bugün

Pek hazzetmesem de, donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim değerli yazar. Saygılar…
Ablacım eğer eşini trafik kazasında kaybettiysen, söylediklerim hakkında çok özür dilerim.
Yalnız bu erkeklere olan düşmanlığın neden? Dünyada milyarlarca erkek var ve her biri birbirinden farklı. Ne diye bu düşmanlık? Bizim ne suçumuz var da sürekli hareket edip, aşağılıyorsun?
Ulan kadın kocasını kaybetmiş iğrenç ibne pbhy neler yazdı.

Sen şimdi naneyi yemedin mi atletli hıyar.

Ben buna kurulurum işte.
uğruna ölürdüm ölürdüm ölürdüm.
eşine Allah rahmet eylesin kurtulmuş adam. kazadan vefat etmese kahrından giderdi.

kartoncu merici sen bence sadece sus, bu mevzudan nemalanmaya çalışma harcarım seni.
Kadın ne diyor, bu b.klu ne diyor?
Gerçekten böyle tiplerle düşman olunmaz da ne olunur? Kokuşmuş herifler.
Sözlükte kadın yok diyorlar herkes kadın ben anlamadım bunu.
kadınlar hakkında, sözlük kızları hakkında saçma sapan o kadar entry giriliyor biz hiç bu kadar kurulmuyoruz ya.

Sakin olun sayın sözlük erkekleri. Size biraz melisa iyi gelir yaralarınızı sarar..

dünyada milyarlarca erkek varmış ve hepsi farklıymış.. Mesela Bu bilgi beni çok etkiledi. Bilgi içerikli entry gibi entry.

Sayın Pbhy dozu çok arttırıyorsunuz bence ve bu hiç hoş değil.

Bazı insanlardan hoşlanmıyor olmamız her şeyi ona söyleme hakkını vermiyor. Donuzlayın bu kadar kırılıyor, alınıyor, güceniyorsanız.
bu karı bizi istediği gibi itin götüne sokup çıkaracak her şey serbest biz yapıştırınca ouuuvvv çok ayıp. herkes hakkettiğini alıyor benden merak etmeyin adaletsizlik yapıyorsam çarpılayım.

ikiyüzlülük yapmayın başka isteğim yok.
bütün erkeklerin kötü niyetli olmadığını hatta çoğunun kalp kırıklığını bir yaşam biçimi haline getirdiğini önemle belirtmek istediğim, donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar. mutlu ama uzak olsun. saygılarımı sunarım.
bau ikinizin evlendiğini düşünemiyorum. bu senin götünü keser evde mangal başı yapar.
zaten evlenmek gibi bir niyetim yok. kendisinin fikirlerine katılmıyor ama saygı duyuyorum ayrıca.
hazzetmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazardır kendisi.
şu an yargı dağıtıyor.
Almanyalı müzük grubu. Sarkilari suber, bagcilar da benim reno 9 la gezerkene aciyom son ses hepsi aval aval bakiniyo. Duuu duu hast, du hasttt mihh, dini dit dit diririri.
görsel
Ben bir ara bu kadına aşıktım. Cevap vermedi, bu konu hakkında hiç konuşmadı. aşkım öldü.
görsel
çen cevap veymeyince küştün müü. Ay Kıyamamm ben çanaaa..

Ayrıca, bu tarz konuşmasak diyorum. rica ediyorum. Kendimi borçlu gibi hissediyorum. Sonra üzülüyorum. Genel olarak aşka inanmıyorum ben şarapçı kardişim genel bir durum bu senlik bir şey değil yani.

Öldür o içindeki aşkı hiç var olmamış yaşanmamışcasına sök at kalbinden unut gitsin. *

Ne saçmalıyorum ben acaba..

Neyse, ben hepinizi arkadaş olarak görüyorum. Siz de beni öyle görün. Birilerini, istemeyerek de üzdüysem özür dilerim bu arada..
Hayır, küsmedim zalbert. Severim seni. Arkadaş olarak tabii.
çoğu düşüncesinden hazzetmesem de diyalog sahibi olduğu için saygı duyduğum yazar.
Geseliymiş bu kız. Ayıp oluyor falan diyor, ee dün bize bugün size yapacak bir şey yok.
Futbol hakkında konuşmayı pek sevmem de. Yine de cevap vermeden geçmek istemiyorum.

Galatasaraylı bir yazarım evet.

ama kadroyu say deseniz 1 tane futbolcu sayarım o da icardi var bildiğim.

GS lı olduğuM için haliyle tepki vermeden geçemedim. Sokmak, döşemek, geçirmek bögghhh tabirler benim için. Belki görmezden gelebilirdim. Ama üslup olarak pek hoş bulmadım ve Yazmış bulundum.

Bir spor oyununu, bu kadar abartmanın, dozu arttırmanın, birilerini kırıp üzmenin de anlamı yok diye düşünüyorum. Aksini düşünüyorsanız, fanatik oluyorsunuz haliyle..
fanatikliğin takımı ateşleyen bir güç olduğunu, ancak rakibe saygı duyulmadığı, hakaret ve tahrikte bulunulduğu zaman zararlı olduğunu bilmesini istediğim değerli yazar. saygılarımı sunarım.
aklı fikri benim gibi sokup çıkarmada sen gs diyorsun o ne diyor.
Arkadaşlar ben gördüm Gülben ergen’e benziyor.