bugün

Çok iyi oyuncu be. Evet.
yahşi batı'daki kayseri şivesiyle beni benden alan oyuncu.
bu akşam nişantaşı macrocenter'da gördüğüm tiyatro oyuncusu.
Harika bir oyuncudur.
harika oyuncu, harika beşiktaşlı.

(bkz: kapalı mudavimi sheriff loyd)
bir dönem bursa'da yaşamıştır.
90ların tam sonları ve 2000li yılların tamamında türk sinemasında hep kendisi bir yerden çıkacak bir rolü oynayacakmış gibi gelen başarılı oyuncu. ağır roman , sınav ,av mevsimi , yahşi batı , dedemin insanları ve daha birsürü.
Oynadığı her filmde filme kalite veren nadide oyunculardan birisi. Özellikle ağız yapma yeteneği çok başarılı.
Başarılı bulduğum bir sanatçıdır. Şive yaptığı zaman yapmacık bulmadığım nadir adamlardan biridir ayrıca.
17 milyon da izlense bir Recep ivedik filminde oynamam demiş tam da filmin yapılacağı zaman.
çok gereksiz bir çıkış olmuş yakışmadı kendisine.
çok kaliteli yapımlarda! rol aldığı için doğru demiştir.yahşi batı, ali baba ve 7 cüceler filan sanat şaheseri ve oscarlık filmlerdi zira.
Bu adamı hunharca elestirmek yerine recep ivedik izlenecek bir filmmi bunu sorgulayın derim ilk önce.
kitabı çıkan oyuncudur.

görsel
cem yılmaz'ın kadrolu elemanı galiba. cem'in birçok filminde var. ayrıca eskiden bir ara zaga'da komiklikler yapardı.
görsel
(bkz: Şerif loyd) karekteri ile yahşi batida göz dolduran karakter...

+gel ahsam vaazina gatil istersen
-akşam okundumu ?.
elması da sattım mıydı....
arif v 216'yı beğenmeyenlere paralarını iade eden oyuncu.

https://twitter.com/zafer...status/949291497605795840
görsel
liverpool'un aşırı derecede tarihi rekorla 8-0 yendiği bjk isimli takımın taraftarı olan bir kişi.

kendisine yakışır bir tvitle gündeme gelmiştir.
ayça tekindor'a ettiği lafta haklıdır. terbiyesiz bir şey dememiş, küfür etmemiş, hakaret etmemiş. yanındayız zafer başgan!!!!!
Bir tek bana mı sevimsiz geliyor yoksa gerçekten sevimsizlik var mı bilmiyorum ama değişik bir adam. Cem Yılmaz’ın kadrolusu. Başka projelerde var mı? Göremiyoruz. Beğeneni el üstünde tutarken beğenmeyene laf demek bence tahammülsüzlük. Ben filmi beğendim ama beğenmeyenin kişisel görüşü artistliğin lüzumu yok. Artisliğini filmde yapsın bence. Evet.
Ozan güven ve zafer algöz cem yılmaz olmasaydı piyasadan çoktan silinirlerdi.
türk sinemasının iyi oyuncularından biridir. yani cem yılmaz dan öncede vardır.
Oyuncudur. Oyuncunun bütün özelliklerini taşır. Yahşi Batı da Şerif lody tam bir efsane. A.r.o.g filminde cem Yılmaz'ın (baba olan) iyi bir yancısı. Ali Baba ve yedi Cüceler filminde eski bir Sovyet askeri, pek yakında, ağır roman, salkım hanımın düş taneleri vs. Vs . Harika filmler harika oyunculuk. Arif v 216 unutmamak lazım tabi.