bugün

24 gün önce annesini kaybeden usta oyuncu Zafer Algöz'ün bu sefer de babası yaşamını yitirdi.
annesi Güner Algöz, yaşamını yitirmiş.
usta tiyatrocu. girdiği bir çok rol'ün hakkın verebilen bir tip.
sesi de ayrı bi güzel. reklamlarda rastlanabilir.
ayrıca, buna karslı demeye 40 şahit lazım.
Bu adamın oyunculuğunu görmek için ağır roman daki gaftici fethi karakterini izlemek lazım.
görsel
Son demlerde bir boya reklamına da çıkıyor.
Kitap fuarında kitabımı imzalamıştı. Can yılmaz ile muhabbet etmiştik üçümüz. Hoş sohbetti var güzel insandır, severim.
bir oturuşta ıkınmadan 23 tane feyyaz sıçar.

zafer algöz her rolü oynayabilir, feyyaz sadece sikko komedi yapabilir.
can yılmaz ile geçen efsane tavla maçı https://youtu.be/wGRHSo6M4-o
Gerçek hayatında oldukça huysuz bir adam izlenimi veren oyuncu. Sevemiyorum kendisi biliyorum okusa çok da şeyinde olur ama yine de söyleyim. Evet.
yaşına rağmen harikalar yaratan oyuncudur.
Kurtlar vadisi pusuda yalçın yıldız rolünün hakkını veren oyuncu..

Aynı zamanda şerif loyddur
Amerikalı Kayserilidir...
yetenekli oyuncudur lakin genelde proje tercihleri saçma. benim için şerif lyoddur.
Yetenekli bir oyuncu.basarilarinin devamını dilerim.
inanılmaz iyi vasilir karras taklidi yapıyor.
tutunamayanlar daki "ilham perisi" rolünde çok güzel iş çıkarmıştır.
Şerif loyd2 karakteri çok iyidir.
Kenan Memedov karakteri efsanedir.

https://m.youtube.com/watch?v=yGLdgSJoc8I
görsel
(bkz: şerif lloyd) karakteri ile yeteneğini göstermiş aktör.

çekemeyen anten taksın.
Hem yeteneksiz hem sevimsiz ama algı yönetimi ve manipülasyon kabiliyeti ile hala kendine yer bulabilen bir insan. Bir buna bir de murat cemcir e tahammül edemiyorum.

Ayrıca ikisinin de sosyal medyadan yorum satın aldığına eminim. Bir sürü yetenekli ve samimi oyuncunun hakkına girdi bunlar.

edit: aldığım 20 eksi için ekleme yapma gereği duydum. haklı olduğumu kanıtlamış oldunuz teşekkür ederim. şimdi 20 kere eksilendiğini gören insanlar hep aynı rolü aynı ses tonuyla oynayan zafer algöz ün aslında muhteşem bir oyuncu olduğunu düşünürler. hatta olumlu yorumlar yazarlar ki beğenilsin falan.
yalçın yıldız karakteriyle tanıdığım büyük oyuncu.
WWE yada bu tarz şirketlerin genel ismi olan profosyonel güreş hakkında en ufak bir bilgi birikimi olmayan izleyen milyonlarca insana salak muamelesi yapmıştır. Olayın ilginç yanı ise WWE'ye kurgu diyip kendisininde filmlerde oynayarak para kazanıyor olması sanırım onda kurgu yok ?
fanatik beşiktaşlıdır, burak yılmaz transferinden ötürü beşiktaş'ı bıraktığını bilmiyordum, sözde öyle demiş olabilir ancak adamın hayatının beşiktaş olduğunu bildiğim için duygusal olarak bırakabileceğini düşünmüyorum.

fenerbahçe'ye bağış yaptı diye ne yalakalığı kalmış ne de yeteneksizliği.

türkiye'nin en yetenekli oyuncularından birisi olmasının yanında sosyal hayatında da son derece kibar ve nazik bir adamdır kendisi, bunu da beşiktaş çarşı balık mekanında yan yana masalarda kendisiyle rakı içtiğim için gayet net biliyorum. aynı masada iskender büyük karakteriyle bir anda tanınan musa uzunlar da vardı ve kendisi ile ilgili düşüncelerim de tamamen aynı. ben bir hanımla baş başa rakı balığımı yaptığım sırada geldiler ve bizden önce ayrıldılar. geldiklerinde de ayrıldıklarında da güler yüzleriyle selam verip afiyet olsun dileklerini ilettiler.

her ünlünün yapacağı hareketler değil bunlar, sıfır egolu düzgün insanların yapacağı harekettir bu.

buradan kendisine sevgilerimi iletiyorum.
can yılmaz ile yaptığı radyo programı ile, 4 yıldızını 5. yıldızla taçlandırdı.

büyüksün baba.