bugün

son penis bükücü suratın diğer yarısı ne zaman gelir?
iyiymiş.
yok yav o kadar iyi mi vay be.
ben artık soğudum bundan sataşmadığı sürece ne muhatap olurum ne gözümde canlandırırım.
Severek takip ediyoruz kendisini efendim. *
Hakkımdaki güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim purpleciğim. Ben de seni çok seviyorum bir kardeş olarak. Bi ara mesajlaşmıştık yanlış hatırlamıyorsam belki birkaç yıl olmuştur. Bazı sebeplerden dolayı da mesaj alımımı herkese kapatmış bulunmaktayım.

Güzel bakan güzel görür, kalbin kadar temiz ve aydınlık bir hayat diliyorum sana. Umarım hep iyi insanlarla karşılaşırsın.

Nervio hanım, ben de sizi ve yazılarınızı takip etme gayreti içerisindeyim. Size de teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız, canlarım benim.

Üstte bir iki tane sorunlu, samimiyetsiz tip var onlar istese de Muhatap olmam zaten..

Damarına basılmadığı sürece, Kendi halinde yazan bir yazar..
Tokatlanmaya ihtiyacı var.
(bkz: ya sabır)..
(bkz: amı var hemen nickaltı yapıştırayım)
ece üner e benziyor.
Yüzünde çiçekler açan sözlük yazarı.
Güzel kadın aslında.
Mangolu lifli sabun gelirse alacağım yazar.
görsel
True yi bu moda sokmuştur bir ara gururu okşandı o anda galiba.
sözlük teyzelerinin fotoğrafları başlığındaki görsel kendisine aitse eğer; baya güzelmiş yazarı.

ortalama üstü...
https://m.uludagsozluk.com/e/46601120/

Hasta mısın arkadaşım, ne anlatıyorsun sen.

Nickaltıma benimle hiç alakası olmayan entryler neden giriyorsunuz..
Çok güzel biri.
(bkz: #46602923)

öyle bi saçmaladı ki inanamazsınız.

true ibnesi gel ayıkla pirincin taşını.
Sözlük erkeklerini çok düşünüyorsun. Samimi söylüyorum vazgeç kanka, manyak olursun bak. Ciddi söylüyorum..
olm onun dini imanı erkek bakma böyle düşmanlık ettiğine bulsa bi kafa dengi bildiğin budaya tapar gibi tapar adama bu.
Mangolu kabak lifli sabun tedarik zincirinde sıkıntılar yaşadığını hissettiğim yazar!
Hazzetmesem ve zor bir zamanımda destek vermediği için donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
Zehra güneş olmassa zalbert da tokat atabilir.
sozlugu bırakıcam falan dıyormus, sen hayırdır kardes.
teyze dedim diye bozulduysan söz bidaha demem sensiz olmuyor gitme teyze.
güncel Önemli Başlıklar