bugün

Hahaha.. tabi buyrun gelin, herkese kapımız ardına kadar açık. Sizi, En güzel şekilde ağırlarım.

Misafirperver bir yazar.
ara sıra entrylerime seri artı oy verdiği için teşekkür etmek istediğim yazar.

görsel
Konum atmasını dilediğim sözlük zekasıdır.
Sıkıntı ve stresten gözüne uyku girmeyen yazar. Sigara üstüne sigara yakıyorum.

Ablam hastanede olduğu için onu düşünüyorum. Dün geceden bu yana bir ev bir hastane arasında mekik dokuduk. Emar, tomografi, tahlil falan derken Boyun damarında tıkanıklık olduğu söylendi. Bir tarafı kısmi felç gibi, konuşmada zorlanıyor. Tıkanıklık, Kılcal damarda olduğu icin mudahale yerine ilaclarla acmaya çalışiyorlar. Servise aldılar. Yarın belli olacak bakalım. Şu an tek isteğim durumun iyiye doğru gitmesi.
geçmiş olsun dileklerimi iletmek istediğim yazar. inşallah ablası iyileşir.
Mesaj kapalıymış... geçmiş olsun.

Kuru arnavut biberi diyecektim.
Geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun. Dilerim en kısa zamanda güzel sağlık haberleri de verir.
acil şifalar dilerim. kendinize koyvermeyin çünkü ablanızın desteğe ihtiyacı olacak. kısa aralıklarda olsa mutlaka uyuyun ki enerjiniz düşmesin. doktorun söylediklerinden başkasına kulak asmayın. bilgi kirliliği endişe yaratır. sigara içmek yerine çiğ fındık yemeğe çalışın, stresi azaltır.
Geçmiş olsun.

Tez vakitte iyileşir inşallah.

Dualarımız ablanla...
acil şifalar . geçmiş olsun ....
seri artı oyları için teşekkür etmek istediğim yazar.

görsel
Rabbim ablacığına şifa versin, umarım kısa sürede mutlu haberini verirsin bizleri de sevindirirsin.
geçmiş olsun. acil şifalar dilerim.
Hoş geldin diyerek beni onurlandıran atatürk sevdalısı yazar... daima yazsın... kalemi( klavyesi) bize ışık olsun...
(bkz: #45686283)

özel mesaj almadığı için kendisine teşekkürlerimi buradan sunuyorum.
(bkz: frank lucas ın ölümü/#45687499)

seni kollarıma almadan ölmem merak etme.
etliye sütlüye karışmadan sözlükte takılmak isteyen yazar abi.
(bkz: #45716737)

kriminoloji bilimi uyarınca suça meyil var. kesin sevmediği arkadaşlarını da karşılaştığında bıçakla deştiğini falan hayal ediyordur kendisi.

ama aynı kriminoloji, bu eğilimdeki insanların genelde çok zeki insanlar olduğunu da söyler.

benim ayrıca merak ettiğim, bebeği parçalyıp gömdükten sonra gömü/olay mahaline yeniden gitti mi gitmedi mi? zira her katil mutlaka kendi eserini ve eserini izleyenleri görmek ister.
Erectoya mesaj atmama saygısızlığında bulunmuş zeki bir yazar.
sanırsam kitap dükkanı var.
https://m.uludagsozluk.com/e/45419999/

Yaptığım iş budur. Çok seviyom işimi. Kitap işi bana göre değil ve karın doyurmuyor maalesef.
Efendi bir yazar kardeşe benziyor.
zalbert.
gel o güzel gözleri elin itinin yanında mundar etme.

nikahı basimi sana hehe
Bir söylemin, Suç teşkil edip etmemesi, sizin o kişiye bazı hoş olmayan ithamlarda bulunmanıza gerekçe sayılamaz. Hemcinsim olup olmaması farketmez, bu kişi bir erkekte olsa düşüncem ve tavrım aynı şekilde olurdu. Sabah sabah konuştuyorsunuz beni..