bomba tatlısı

kiz arkadasinizla ilk bulusmaniz ise sayet, alsancak celebi unlu mamuller'den yedirilmesi gerekendir. randevunuzun daha guzel gececegi tespitle sabitlenmistir..:)

anın görüntüsü

görsel
sira var..

yazarların bugünkü mutluluk sebebi

sonunda memleketime donup, ailemi gordum.:)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

bu halimize sukurler olsun.

formalite söylenen sözler

- selam soyle.
+ ... selami var, o' da selam soyluyor.

kışı sevmeyen tip

cok severim, lakin genelde hasta bir sekilde geciriyorum.:)

yolculuk

yaninda sevdiginiz kisiyle yapilinca keyfinden yenmez, isterse 2 gun sursun..

sözlük yazarlarının itirafları

su ana kadar ki her seyi annem sayesinde gerceklestirdim. bana hem anne hem babalik yapti. onun olmayisini bir anlik bile dusununce kalbimdeki aciyi fiziksel olarak hissediyorum. beni bu hayatta mutlu eden en buyuk sey de onu mutlu etmek oldu.

sev ama itiraf etme

ee sonuc? kendini ye, bitir. sevip soylemeyince bakin soyle oluyor; o kisiye dahada baglaniyorsunuz, ve gozunuzde gitgide buyuyup ''bu bana hayatta bakmaz'' moduna girip, reddedilmekten korktugunuz icin platonik bir hal aliyorsunuz. kimse bu kadar degerli degil. ikili iliskilerde her zaman oncelik sizsiniz. seviyorsaniz soyleyin, hem kendinizi hem de zamaninizi harcamayin:)

bir görselle kendini anlat

görsel
genel olarak cevremde ki olaylara karsi bakisim.

sözlük yazarlarından altın öğütler

1) sevsenizde, kendinizi size yalan soyleyen, saygisizlik eden ve sizi kucuk dusurup, kullanan insanlardan hemencecik uzaklastirin.

2) baskalarinin sizin hakkinda ne dusundugunu dusunmek en sonunda sizi hasta ruhlu biri haline getirecektir, umrunuzda olmasin!

3) gercekten sevip, deger verdiginiz insanlardan kendinizi saklamayin. sizin de yaralanabilir, hassas oldugunuzu belli edin. kimse her seyi mukemmelmis gibi davranan insanlarla bag kuramaz, kurmakta istemez cunku herkesin yaralari vardir.
4) hayata bir kere geldiginizi unutmayin. onu nasil harcamak istersiniz? kederlenerek mi? kendinizi sorgulayip, kendinizden nefret ederek mi? sizi gormeyip, degersiz hissettiren insanlarin pesinden kosarak mi? cesur olun. sizi her ne iyi hissettiriyorsa onu yapin, riskler alin ve tekrardan hayata yalnizca bir kere geldiginizi hatirlayin. mutlu edin ki mutlu olasiniz.

dipnot: daha o kadar cok sey var ki aklimda, yazsam essay cikar kesin. yalniz yazdiklarim kendimde de degistirdigim seyler, ve kesinlikle cok buyuk bir etkisi oldu bana. deneyin ve gorun.:)

üniversite 2 pastanesi

su anda icinde bulundugum pastanedir.

izban

grev sagolsundur, 204 numarali eshota kaldik havalimani icin..

en son alınan iltifat

demin kahvaltida yemekhanede ki abla, sende degisik bir sey var dedi, boyle farkli bir sey. tam olarak bir iltifat mi cikaramadim ama, sagolsun yine de.

gecenin gif i

görsel

gecenin kitap alıntısı

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

hoslandigim kizla bulusmadayken heyecandan ''ben seni arkadasim olarak goruyorum'' dedim sohbet ortasinda cok bicimsiz bir sekilde. sonra ki bulusmamizda bana ''kanka'' diye hitap ederek hoslandigi kisiyi anlatip, fikrimi sorup, taktik istedi.

sözlük yazarlarının ruh halleri

görsel

ona söyleyecek son bir cümleniz olsaydı

görsel