bugün

ümit özdağ başkanımızın partisi.

hayırlı olsun.
ümit'in sonu ;

ben yalnız bir kovboy'um şarkısı eşliğinde.
Yavru kurtçuk ümit özdağ'ın kuracağı parti imiş. Aferin yavru kurtçuk. Böyle böyle, bölüne bölüne bitirin kendinizi. Hiç bir siyasi parti %5 bile ol alamayacak hale gelene kadar devam. Biyolojide bölünerek çoğalma var, siyasette de bölünerek yok olun siz.
sağdaki bölünmenin biraz daha sürmesini bekliyorum. ancak sonra iktidar değişimi gelecektir. türk siyasetinin normali budur.
ülkenin siyasi partiler çöplüğündeki yerini kısa zamanda alacak olan parti.

( ümit hocayı severim, bu ayrı bir konu )
Logosu avrupadaki ulusal cephe partilerininkini anımsatmış ve olmuş fakat ismi hoşuma gitmemiş parti. Hadi bakalım.
Önümüzdeki seçimde Oy vereceğim siyasi parti. Ayyıldız hareketi'nin partisi.
Ben başkan olsam 5 parti den fazlasını iptal ederdim.
Bir CHP seçmeni olarak başarılar dilediğim partidir lakin yükseleceğini pek sanmıyorum çünkü önüne gelen parti açmaya başladı, partiler çoğaldı, milletinde doğal olarak kafası karışıyor hangi partiye oy versek diye.

Keşke bütün muhalifler tek parti altında toplansak, o partiyi destekleyip oy versek, o partiyi yüceltip erdo’yu indirsek ama yapmayız tabi, illa ki ayrılacağız farklı partilere kayacağız.

Her neyse, görelim bakalım Zafer partisini 2023’de.
seve seve oy vereceğim parti. ülkedeki demografik yapının bozulduğunu eskiden beri üstüne basa basa söyleyen tek siyasetçi. bu da bu ülkenin kesinlikle en büyük sorunu. oy vermek için daha iyi sebep bilmiyorum.
daldan dala konup istikrarsız tavırlar sergileyen ümitin çakma partisidir. hey yavrum hey bunlarda fasule gibi kendilerini nimetten sanıyorlar. gerçekten çok yazık..
Oy verilmesi gereken parti.
Köylülerin Zağfer diyeceği parti.
Tek başına iktidar olacak kesin.
ötesi berisi yok faşist partidir.
MHP ve iYi Parti'de görev aldığı dönemde kendisini takip ediyordum. Ne zaman parti çizgisinden uzaklaştı söylem ve tavırlarında keskin bir dönüş oldu.

Parti kurulduktan sonra keskin çıkışlar yerine daha itidalli söylemler geliştir. Aksi takdirde sol partiler gibi ideolojik çöp partilere dönüşür.
bir ince destekçisi olarak oy vermeyecek olsam da olumlu gözle baktığım partidir. Umarım Memleket Partisi ile beraber yeni bir ittifak kurarlar. Türkiye'nin kaderi arapçı cumhur ittifakı ile Kürtçü millet ittifakı'na terk edilemez.
mülteci ve göçmenlerin gönderilmesini net bir şekilde söyleyen tek partidir. eğer mültecilerin ve göçmenlerin gönderilmesini istiyorsanız, ülkemizin demografik yapısının bozulmasını istemiyorsanız, kadınlarımızın, kızlarımızın sokakta rahat rahat dolaşabilmesini istiyorsanız tek tercih zafer partisidir.

chp ve iyi parti asla mültecileri ve göçmenleri göndermeyecekler. kılıçtaroğlunun twitterdan şov yaptığına bakmayın o sadece gaz alıyor. eğer söyleminde ciddi olsaydı her gün şehir şehir miting yapardı, tv kanallarına çıkardı.

tanju özcanın zafer partisine geçmesiyle daha da güçlenecektir.
partinin yönetim organlarında aktif olan 3-4 tanıdığım var.

yaşama şansı olmayan ve sığ bir ideoloji partisi olan zafer partisine uzun bir ömür biçmiyorum.

Tanıdığım kişiler ne kadar donanımlı olursa olsun, artık ideolojik bakış açısıyla parti kurulmamlıdır.

Yine de başarılar.
(bkz: tutmaz)
beni chp'ye oy vermekten kurtaran parti.
Gizli akp'lilerin partisi.
(bkz: 900 bin suriyeli nin tc vatandaşı olması)
üye sayısı 3.01.2022 tarihi itibariyle 109 olan siyasi parti.
An itibariyle kendime yakın hissettiğim parti. Erken konuşmak istemiyorum.
en fazla % 1 oy alma potansiyeline sahip gelip geçici çakma partidir. buna güvenip oy verenler bide iktidar olma hayali kurmuyor mu işte buna gülüyorum. gerçekten ok yazık.
Bursa il başkanı tengir budun olmuştur.hayırlısı olsun.
Sayın @kilicdarogluk Zafer Partisi ne söylerse kendi projesi gibi anlatıyor.
@herkesicinCHP AR-GE (Arakla-Getir) ekibi iyi çalışıyor.
Önce "Suriyelilerin gönderilmesi" sonra "Devlet Planlama Teşkilatı" şimdi de "iklim Muhafaza Bakanlığı"
Bir ara uğrayın da size bir dosya verelim.

https://twitter.com/zafer...?cxt=HHwWhMC4uaqEyZQpAAAA
akp stepnesi chp ile iyi dalga geçmişler .............
Zafer Partisi, vatandaşlık satışının iptali için harekete geçti .....

güzel haberler ...

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyelilere vatandaşlık verilmesini ve 250 bin dolara vatandaşlık satışını düzenleyen kanunun ilgili maddelerinin değiştirilmesi için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kanun değişikliği teklifi sundu.

“5901 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu ile yabancıların Türk vatandaşlığına geçmesi için belirtilen şartları tam olarak karşılanması gerekmektedir. Oysa hükümet, 6735 Sayılı Uluslararası işgücü Kanunu ile 6458 Sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu’na ek maddeler koyarak, başta Suriyeliler ve diğer sığınmacılar olmak üzere, yabancılara istisnai vatandaşlık verebilmeyi kolaylaştırmıştır. Bunun dışında Türk vatandaşlığı adeta satışa çıkmıştır” diyen Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, bu ek maddelerin olmadığı yeni bir kanun değişikliği teklifini TBMM’ye verdi.

https://haberiniz.com.tr/...n-harekete-gecti-19012022
oy verilecek tek parti...

zaten recebin üniversite diplomasının olmadığını ispatladıkları anda recoun imzaladığı bütün kanunlar düşer... araplara satılan türk vatandaşlıkları da bunun içindedir...

zaten araplara türk vatandşlığı satılmadı. burada aldıkları binalar karşılığında verildi.. dolayısıyla türk vatandaşlığı geri alındığı zaman bir ödeme yapmak gerekmeyecek, çünkü satın aldıkları binalara sahip olmaya devam edecekler.. belki her birine 40-50 bin dolarlık ufak bi geri ödeme yapılabilir..

chp'nin içi kürt dolu. hdp/pkk ile açık işbirliği içindeler. bu konuda chp'ye kesinlikle güvenilemez..
"...en fazla % 1 oy alma potansiyeline sahip gelip geçici çakma partidir....."

yani senelerce koştura koştura akp'ye oy veren, her seçimde mühürü donuza vurur gibi, gavura vurur gibi akp'ye vuran türk insanı zafer partisine oy vermeyecekmiş, öyle mi? eğer öyleyse bu zafer partisi doğru yolda demektir..

ben oyumu gelecek için doğru planlar yapan doğru partiye atacağım.. diğer vatandaşların ne yapacağı beni pek ilgilendirmiyor..
Zafer Partisi izmir il Başkanı Ege Tunca, "Suriyeliler Suriye'ye" imza kampanyası sebebiyle 427 TL para cezasına çarptırıldıklarını duyurdu.

https://twitter.com/ttvme...?cxt=HHwWkMC59bK1pJ8pAAAA

akp , mülteci mıknatısıdır ....
Zafer Partisi @zaferpartisi
Türk halkına yalan söylemeyin. AKP vatandaşlık veriyor, susuyorsunuz. Gönüllü gidecekler diyorsunuz.Kimse gönüllü gitmez. Sığınmacıları ancak Zafer Partisi vatanlarına yollar. Anadolu Kalesi Projesi Sığınmacıları yollayacak, yenilerinin gelmesini engelleyecek.

https://twitter.com/zafer...?cxt=HHwWhIC-tZXw2KApAAAA
zafer partisi, memleket partisi ve türkiye değişim partileri muhalefetin oyunu bölmekten başka amaçları olmayan siyasi partilerdir. zafer partisi muhalefet içindeki milliyetçilerin ve mülteci karşıtlarının memleket partisi muhalefet içinde ki ulusalcıların tdp ise ne olduğu belli olmayan gereksiz bir siyasi partidir bunların tek dertleri muhalefetin oyunu bölüp yine reisi cumhurbaşkanı yaptırmaktır. ayrıca bunların akp tarafından kurulduğu o kadar belli ki bir zamanlar ortaya çıkan "saraya giden chp'linin" kim olduğu az çok bellidir zaten. reis'in mantığına göre ne kadar bölünseler o kadar kar olduğu için bu siyasi partiler cumhur ittifakının işini de gelmektedir. bu yeni kurulan partilerin ucuz vaatlerine kanıp lütfen oy vermeyin yoksa sonucuna tüm türkiye olarak şahit oluruz maalesef.

edit: ak troller ve yıllardır davar gibi güdülen ulusalcı kesim çoşmuş sanırım siz bu kafayla devam edin rte size müstehak zaten.
Herkesi kendisi gibi üç beş kuruşa satın alınabilir zanneden insanların muhalefetin oylarını bölmek için kuruldu iftirası attığı partilerden birisidir.
Gümbür gümbür gelmekte olan partidir.
Bu secim değil ama diğer seçim %10 Ve üzeri alır.
allah allah, siz kim oluyorsunuz da insanların oylarını tahakküm altına almaya çalışıyorsunuz?

yok efendim zafer partisi muhalif oyları bölecekmiş.

böldürmeyin madem, buyrun siz zafer partisine oy verin muhalefet oyları zafer partisinde bütünleşsin.

ben mecbur muyum hdp'den çok hdp'yi savunan chp'ye, amirallerime "zevzek" diyen meral'e oy vermeye?
asıl muhalefetin oylarını bölenler bunlar.
yaptıkları yetmiyormuş gibi bir de vatansever insanların oylarını tahakküm altına almaya çalışıyorlar.

peki o halde, osman kavala'yı, selahattin demirtaş'ı ve bilimum fetöcüleri düzenli olarak ziyaret eden sezgin tanrıkulu'nu, türk ve atatürk düşmanı canan kaftancıoğlu'nu ihraç edin partinizden chp'ye oy verelim madem.

ulan daha geçen gün chp milletvekili, terörist aysel tuğluk'a destek tweeti atmadı mı?
görsel

şimdi bu terör destekçisi sözde milletvekili hangi yüzle kalkıp benden oy isteyecek?

bu ülkede şayet bir dönem daha akp iktidar olursa buna kılıf aramaya çalışmayın, bunun en büyük sebebi teröriste destek olanlar ve gayrimilli olmayı seçen meral hanım gibilerdir.

daha açık açık "mültecileri göndereceğiz" bile diyemiyorsunuz, sonra kalkmış başka partileri muhalefetin oyunu bölmekle suçluyorsunuz.

hassiktirin ordan.
yine "hedepe terörö" "osmon kovolo terörö" argümanları gelmiş ulan rte bir kaç gün önce abdullah öcalan selahattin demirtaştan rahatsız demedimi ? bunları gündem yapmazsınız ama ak troller tarafından uydurulan "hedepe cehepe terörö" argümanlarını ciddiye almayı biliyorsunuz. rte nin dediği sözleri chp li birisi söylese burda günlerce gündem yapmazsanız şerefsiz evladıyım. g*tünüz yiyorsa aynı tepkiyi rte ye gösterin diyeceğim ama o g*t sizde olmadığı için söylememe bile gerek yok zaten. mülteci olayını muhalefet yıllardır söylüyor zaten kılıçdaroğlu mültecileri göndermeyeceğiz diye bir laf mı etti yoksa benim mi haberim yok ? şu sezgin tanrıkulu, canan kaftancıoğlu muhabbeti baydı zaten. aynı sözleri bir sürü akp li isim de söyledi ama onlara tepki gösterebildinizmi ? (bkz: akp lilerin apo ve pkk ya bakışları)

neyse zaten önümüzde ki seçimlerde yine bir doğu perinçek vakası yaşayacaksınız sonrada köşenize çekileceksiniz her zaman yaptığınız gibi o yüzden uzatmama gerek yok internette sesiniz çok çıkıyor ama realite de etkisiz elemansınız çok şükür ki türk halkı'nın büyük bir kısmı sizle aynı kafada değil.
Demokrasi işte bu yukarıdakiler yüzünden bombok bir rejim.
Bu ülkenin partilere değil güçlü bir yönetime ihtiyacı var. Parti kuranlara bakılırsa geçmişte devlet yönetiminde görev almış fakat bu ülkeye hiçbir katkısı ve hizmeti olmamış kişilerin olması da şaşırtmamıştır.
ben benim düşünce yapımı temsil eden partiye oy vereceğim...
chp veya iyip kesinlikle beni temsil etmiyorlar.. beni bir tek zafer partisi temsil ediyor...

"oylar bölünüyor" goygoyuna karnım tok...
memleket partisi, zafer partisi, türkiye değişim partisi.. bu tarz partiler yok olmaya mahkum. neyine, neye güvenip parti kurarlar ki? alacakları oy 100-200 bin geçmeyecek partiler. Rezillikleri ortada.
hiç şüphesiz ki benim de oy vereceğim parti.
senelerce "aman ali gelmesin" diye hiç içimize sinmeye sinmeye oyumuzu veli'ye verdik.. bu bizi hiç bir yere götürmedi. artık yeter.. %0.0001 bile alsa oyum zafer partisine...
asıl chp zafer partisinin oylarını bölüyor. yüzde 15 chpli moruklar sorgusuz sualsiz oy atıyor geri kalan gençler de mecbur onları takip ediyor. kaçak işgaliyle ilgili tek kelime edemeyen muhalefet falan değildir sadece abd merkezinden yönetilen kukladır.
Özdağ: Her kim benim edindiğim toprakları ecnebilere satarsa Allah'ın gazabı üstüne olsun!

-Fatih Sultan Mehmet

https://twitter.com/griff...?cxt=HHwWkMC49e_Xg6gpAAAA
Bir ülke düşünün; halk elektrik faturasını ödeyebilmek için alyansını satmak zorunda kalıyor. Türk halkı bunu hak etmiyor, Türk halkı, refah ve zenginliği hak ediyor. Diğer ülkelere son 4 senede 35 milyar dolar insani yardım yapacağınıza, Türk Milleti'ne insani yardım yapın!

https://twitter.com/umito...?cxt=HHwWhICz3arTnKkpAAAA

Zafer Partisi @zaferpartisi
işte bunu kastediyoruz!
Türk Milleti aç.
Yoksul vatandaşlar camilere girip yardım istiyor.
Diyanet işleri Vakfı ise Suriye’ye yardım ediyor.
Geçen hafta 500 ton kömür yollamışlardı, bugün kamyonlar dolusu un yolla çıkıyor!
Türk Milleti aç kalsın, Suriyeliler'e bir şey olmasın!

https://twitter.com/zafer...tatus/1488815473965871106
güzel yazmışlar ....

Elektrik faturalarınız arttı. Kızgınsınız.
"Neden bu kadar yükseldi?" diyorsunuz.
Var tabii bir nedeni. Suriye’de 5.1 milyon Suriyelinin yaşadığı bölgenin de elektrik parasını ödüyorsunuz.
Zafer Partisi olarak Suriyelilerden, sığınmacılardan bahsederken, ekonomiden bahsediyoruz!

https://twitter.com/zafer...?cxt=HHwWgsC91a3htagpAAAA
Şaka gibi değil mi?
Türkiye, 11 milyon insanı besliyor, eğitim ve sağlık hizmeti veriyor. 90 milyar dolar harcıyor.
Ve @ZaferPartisi
ve Ümit Özdağ dışında hiç bir parti bu sorunu dert etmiyor.
Sığınmacılar gitsin diyorsanız; #ZaferPartisi!
Kalsın diyorsanız; diğerleri...

https://twitter.com/umito...?cxt=HHwWgICypfeM4qspAAAA