bugün

cem yılmaz - ozan güven arkadaşlığı artık geyik konusu olmuşken yapılmaması gerekir. cem yılmaz stand-up'lara dönse bir kaç sene iyi olacak.
görsel
Gora ve arog kalitesinde olmasını umduğum ve beklediğim film güzel bir türk bilim kurgu filmi geliyor bence.
(bkz: Samsun 216)
Arif'in yaşının merak konusu olduğu film.

inşallah kaliteli, güzel bir yapım olur. Net

Edit: fragmanı da gelmiştir. Fragmanı bayağı tatmin edici oldu. Kendisinin de öyle olmasını temenni ediyorum şu an.
Yine bok gibi bir Cem Yılmaz filmiyle karşı karşıyayız adam stand up da coşturuyor filmler vasat ötesi.
Maalesef Cem Yılmaz eski Cem yılmaz değil. Şahar gökbakar ın yaptığı gibi bi kere başarılı olan bi şeyin üstünden 10 yıl pirim yapmak yerine, yeni işlere kalkışsaydı da ufkumuzu açsaydı.. Maalesef Cem, olmuyor artık.. Gözümde Şahan dan farkın yok..
Edit: onun da şeyindeydi. Parasına bakıyor adam.
cem yılmaz'ın 2018'de vizyona girecek yeni filmi arif v 216'nın yayınlanmış olan 145 saniyelik teaserı. *
+abi arif v 216 mı?
-yok bu daha kafası.

valla teaser bana geçti arkadaşlar. çok ümitliyim bu projede. bob, kuna, garavel usta olsa bittabi daha güzel olur. cast bilinmiyor şu an. belki hepsi olur. *

https://www.youtube.com/watch?v=p4FjN5DF-QQ
işte bu izlenir.
Gora da güzeldi, arog da öyle.
Bu da gayet güzel bir film olacağa benziyor.
Üst düzey bilim kurgu bekleyen yok sadece 2 saatimizi gülerek geçirir üstüne filmden bir kaç espri yaparız yeter.
Ohaa. 1 yıl öncesinden nasıl başlığını açıyorsunuz.

Cem Yılmaz'ın son filmlerindeki başarısızlığından sonra eski çizgisinden devam etmeyi tercih ettiği yeni filmidir.
Merakla beklenendir.
145 saniyelik bir tanıtım videosu yayınlamışlar.

http://medyanoz.org/Haber...6-DAN-ILK-TANITIM-VIDEOSU
başıma bir şey gelmeyecekse ilk teaser berbat.
Sene olmuş 2017 grafiklere bak. Te allahım ya.
bu adam artık güldürmüyor.

en son ali baba ve 7 cüceler denen filmi izledim zır saçmalık.

güldürmüyor, kabullenin.
hiçbir şeyi beklemedim seni beklediğim kadar...
ARiF V 216'NIN MALiYETi 9 MiLYONU AŞTI.

http://www.posta.com.tr/c...c-paraya-mal-oldu-1368860
cem yılmaz sineması sana iki lafım var.

yönetmenin ismi her zaman ya sol baştadır ya en üstte. aş artık bunları cem aş. kendi adını yönetmenin önüne yazıyorsun. adama ayıp yapma düzelt bunu, sen kendi adını en sona yazsan da olur, hala kendini mi kanıtlamaya çalışıyorsun. mütevazi olma çağlarına çoktan geldin.

iki..

olm gece hayatına biraz dikkat la. az biraz. yine afyonu patlamamış bembeyaz yorgun bir surat.
twitter fotolarında da çok belli oluyor, son bikaç senede çok hızlı yaşlandın farkında mısın?
tamam 20'lik değilsin ama iki sene de +10 sene koymuşsun. daha yaşın kaç başın kaç..

geri kalan şeyler için en azından özüne dönmüşsün, iyi olmuş. kolay gele.

paşalı hemşerin.
cem yılmaz'ın önceki filmlerinde de olduğu gibi yine boş beleş bir film olacaktır. cem yılmaz isimli komedi özürlüden çok fazla bir şey beklemeyin.
''gora'da tutturduk devamını çekeriz yine tutar'' kafasıyla yapacaksa lütfen hiç yapmasın.

ama gora'nın üstüne koyarak devam edecekse tez gelsin 2018!!
fragmanı resmen "ben efsane film olacağım" diye bağıran yapıttır.

--spoiler--

"ne çabuk haber alıyorsunuz ya. bir de seninle uğraşmayayım dur ya" repliği ile donald trump esprisi ayrıca yarmıştır.

--spoiler--
Cem yılmazın mizahı yavaş yavaş zayıflıyor gibi ama dur bakalım ne çıkacağı belli olmaz ayrıca şu an elimizde olanın en iyisi bu adam.
Asıl fragmanı izlemeden önyargıya düşmek istemiyorum lâkin bu daha çok reklam gibi olmuş sanki.
fragman gibi bir fragman çıktığı vakit herşey netleşir kanımca. bekliyor muyum? Bekliyorum. Filme gider miyim? Her türlü.. Cmylmz seviliyorsun kardeşim.
2018 e kim öle kim kala.
açıkçası beni merak ettiren filmdir. kötü mü olur güzel mi olur tabiiki bilemem ama gora'yı sevmemden mütevellit gidip göreceğim filmdir. hadi bakalım.