bugün

(bkz: 900 bin suriyeli nin tc vatandaşı olması)
Gizli akp'lilerin partisi.
beni chp'ye oy vermekten kurtaran parti.
beni chp'ye oy vermekten kurtaran parti.
(bkz: tutmaz)
partinin yönetim organlarında aktif olan 3-4 tanıdığım var.

yaşama şansı olmayan ve sığ bir ideoloji partisi olan zafer partisine uzun bir ömür biçmiyorum.

Tanıdığım kişiler ne kadar donanımlı olursa olsun, artık ideolojik bakış açısıyla parti kurulmamlıdır.

Yine de başarılar.
mülteci ve göçmenlerin gönderilmesini net bir şekilde söyleyen tek partidir. eğer mültecilerin ve göçmenlerin gönderilmesini istiyorsanız, ülkemizin demografik yapısının bozulmasını istemiyorsanız, kadınlarımızın, kızlarımızın sokakta rahat rahat dolaşabilmesini istiyorsanız tek tercih zafer partisidir.

chp ve iyi parti asla mültecileri ve göçmenleri göndermeyecekler. kılıçtaroğlunun twitterdan şov yaptığına bakmayın o sadece gaz alıyor. eğer söyleminde ciddi olsaydı her gün şehir şehir miting yapardı, tv kanallarına çıkardı.

tanju özcanın zafer partisine geçmesiyle daha da güçlenecektir.
bir ince destekçisi olarak oy vermeyecek olsam da olumlu gözle baktığım partidir. Umarım Memleket Partisi ile beraber yeni bir ittifak kurarlar. Türkiye'nin kaderi arapçı cumhur ittifakı ile Kürtçü millet ittifakı'na terk edilemez.
MHP ve iYi Parti'de görev aldığı dönemde kendisini takip ediyordum. Ne zaman parti çizgisinden uzaklaştı söylem ve tavırlarında keskin bir dönüş oldu.

Parti kurulduktan sonra keskin çıkışlar yerine daha itidalli söylemler geliştir. Aksi takdirde sol partiler gibi ideolojik çöp partilere dönüşür.
ötesi berisi yok faşist partidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.