Kk nın önderlik ettiği ittifak eğer hdp yi kendine dahil ederse, istemeyerek mecburen cumhur ittifakını destekleyeceğini düşünüyorum.
millet ittifakının hdp'ye ihtiyacı yok. zafer partisi gelsin millet ittifakına dahil olsun. ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var zafer'de bu ittifakın bir parçası olmalıdır.
görsel
hakan şükür'ün desteklediği kişi:

görsel

hakan şükür'ün desteklemediği kişi:

https://twitter.com/umito...tatus/1584800910374744064
Siz AKP ye oy verin size ihtiyacımız yok.
2.5 milyon mühürsüz oyu anayasayı
çiğneyerek geçerli kabul eden YSK
mavi boya için yasa gerekli diyor.

Madem yasalara bu kadar saygılıydınız
neden 2.5 milyon mühürsüz oyu kabul
ettiniz neden istanbul’da seçimleri
iptal ettiniz?
Yarın saat 14.00’de halkı YSK önüne davet ediyorum.

https://twitter.com/umito...?cxt=HHwWlICw7dCa1qwtAAAA
hoca gene hayati konulara dikkat
çekiyor .
Kendine Türk'üm diyen herkes oy atmalı bu kadar net.
Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğinizi artık açıklayın, tarih olmayın, yazılan tarihe sizde ortak olun..
Seyit rıza aşıklarının olduğu masaya oy vermek zorunda olmayan partidir.

Kimse, 2 kötü (akp-ychp) arasında tercih yapmak zorunda değil.

Sanki ecevit dsp'si gibi hem halkla hem Atatürk ile barışık bir oluşumdan ve liderden söz ediyoruz.

Soros'un y-chp'si ve sorosçu kk altı üstü.
sinan oğan ata ittifakının cumhurbaşkanı olarak siyasi kariyerini artık tamamen bitirdi. Bu dönemde ayrı aday hiç bir oy getirisi sağlamayacaktır.
gerekirse baraj altında kalsın, bu seçimde oy vereceğim parti. baraj sistemi yüzünden partilerin önü kapatılıyor. bu seçimde kaç aldığı belli olursa hiç olmazsa gelecek seçimde daha yüksek olur.
zafer partisini yeni yeni duyulmaya başlandığında 0.0000001 yazılıyordu son 0.01 oldu sonra 1 oldu sonra 3 oldu biz 0.0000001 kende zafer diyorduk 0.01 kende %3kende gerçek Türk milliyetçiler rahatsız gerçek ulusalcılar rahatsız gerçek Atatürkçüler rahatsız. Bu kişiler Zafer partisinde birleşeceklerine inanıyorum ve barajı geçeceğimize inanıyorum. Yanılırsamda sağlık olsun oyumuz belli olsun
sinan oğanın katılmasıyla daha da
kuvvetlendi . çoğu mhp li tanıdığım
artık zafere oy vereceğiz diyor .
barajı geçebilir .
görsel

Zaytung Lara gelmiştir.
Türkiye'nin tek gerçek tarikatlardan uzak katıksız Türk milliyetçisi partisi. Oyumu alması için bu yeterli
Zafer yakın meşaleleri yakın. Bozkurtlar diriliyor!
Aptal insanların tek cümle, bazen tek sözcükle karaladığı partim. Ne gaddarsınız farkında mısınız acaba?

Irkçı ya onlar diyor. Sevmiyorum o adamı diyor. Bitti, bu kadar. iyi biz tası tarağı toplayalım?!

Çok algı ve Çok son dakika değişiklikleri olacağı bir döneme giriyoruz. Twitter a baksanız muharrem ince daha fazla oy çaldığı ittifakı geçip ikinci tura kalacak. Bu parti bir yıldır örgütlenme çabasında da yol katedememiş.

Zor bir döneme giriyoruz herkese kolay gelsin. Farklı siyasal görüşlerde olalım ama farklılıklar kavga çatışma ve ayrışmaya değil birliğe birleşmeye dönsün, halk düşmanları dışında herkesin mutlu olacağı günler gelir.
100 kisi toplassalar adamın cvsini saglayamayacak sahıslar ümit özdag’ı elestiriyorlar. kendisinin bilgi birikimi ve mülteci sorunu hakkındaki görüslerine sonuna kadar katılıyorum. keske ince baskanımla ittifaklarına devam etselerdi, kısmet.
görsel
başlardaki çıkışını çok haklı bulsam ve desteklesem de benim gözümde artık kendi kendini bitirmiş partidir. ilk kurulduğu zamandaki rüzgarı arkasında tutamadı, özellikle ilçe teşkilatlarının aşırı niteliksiz oluşu, parti içerisindeki tuhaf ve liyakat sahibi olmayan kişilerin geldiği makamlar beni ve benim gibi düşünen türk milliyetçilerini soğuttu. ümit özdağ kıymetli bir akademisyen ama bazen hocanın göremediğini öğrenciler görebiliyor. çok değil, 9 ay önceki zafer partisinin yerinde şimdi yeller esiyor. seçimde de bir başarı elde edilemezse hızlıca dağılacak gibi geliyor. daha doğru bir propaganda süreci yürütmeleri gerekiyordu. göçmen karşıtlığı ile gündeme girmek çok akıllıcaydı fakat arkasını getiremedi. mesela sürekli chp'ye laf söylemektense çiftçilerin, üreticilerin sorunlarına daha fazla kafa patlatsalar parti yükseliş trendini koruyabilirdi.
Biz buna anlattık, biz bunu kalemle kagıtla kendisine izah ettik * ama yok *
genç , şehirli , eğitimli türk milliyetçi
lerinin partisi . " milliyetçileri hapsetme projesi "
yani mhp zindanının duvarlarını sonunda
deldik . " balgatın beş uğursuzu " artık yanlız .
bu büyük bir gelişmedir .
Ümit Özdağ: "içişleri Bakanlığı'nda bekleyen
223.000 vatandaşlık başvurusunun, geçen
hafta 100.000 tanesi Cumhurbaşkanı tarafından
onaylandı mı?"

https://twitter.com/karar...?cxt=HHwWwICz6f2h6sctAAAA
akpye seçmen lazım tabii ....
iyi hoş ama cidden sadece göçmen politikası ile ülke teslim edilmez.
yabancı istilasına dikkat çeken tek parti .

Evine giren Suriyeli komşusu tarafından
başından defalarca bıçaklanan Ömer Duymuş
ölümden döndü. Gaziantep Milletvekili A. Adayı
Mehmet Pamuk, saldırıya uğrayan vatandaşımızı ziyaret etti.
Sığınmacılar ülkelerine dönmediği sürece
Türk halkı tehlike altında kalmaya devam edecek.

https://twitter.com/zafer...?cxt=HHwWgIC2iYG_yMstAAAA
iyi günlerimiz böyle .