bugün

bir yazarın bana eksi oy vermesi benim haksız olduğum anlamına gelmeyeceği gibi ışığımdan da bir şey eksiltmez sayın yazar. bilakis kendi görüşüdür diye saygı duyarım. Ama bahsi geçen konuda haklı olduğumu da özellikle belirtmek isterim.. sağlıcakla..

Her zaman Doğruluğu savunmayı kendine ilke edinmiş yazar..
Her yeri ağrıyorsa covid oldu bu kesin.
https://m.uludagsozluk.com/e/45798376/

Şu entry den, böyle mesnetsiz ve ahlak dışı bir anlam çıkartacak kadar bilinçaltı yozlaşmış tiplerin, nickaltına toplanıp fütursuzca yorum yapabileceği aklının ucundan dahi geçmemiş yazar.. demek ki ciddi şekilde sınırlarınızın ötesine kadar gidebiliyormuşsunuz, bu sayede bunu da öğrenmiş olduk.. ıslah olmanız dileğiyle..
Bu nihavent muhafazakar ak partili değil miydi, gece mesaisini falan nasıl biliyor ya? Gelmiş kendi deneyimlerinden tahmin falan yürütmüş bir de. Valla pes doğrusu. Gündüzleri uzun adam + müslümanlık vaazları, geceleri de enteresan mesailer.

Yorucu olsa gerek. Eved...
Yalan söylüyor şeref engelli dinci

Bunlar hep böyle zaten iftira fırıdaklık doğuştan yükleniyor ihhihihi.
tutarlı kalan ender yazarlardandır.
Mel mel bakan gibson’ un futbol konusundaki kırıcı çıkışlarını savunmaya devam ettiği ve bu konuda fazlaca beğeni aldığı için tepki olarak bir haftalığına donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. Darılmaca gücenmece olmasın lütfen. Bir hafta sonra görüşmek üzere…
gerçekten çok bozdu. bütün erkekler geri zekalı bir tek sen akıllısın.
40 yaşındaki güzel bir kadına "evde kalmış" demek de ne bileyim? Erkeklere de kadınlara da "evde kalan" bir eşya muamelesi yapamazsınız.

Hâlâ insanların evlilik gibi bir felaket için can attıklarını sanıyorsunuz sanırım.

Özgür bir yaşam sürmek varken evlilik bacaklarına bağladığın prangadan başka bir şey değildir.

Cinsiyetçi başlıklarından hoşlanmasam da bana verdiği desteği unutmayacağım yazar. Teşekkür ederim.
Bazı kendini bilmez cibiliyeti bozuk tiplerin, aç kurtlar gibi nickaltına üşüştüğü, seviyesini ve hanımefendi kişiligini çakalların boş sözlerine kurban etmeyecek kadar gözü pek bir yazardır..

Gerçekte, Size ve içi boş zırvalarınızı ciddiye alıp cevap vermeye tenezzül edilmeyecek kadar zavallı insancıklar olduğunuzun farkına varmanız için bir ton laf anlatmaya kalkmış olsam, yine de bir şey değişmeyeceğinin gayette farkında olan yazardır ayrıca.

Şimdi, dilinize doladığınız asılsız ve tutarsız ithamlarlarla birlikte salyalarınızı akıta akıta nickaltımdan defolup gidebilirsiniz..
Konuşmak kelimesinden mesaj alımının kapalı olmasıyla ilgili tez ürettiniz ya pes doğrusu.. hayır gerçekte kastettiğim yüzyüze konuştuğum yazarlardı siz yanlış anlamış olmalısınız bence..

Her entrysinden sayısız teori üretilmeye çalışılan yazar.. gülmemek elde değil..
Valla ben sevdim bu yazarı çok iyi döğüşüyor.

Gerek başlık açarak gerek entry ile cevap vererek kalemi çok kuvvatlı.
Gerçeği ifade etmeyen Bu görsel beni hiçbir şekilde tanımlamıyor.

Feminizm biyolojik bir denklik değildir. Yasalar ve hukuk önünde eşit olabilmektir. Cinsiyete dayalı bir baskıdan söz edecek olursak suçlunun erkek değil cinsiyetçilik olduğu bariz şekilde ortaya çıkar. Bana Hâlâ erkek düşmanı diyenler iyi okusun..

Sürekli yanlış ithamlara maruz bırakılan yazar..
damarına basılmadığı sürece kimseyle işi gücü olmayan zevattır. ne yani herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmek zorunda değil. eleştirenlere bakıyorum alayı kemoş bide bunlar demokrasiden bahsederler. bunların demokrasi anlayışı atanın halkın önüne 27 yıl tek sandık koymasıdır.

görsel
ağızdan dolma tüfek değildir.
Yine her zaman ki gibi, Tipik saldırgan erkek birey davranışlarına maruz kalan, feminist ideolojinin haklı yanlarını savunduğu için bazı kendini bilmez sözlük erkekleri tarafından sıklıkla linç edilmeye çalışılan, ben tek siz hepiniz diyerek meydan okuma cesareti gösterecek kadar özgüven sahibi bir yazar. Bu içi boş ve benim açımdan bir anlam ifade etmeyen sözlerinizi ciddiye bile almıyorum.. Çok komiksiniz.. sadece gülüyorum size..
bir hatayı savunmaya devam ettiği için gelecek hafta çıkartmak üzere haklı bir tepki olarak donuza eklediğim değerli yazar.
zafer partili yazar . teşekkürler .
Sokak köpekleri hakkındaki hatalı genellemesini tasvip etmediğim, bu yüzden donuz listesinden iki hafta sonra çıkarmaya karar verdiğim yazar. Tepkimizi gösterelim.

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor, haberiniz olsun.
görsel
Hayal kırıklığına uğrama endişesiyle girdiği kuaförden, an itibariyle hoş ve güzel bir görünüm kazanmanın verdiği mutluluk ve özgüvenle, nickaltında başıboş ve şuursuzca gezinen bazı köpektapar canlıları ciddiye alarak gününü berbat etmek istemeyen yazardır..

Özellikle, Bugün neşemi bozmanıza asla müsade etmeyeceğim. şimdi sessizce nickaltımdan uzaklaşın ve kendinize başka Yeni eğlenceler bulun..
görsel
Düşüyor mu böyle efenim.
Bazı insansı yaratıklar gibi tüm hayatını belaltı yaşayarak, sapıkça fanteziler kurup sözlüğü iğrenç ötesi bir yer haline getirmediği ve bundan rahatsız olduğu için linç edilmek isteyen kadın yazar.. lağım kuyusundan farksız bilinçaltınızda çırpına çırpına boğulmanız ümidiyle.. gerzek herifler..
bir yazar.
Sözü geçen O akıntının bazı peçete kaçaklarının dünyaya gelmesine de sebep olduğu için pek de haksız sayılmayacak yazardır.. yarası olan gocunur. Üstüne alınmayanlar da zaten ne demek istediğimi anlamıştır..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar