bugün

Sana noldu yav böyle
1 hafta aç kalınca hiç çekilmez aksi Nalet Bi adama dönüştün.

Git 1 karışık pide 2 lahmacun söyle kendine.
Bayan mı?
hımmm anlaşılan kartoncu meriç asıldı ret cevabı gelince pisliğe başladı. tipik çakma türk erkeği eylemlerinden biri. gerçekten çok yazık..
Oha benlik bi durum yok manyaklar
True den bahsediyor.
Tatile gidiyorsun sakin ol. Relax.
Kartoncu mu yürümüş efenim.
Bu kadar sert çıkışlara gerek yok diyecem de konuyu bilmiyorum. Zalbert hanım bile çileden çıktıysa vardır bi sebebi.
Yapıştır reis..
sünepelik konusunda haklı. zalbert burada doğru söylüyor.
ama çemkirme konusunda ihtisas yapmış bu belliiii abooo.

ince sesiyle çemkirdimi allahına kavuşturur adamı.
tehlikeli.

olsun yine de aşıkım işteeeeeee yha offf.
Bayan mıymış?
bi de şey ya.
benimle oturup su içer misin?
bi bardak ya nolur nolur.
ibniler sizi hemen ihaleyi yine bana bırakmaya çalıştınız tabi aq her taşın altından ktç çıkar zaten.

Yapmasada yabdı derlerrr.
avam da söylenen meşhur deyimler vardır.
şimdi burada kalkıp "deliyi ne sikeceksin, ne de söyleteceksin" veya "deliyi sikene kadar akıllıya göt ver" vb deyimleri yazarsak hem ayıp hem küfür olarak algılayacakları için bu deyimleri yazmayayım, konuya bu açıdan yaklaşıp bu insanlarla muhatap olunca bunların-bu tartışmaların olması kaçınılmaz demeyelim.
ama tartışmalara bakarak burada "eşeği siken osuruğuna katlanır" durumu hasıl olmuş demek yanlış olmaz.
malum; seviyesizlik had safhada ve bu seviyesiz insanlarla muhatap olmak zorunda kalınca mecburen onların seviyesine iniyoruz ve ortaya çıkan duruma bazen katlanamayıp bu tür tartışmalara karışıyoruz.

unutmayın, ister ev de oturun, ister sokakta gezin, isterseniz uludağ sözlük de yazın; bir köpek havladığında ses den rahatsız olup gidip köpeği ısırmak akıllıca bir davranış değildir.
ya da köpeğe taş atmak, ona hoşt diye bağırmak anlamsız.
daima onun bir hayvan olduğunu hatırlayın ve o fıtratına göre davrandığını yadırgamayın.

edibüdü: kim haklı kim haksız olduğunu bilinmiyor ve ortaya çıkan manzaraya göre ahkam kesilmiştir.
kendinden 5 yaş küçük erkekten etkilenen beynin sözlük erkeklerine ders verip nutuk atma çabası oldukça ilginç.
ayrıca, insan olgunlaştıkça gülmeyi ve güldürmeyi öğreniyor.
çocuk olamayanların aslında olgun olmadığını düşünürüm.

yani zalbert'ciğim. işin özü, daha olgunlaşmana biraz zaman gerekli.
ne zamanki gülmeyi, güldürmeyi, türlü türlü oyunlar oynayarak çevreni sallamamayı öğrenirsin.
işte o zaman olmuşsun demektir.

şakası bir yana seninlle aynı masada oturup vakit geçireceğimi düşünmüyorum.
bunu gülmen için de söylemedim, ciddi bir yargıda bulunuyorum.

umarım bir gün çocuklaşmayı öğrenecek kadar olgunlaşırsın.
dikkat et kendine.

hehehehehe
Olgunluğun yaşla alakalı bir şey olduğunu sananların nickaltına hayat dersi verircesine yazılar yazdığı yazar. Gülmenin de ağlamanın da yerinde yapıldığı yaşa geldiğinizde gerçekten olgunlaşmış olacaksınız. Zaman insanları değil armutları olgunlaştır.

Hayat yaşlananların değil yaşayanların tecrübe edip ders çıkarabildiği bir yerdir. bazı armutların bunun farkına varamayacak kadar uzak ve değişik bir kafa yapısına sahip olması da bu gerçegi kanıtlar nitelikte..
istediğin kadar çabala, kavga ver güneş vaktinden önce doğmayacak.
tecrübe edinebilmek için vaktin gelmesi gerekir.

kimse çıkıp da 20 yaşında ben dervişim diyemez.
tecrübelerin sindirilmesi de zaman alır.

tabi bunu burnu havada, kasvetten ve egodan şişmiş insanların anlaması imkansızdır.

bir çocuğun gülümsemesinin dünyadaki en büyük mucize olduğunu anladığınız anda insanlığı güldürmek için uğraşacaksınız. burada durup nutuk atmayacaksınız. tabi dinsizin hakkından imansız gelmeli.

herkes temelde, haddini bilmeli.

sevgiler.
Güzel bir kadın.

Ayrıca, 40 yaş bence bir kadının fiziksel olarak en güzel olduğu yaştır.

Not: yürümüyorum.
Şeker kız candy'likten, zeyna'lığa evrilmiş yazar.

görsel
yani erken olgunlaşanlar da geç olgunlaşanlar da olabiliyor. biraz da tecrübeler insanı olgunlaştırıyor. çocuğun gülümsemesi, insanları güldürmek tabii ki güzel.
Kimse çıkıp 20 yaşında dervişim diyemezmiş..

Hayat bazen bazı tecrübeleri sindirmeye dahi fırsat vermez..

5 yaşında çocuğun edindiği acı bir tecrübe sizin tüm hayat boyu edindiğiniz tecrübeden daha etkileyici ve olgunlaştırıcı bir etki yaratabilir..

Nickaltında hâlâ umursuzca hayat dersi verilmeye çalışılan yazar.. Yazık gerçekten..
5 yaşında bir çocuk ancak travma sahibi olur, ötesi olmaz.
fırına attığın böreğin bile bir pişme süresi vardır.

acı tecrübeler her zaman kaldırılmaz.
sadece dersi dinlemeye odaklan zalbert, benimle sidik yarıştırmak sana fayda vermez.

nereden mi biliyorum.
o acı tecrübeleri yaşayan çocuklar liseye ve üniversiteye hazırlanırken karşıma geçip anlatıyorlar.
çoğunu bizler yaşamamışızdır bile ancak o kalpleri bu yükü taşıyamıyor.

işte orada realist, rasyonel ve net bir kuvvet gerekiyor onları kaldıracak ki o da ben oluyorum.

zalbert git bi çay koy sen hadi.
görsel
bedenen bir çalışma olmaksızın duyulan ağrılar devam ederse, iç hastalıkları uzmanına başvurmak düşünülmelidir.
Bütün erkekleri kazığa oturtmak isteyen bir yazar.
(#45798760) ile mel mel bakan gibson’ u savunduğu için eksi oy verdiğimi belirtmek istediğim değerli yazar. Lütfen yanlışı savunmayınız. Saygılarımı sunarım.
(#45798760) doğru olanı dile getirdiği için teşekkür ettiğim yazardır. ortada herhangi bir savunma yok ne benim savunulmaya ihtiyacım var ne de zalbert in birilerini savunmaya. aklın yolu birdir gelip o onu yazmasın bu bunu yazmasın dersen insanlarda sana işine bak derler. ben birilerine haddimi aşıp ahkam kesmeye çalışırsam bana da desin gene teşekkür ederim uyardığı için. ağır futbol fanatikleri o entryi yanlış olarak görebilir sıkıntı yok.

o entry haricinde de yazdıklarını okuyup takip ettiğim bir yazar. erkekleri hannibal lecter gibi biçmek istiyor ama entrylerin sonunda "doğru düzgün olanlar üzerine alınmasın" diye yazıyor mutlaka *